Jídelna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 196, 197, 198  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a399f2711cfc3b697f048a071eba320bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jáké maso jíte nejvíce??
Kuřecí
96%
 96%  [ 26 ]
Vepřový
0%
 0%  [ 0 ]
Hovězí
3%
 3%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 27

Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
V počítačové učebně nefuguje ani jeden automat na kafe. Umřu. Shocked


Shocked tak to by byla tragedie - kafe po ránu si nedám pouze když jsem nemocná, jinak bych nepřežila den (jo, je to zlozvyk, vim o tom Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 12:41 pm    Předmět: Citovat

Co máte proti smažené cibuli? Shocked Taková cibule nakrájená na pěkně hrubá kolečka, rozebraná na prstýnky a osmažená v těstíčku (mouka, voda, sůl, pepř, špetka papriky, může být i vajíčko), to je lepší než všechny chipsy světa (vyjma octových, ale to je jen má drobná úchylka) Smile Takových pět cibulí nasmažit a dva lidi mají co chroupat během filmu Smile

A k automatům na kafe - na naší fakultě teď loni byl seminář pro překladatele, na který jsem taky chodila, a kolegyně ze mě byly celkem paf, když jsem jim na začátku udělala takovou miniinstruktáč, které kafomaty ano a kterým se vyhnout obloukem. U nás máme kafomaty na každém patře alespoň jeden a jsou snad od tří různých firem. Navíc dva bufety. Kofeinráj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 7:04 pm    Předmět: Citovat

Kafíčko já taky ráda Wink Ale nemusím ho mít každý den, to fakt ne, stačí jednou, dvakrát za týden Wink A taky si ho nemůžu dát večer nebo ani odpoledne, nějak se mi špatně usíná (přestože mám dost nízký tlak). Mnohem častěj piju čaj.
Jednou jsem takhle měla pozdě večer chuť na kafe nebo něco takového a napadlo mě dát si kakao, které jsem neměla snad několik let. Bylo dobré, chutnalo mi a tak jsem nějak najednou začala bumbat kakao docela často Wink
Jenom mě pobavilo, jak je na té krabičce napsané dvě až tři lžičky na jeden hrnek. Hahaha, já to tam rovnou sypu, lžičky nepočítám, ale asi by jich bylo tak 15 Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Co máte proti smažené cibuli? Shocked Taková cibule nakrájená na pěkně hrubá kolečka, rozebraná na prstýnky a osmažená v těstíčku (mouka, voda, sůl, pepř, špetka papriky, může být i vajíčko), to je lepší než všechny chipsy světa (vyjma octových, ale to je jen má drobná úchylka) Smile Takových pět cibulí nasmažit a dva lidi mají co chroupat během filmu Smile

A k automatům na kafe - na naší fakultě teď loni byl seminář pro překladatele, na který jsem taky chodila, a kolegyně ze mě byly celkem paf, když jsem jim na začátku udělala takovou miniinstruktáč, které kafomaty ano a kterým se vyhnout obloukem. U nás máme kafomaty na každém patře alespoň jeden a jsou snad od tří různých firem. Navíc dva bufety. Kofeinráj Smile


uáá, to zní chutně Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 8:41 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Co máte proti smažené cibuli? Shocked Taková cibule nakrájená na pěkně hrubá kolečka, rozebraná na prstýnky a osmažená v těstíčku (mouka, voda, sůl, pepř, špetka papriky, může být i vajíčko), to je lepší než všechny chipsy světa (vyjma octových, ale to je jen má drobná úchylka) Smile Takových pět cibulí nasmažit a dva lidi mají co chroupat během filmu Smile

A k automatům na kafe - na naší fakultě teď loni byl seminář pro překladatele, na který jsem taky chodila, a kolegyně ze mě byly celkem paf, když jsem jim na začátku udělala takovou miniinstruktáč, které kafomaty ano a kterým se vyhnout obloukem. U nás máme kafomaty na každém patře alespoň jeden a jsou snad od tří různých firem. Navíc dva bufety. Kofeinráj Smile


Jůj, octo-chipsy, tak ty jsem neměla dlouho Very Happy Very Happy Very Happy Prodávají se i u nás? Jinak ta krize s kafem byla fakt velká, bo jsem spala asi tři hodiny, dodělávala jsem seminárku. A jelikož budu v učebně psát teď v následujících měsících diplomku, jdu najít termosku, už mě nic neohrozí (Kromě toho, že mi vyteče kafe do tašky) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 9:05 am    Předmět: Citovat

Octové čipsy se prodávají. Mívali je v Tesku, ale už nemají. Mají je určitě v Marks & Spencer, ale stojí majlant, okolo 50 kaček za 150 gramů. Prý jsou nějaké nakyslé čipsy i v IKEA, ale to zas nevím, jestli octové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 9:08 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Octové čipsy se prodávají. Mívali je v Tesku, ale už nemají. Mají je určitě v Marks & Spencer, ale stojí majlant, okolo 50 kaček za 150 gramů. Prý jsou nějaké nakyslé čipsy i v IKEA, ale to zas nevím, jestli octové.


Shocked to jsem ještě nikdy nejedla, ani nevím, že něco takového existuje... Inu - to u nás v Jednotě nemají Very Happy Very Happy Very Happy
...ale na co mám právě velikánskou chuť - pěkně do zlatova vypečený bramboráček... Razz mňam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 9:12 am    Předmět: Citovat

Bramborák! S klobáskou a hlavně s česnekovým tmavězeleným špenátem!


Jo a prošla jsem stránky IKEA a mají akorát čipsy s kyselou smetanou: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10061762
Ale třeba to bude taky k jídlu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 9:28 am    Předmět: Citovat

Bonemínko a receptíčerk na ten zajímavě popsaný bramboráček by nebyl ? Embarassed Wink Laughing Prosím, prosím... Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 9:37 am    Předmět: Citovat

Uděláš normální bramborák dokřupava, nakrájíš klobásu (pokud možno ne sojovou, ale opravdovou) na kolečka, osmažíš. Vezmeš špenát, rozmrazíš, ohřeješ, osolíš, smícháš s česnekem. Nezasmažuješ, nepřidává vajíčko, nic takového, jen osolíš a očesnekáš.

Vezmeš bramborák, silně potřeš špenátem (tak na centimetr nebo víc), posypeš klobásou a přeložíš. a sníš.

Místo klobásky se dá použít i slanina, anglická nebo oravská. Prostě adidas Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 196, 197, 198  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.