Jídelna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 196, 197, 198  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd3aa6b079a807c0abfa7195b6dc6488Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jáké maso jíte nejvíce??
Kuřecí
96%
 96%  [ 26 ]
Vepřový
0%
 0%  [ 0 ]
Hovězí
3%
 3%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 27

Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 9:39 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Uděláš normální bramborák dokřupava, nakrájíš klobásu (pokud možno ne sojovou, ale opravdovou) na kolečka, osmažíš. Vezmeš špenát, rozmrazíš, ohřeješ, osolíš, smícháš s česnekem. Nezasmažuješ, nepřidává vajíčko, nic takového, jen osolíš a očesnekáš.

Vezmeš bramborák, silně potřeš špenátem (tak na centimetr nebo víc), posypeš klobásou a přeložíš. a sníš.

Místo klobásky se dá použít i slanina, anglická nebo oravská. Prostě adidas Smile


Díky, moc díky... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 9:43 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Uděláš normální bramborák dokřupava, nakrájíš klobásu (pokud možno ne sojovou, ale opravdovou) na kolečka, osmažíš. Vezmeš špenát, rozmrazíš, ohřeješ, osolíš, smícháš s česnekem. Nezasmažuješ, nepřidává vajíčko, nic takového, jen osolíš a očesnekáš.

Vezmeš bramborák, silně potřeš špenátem (tak na centimetr nebo víc), posypeš klobásou a přeložíš. a sníš.

Místo klobásky se dá použít i slanina, anglická nebo oravská. Prostě adidas Smile


Slint:P
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Bonemína napsal:
Uděláš normální bramborák dokřupava, nakrájíš klobásu (pokud možno ne sojovou, ale opravdovou) na kolečka, osmažíš. Vezmeš špenát, rozmrazíš, ohřeješ, osolíš, smícháš s česnekem. Nezasmažuješ, nepřidává vajíčko, nic takového, jen osolíš a očesnekáš.

Vezmeš bramborák, silně potřeš špenátem (tak na centimetr nebo víc), posypeš klobásou a přeložíš. a sníš.

Místo klobásky se dá použít i slanina, anglická nebo oravská. Prostě adidas Smile


Slint:P


Tož to zní mňam mňam... Razz Bramboráky se špenátem znám, ale s klobásou jsme ještě nezkoušela Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 8:02 pm    Předmět: Citovat

teda nakoukla jsem sem náhodou ale ještě že tak, ten bramborak zkusime Wink Razz mňám...tu klobásku pořádně ostrou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 8:59 pm    Předmět: Citovat

Tak krom nakukování taky něco přihoďte, ať tu nevypadám jako největší žravucha Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 4:23 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak krom nakukování taky něco přihoďte, ať tu nevypadám jako největší žravucha Wink


Smile Smile Smile čím NIKDY nepohrdnu, to je smažený sýr. Dávám si ho při každé možné příležitosti, pěkně s tatarkou - MŇAM !!!
Pokud jsme někde v restauraci ((jedno s kým), všichni studují jídelní lístek, nemohou se rozhodnout a mně stačí mrknout a pokud mají smažák, je to jasné! Žádné maso nemá tak výbornou chuť! Wink (doporučuji zapít vínem, pro lepší trávení)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 5:10 pm    Předmět: Citovat

Mmmm, smažák Smile

Akorát doma ho nikdy tak dobře neoblemcám strouhankou, jako v hospodě, tak mi vždycky vyteče. Na to musí být nějaká tajný fígl, který znají jen zasvěcení... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 5:14 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Mmmm, smažák Smile

Akorát doma ho nikdy tak dobře neoblemcám strouhankou, jako v hospodě, tak mi vždycky vyteče. Na to musí být nějaká tajný fígl, který znají jen zasvěcení... Smile

A není ten fígl třeba polotovar?
Jinak tím receptem na bramborák jsi mě tak navnadila, že jsem přemluvila milého, abychom si jeden koupili v Brně na náměstí (jsou tam nějaké trhy), ale vůbec nebyl dobrýSad Tak ho holt budu muset udělat vlastnoručně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

No ale i na tom polotovaru to přece musí nějak držet, nechce se mi věřit, že by místo vajíčka používali Chemoprén...

(Jinak koukám, že algamin zabírá, dneska už jsem jedla třikrát a stále mě honí hlad Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
No ale i na tom polotovaru to přece musí nějak držet, nechce se mi věřit, že by místo vajíčka používali Chemoprén...

(Jinak koukám, že algamin zabírá, dneska už jsem jedla třikrát a stále mě honí hlad Smile )

Mně se na smažák osvědčil dvojitý trojobal (to je mouka-vejce-strouhanka-mouka-vejce -strouhanka). Pak už to nevyteče!!!! Ale smažák z hospody je smažák z hospody, nejlepší a nejchutnější Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 196, 197, 198  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.