saloos
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=682ce848882961efbc23629813d7265bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 8:40 pm    Předmět: Citovat

Po fiasku s Alverde samponom si nie som ista, ci to chcem riskovat. Very Happy
Ako ostatna kozmetika v pohode, ale do sprchy... To som si po splachnuti hlavy okrem samotneho skalpu mohla ist do krvi rozskrabat celu vrchnu polku chrbta - teda vsade, kade to stekalo z vlasov. Wink
A Meesha, dakujem za tip s mydlom, ale ja fakt potrebujem nieco tekute. Na tuhe mydla som mierne lava, akurat mi to uteka po celej vani, sprcha sa mi tym casovo 2x predlzi a ked to clovek omylom pusti na nohu, docela to vie aj zaboliet. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kiki2
8-20
8-20


Založen: 6.9.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 10:49 pm    Předmět: Citovat

Od sestry jsem nyní dostala k narozeninám sprchový olej a chtěla jsem se zeptat, jak ho používáte? Používáte ho jako normální sprchový gel? Jestli ano cítíte se po něm čistí nebo mastní? A nepoužívá se spíš jako kondicionér na vlasy akorát že na pleť s tím, že si nejdřív nanese sprchový gel a po umytí teprve sprchový olej na zjemnění pokožky? A zkoušel někdo konkrétně ten grepový?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 11:41 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem přímo grepový a byla jsem spokojená. Používá se stejně jako sprchový gel, jen nepění, vytvoří takovou mléčnou emulzi. Nenech se tím zmást a zbytečně ho nedávej hodně, není to potřeba, mě stačilo mnohem menší množství než sprchového gelu a myje dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 8:38 am    Předmět: Citovat

Kvasnicová napsal:
Od sestry jsem nyní dostala k narozeninám sprchový olej a chtěla jsem se zeptat, jak ho používáte? Používáte ho jako normální sprchový gel? Jestli ano cítíte se po něm čistí nebo mastní? A nepoužívá se spíš jako kondicionér na vlasy akorát že na pleť s tím, že si nejdřív nanese sprchový gel a po umytí teprve sprchový olej na zjemnění pokožky? A zkoušel někdo konkrétně ten grepový?


bacha, je rozdiel sprchový olej a telový olej Ten druhý sa dáva po sprche, najlepšie na vlhkú pokožku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flora
21-40
21-40


Založen: 11.1.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 10:05 am    Předmět: Rakytníkový balzám Citovat

Včera jsem se na základě přečtení této diskuze zasekla v DMku u stojanu se Saloos výrobky - naštěstí jich tam moc neměli, tak jsem odešla s regeneračním olejem ylang-ylang a rakytníkovým balzámem a musím říct, že ten je naprosto úžasný. Od malička mám atopický ekzém a jen tak něco na sebe nenamažu, od Saloosu mám už z dřívějška atopikderm a konopný balzám - jsou dobré, ale takové normální. Ale ten rakytníkový - mám už asi týden prasklinu na prstu, která pořád praská a krvácí a po jednom dni mazání se mi zaceluje a přestává bolet. Už se těším až večer vyzkouším i ten olej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 1:12 pm    Předmět: Citovat

V poslední době jsem si Saloos hodně oblíbila, už mám vyzkoušené 3 odličovací oleje (granátové jablko, neutrální, lemon tea tree) a všechny jsou super. Obličejový olej ylang-ylang je taky úžasný, pomáhá proti akné, hydratuje a pleť je rozzářená. A o rostlinných olejích ani nemluvím, úžasný výběr a super ceny, avšak nevím jak moc dobře jsou na tom s kvalitou Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 3:45 pm    Předmět: Citovat

Saloos mám taky ráda. Na obličej teď používám rakytníkové karité, stačí ho fakt troška na navlhčenou pleť, rychle se vsákne a navíc má hojivé účinky. Je téměř bezedný, mám ho nějakých osm měsíců a pořád ho zbývá dobrá čtvrtina. To jeho neubývání mě ovšem začíná malinko štvát, zaujalo mě hned šest! pleťových olejů, jenže si nechci žádný pořizovat, dokud mi nedojde současné obličejové patlátko, ale to si nejspíš ještě počkám Twisted Evil
Zkoušela jsem i meduňkovou květovou vodu, na osvěžení je příjemná, ale není to nic, bez čeho bych se neobešla, takže další balení pořizovat nebudu.
Za naprostý zázrak ovšem považuji nosní balzám. Pomáhá hojit nos odřený od kapesníků, ale hlavně umí uvolnit ucpaný nos. Co ho mám, nepotřebovala jsem sprej do nosu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 7:34 pm    Předmět: Citovat

Veera: Tak máslo můžeš ještě namazat i na tělo, když bude nejhůř Wink Ale je pravda, že na obličej bylo příjemné, i rakytníkový olej byl dobrý.
Máte někdo zkušenost s regeneračním obličejovým olejíčkem Argan Revital?
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 8:09 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Máte někdo zkušenost s regeneračním obličejovým olejíčkem Argan Revital?

Mám jak s obličejovym, tak i s odličovacim. Hezky jemně citrusově voní, jinak bych přirovnala učinkama k ylang-ylang. Odličovák mi nedělá před očima mlhu, jako tomu bylo u levandule. Ale pak se mi dostal do rukou kýbl bambuckýho(to už teprve neubívá Laughing ) a už jsem znovu nekoupila. Jinak bych do něj znovu šla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 8:18 pm    Předmět: Citovat

Jinak ještě co se týká čistě arganového. První jsem si koupila od Saloos. Byla jsem celkem spokojená jak s aplikací na vlasy, tak i na pleť(vysušená jak treska, co se po kde čem osype). Ale pak kamarádky mamka jela do Maroka na dovču. Vyprosila jsem si, aby mi přivezla arganový olej. za 125 ml 400 Kč, kdežto za Saloos 50 ml za 299Kč! Rozdíl patrný na první pohled. Ten z maroka má tmavší barvu i silnější vůni. Rychleji se mi vztřebá. Takže, kdo chce kvalitu, Saloos moc nedoporučuju. Případně můžu napsat mail na tu marockou firmu, kdyby někdo měl zájem. Určitě se půjde domluvit a pošlou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.