saloos
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d73f28e03705bd3720b56d40c158559eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 8:53 pm    Předmět: Citovat

Lalaith Arrow Je to dobrý nápad, ale ten rakytník je na obličej fajn a používám ho celkem ráda, tak mi přijde škoda ho přeřadit do kategorie "na tělo" jenom proto, že v pomyslné frontě čeká dalších x přípravků Embarassed Teď se nabízí otázka, proč ho teda chci něčím nahrazovat, když mi vyhovuje, ale z občasného použití čistého šípkového oleje usuzuji, že olejíky budou ještě o chlup lepší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 9:49 am    Předmět: Citovat

Chatny díky, za chvilku mi dojde růžový regenerační, tak koukám po něčem jiném. Ale nevím taky, jestli se nevrátím teď na zimu k tomu bambuckému s rakytníkem...
Veera: Jasně, chápu, pro mě byl skvělý na ekzém, dala jsem mu nakonec přednost před obličejem Wink Osobně mi ale přišlo, že na zimu jsou lepší ty bambucké balzámy než oleje, ty mi potom až tolik nestačí a zůstávají mi šupinky.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Darlinka_
41-80
41-80


Založen: 8.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so prosinec 14, 2013 5:58 pm    Předmět: Citovat

Od firmy Saloos mám veškeré mé olejové zásoby. Jsem s nimi spokojená, cena se rovná kvalitě. Oleje používám nejen na vlasy, ale také kupuju aromatické řady olejů na masáže. Časem až dopotřebuju zásoby sprcháčů, které mám doma, chci rozšířit řadu i na sprchové oleje.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 8:44 pm    Předmět: Citovat

Prvně jsem si pořídila přírodní odličovací olej - konkrétně Saloos Argan Revital. Nedá se vůbec srovnávat s "drogérkovými". Nejen, že mi imponuje ta jemná citrónová vůně, ale je úžasně jemný a pleť je projasněná a vypnutá. Ráno, když se probudím, nevidím žádnou unavenou pomačkaně vrásčitou pleť, hezky se na mě v zrcadle kouká Very Happy Takže čágo Vichy, Garnier, atd. Od teď jedině Saloos.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miska.bubak
0-7
0-7


Založen: 16.3.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2014 4:17 pm    Předmět: Rostlinné oleje ze Saloosu Citovat

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, jestli někdo nemáte zkušenost s rostlinnými oleji ze saloosu. Prý se můžou dávat i do vlasových zábalů. Který je třeba nejlepší? Děkuji. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.