Začátečník a Henna.Poradte prosím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 370, 371, 372  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8327cdaf5e2d6c4ea16ed1bf4c44ba03Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakou mate kvalitu vlasu po henne?
vlasy jsou silnejsi a vyrazne hustejsi
23%
 23%  [ 10 ]
vlasy jsou silnejsi a hustejsi ale ne o moc
59%
 59%  [ 25 ]
henna vlasum na kvalite nepridala
16%
 16%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 7:29 pm    Předmět: Komentář Citovat

Slunéčko napsal:
Děvčata, obracím se s dotazem na ty z vás, které máte s hennou zkušenosti: chystám se poprvé barvit, a mám pár nejasností:
1) kolik henny asi tak spotřebuji? mám od urtekramu kaštanovou a vlásky po ramena
2) až ji budu smývat, mám - předpokládám - použít šampon?
3) v tom dlooouhém vlákně o henně tady na fóru jsem tuhle četla, že aby se neobarvilo čelo, je dobré namazat si ho mastnějším krémem před aplikací henny - jak to je? může se mi opravdu stát, že budu mít na čele hnědý pruh? Laughing
Děkuju moc za rady, vím že v tom dlouhém vlákně bych odpovědi našla, ale nemám teď bohužel tolik času...


Slunéčko, nechceš na mě počkat? Very Happy Šly bychom do toho společně. Když si představím, jak pak budu bádat, aby se to všechno povedlo..., pročítat návod..., to budou nervy... Můžeme spolu cvičit a pak i hennovat. Nebýt DV, tak bych se nikdy nedozvěděla, že henna je tak dobrá... Doufám, že nám profesionálky pomohou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 1:58 pm    Předmět: Citovat

holky nemáte nějaký tríček?Když si barvím vlásky hennou tak výsledná barva se mi strašně líbí musí sem někdy hodit obrázek ale...strašně rychle se to vymývá.Snad už po prvním mytí mi dost začne vynikat ten melír Sad hennu zalívám černým čajem a nechávám jí na hlavě tak 7 hodin tak nevím co pro to ještě udělat Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

denynko,ja s rychlim vymyvanim nemam problem(me henna spis odrusta,nez aby se vymyla),ale urcite bych ti poradila nejaky hennovy sampon(teda sampon pro hennovane vlasky)dela ho i uterkamm a fairy ho chvalila Wink Tyto sampony by mely pomoct hennu tak rychle nevymyt. Wink ale osobni zkusenost zatim nemam,ale chci jit casem do uterkammu s hennou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
denynko,ja s rychlim vymyvanim nemam problem(me henna spis odrusta,nez aby se vymyla),ale urcite bych ti poradila nejaky hennovy sampon(teda sampon pro hennovane vlasky)dela ho i uterkamm a fairy ho chvalila Wink Tyto sampony by mely pomoct hennu tak rychle nevymyt. Wink ale osobni zkusenost zatim nemam,ale chci jit casem do uterkammu s hennou Very Happy

vílko to myslíš ten rhasoul od urtekramu viď:)brousím si na něj zoubky ale zatím mám hodně levandulového tak musím ještě počkat...ale je to dobrý nápad děkuji Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 4:29 pm    Předmět: Citovat

ne denynko,maji i primo henna sampon Wink alespon myslim Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 5:07 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
holky nemáte nějaký tríček?Když si barvím vlásky hennou tak výsledná barva se mi strašně líbí musí sem někdy hodit obrázek ale...strašně rychle se to vymývá.Snad už po prvním mytí mi dost začne vynikat ten melír Sad hennu zalívám černým čajem a nechávám jí na hlavě tak 7 hodin tak nevím co pro to ještě udělat Crying or Very sad


A jakou hennu používáš? Ta z DM se vymyje docela rychle, hennecolor drží mnohem lépe! Je sice dražší, ale zase je jí víc .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 6:35 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Denynka napsal:
holky nemáte nějaký tríček?Když si barvím vlásky hennou tak výsledná barva se mi strašně líbí musí sem někdy hodit obrázek ale...strašně rychle se to vymývá.Snad už po prvním mytí mi dost začne vynikat ten melír Sad hennu zalívám černým čajem a nechávám jí na hlavě tak 7 hodin tak nevím co pro to ještě udělat Crying or Very sad


A jakou hennu používáš? Ta z DM se vymyje docela rychle, hennecolor drží mnohem lépe! Je sice dražší, ale zase je jí víc .

musím někde hennecolor sehnat no...zatím mám jen hennu z dm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 4:16 pm    Předmět: Citovat

Na www.hennecolor.cz je seznam prodejen, kde je k dostání po celé republice, tak se tam jukni a určitě najdeš vhodný obchůdek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 5:52 pm    Předmět: Citovat

No tak to je psycho Shocked Ostrava, třetí největší město v ČR a tady není k sehání Hennecolor (!!!) No moje nervy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
No tak to je psycho Shocked Ostrava, třetí největší město v ČR a tady není k sehání Hennecolor (!!!) No moje nervy...

To chce asi chodit otravovat do své oblíbené drogerie, jak ten zajíček. "Máte hennecolor? Ne? A dneska ji zase nemáte? Ani zítra nebude? A máte ji? Já vím, že jste říkali, že nebude, ale já se pro jistotu ptám znovu..." Wink
Jinak tě docela chápu, Brno je druhé největší město a spousta věcí tu taky není k sehnání Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 370, 371, 372  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.