Začátečník a Henna.Poradte prosím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 367, 368, 369, 370, 371, 372  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0d339d2dddd8d312de9b5b3f81ef6b66Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakou mate kvalitu vlasu po henne?
vlasy jsou silnejsi a vyrazne hustejsi
23%
 23%  [ 10 ]
vlasy jsou silnejsi a hustejsi ale ne o moc
59%
 59%  [ 25 ]
henna vlasum na kvalite nepridala
16%
 16%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
Monna01
8-20
8-20


Založen: 18.4.2017
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 9:50 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Děvčata, obracím se s dotazem na ty z vás, které máte s hennou zkušenosti: chystám se poprvé barvit, a mám pár nejasností:
1) kolik henny asi tak spotřebuji? mám od urtekramu kaštanovou a vlásky po ramena
2) až ji budu smývat, mám - předpokládám - použít šampon?
3) v tom dlooouhém vlákně o henně tady na fóru jsem tuhle četla, že aby se neobarvilo čelo, je dobré namazat si ho mastnějším krémem před aplikací henny - jak to je? může se mi opravdu stát, že budu mít na čele hnědý pruh? Laughing
Děkuju moc za rady, vím že v tom dlouhém vlákně bych odpovědi našla, ale nemám teď bohužel tolik času...


Ahoj, aby se neobarvila pokožka, je dobré namazat - pozor ať nenamastíš i vlasy. Co se spotřeby týká, záleží kterou použiješ. Někdy stačí jedna některé i na 2x, každé je jiná. Mrkni na www.voono.cz, tam jsou dobré rady a případně ti tam poradí na dotaz. Jasně když umýváš používáš klasicky šampon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 2:49 pm    Předmět: Re: Chci barvit hennou Citovat

Kora napsal:
Ahojte hennařky, můžete mi prosím někdo poradit...nikdy jsem hennou nebarvila, mám světlé vlasy, skoro blond a mám chuť jít mírně do rezava...nějaký typ na barvu?

Jestli chceš jen mírně do rezava, obzvlášť na blond vlasech, tak smíchej cassii s čistou hennou. Radši začni se směsí, kde bude většina cassie a jen malá trocha henny - přidat hennu můžeš totiž vždycky, ale když se ti povede příliš tmavá barva, tak se zesvětluje jen těžko (a někomu to nejde vůbec).
Co se značky týče, tak se tu obecně doporučuje myslím hlavně Khadí, Lamda a Hennécolor. Ohledně Voono - objevilo se tu pár účtů, které této henně očividně dělají reklamu, ale i přesto tu na ní byla asi jedna (možná dvě) hodnověrná kladná recenze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laurrra
21-40
21-40


Založen: 27.7.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út červen 06, 2017 10:53 am    Předmět: Citovat

ahoj, jsem začátečník a hledám touto cestou radu, jaké černé odstíny značek a Indigo je kvalitní a hned se nevymyje jako od Lamdy. Barvím dvoufázově. Lamda černý odstín mne zklamala, po týdnu se vymyla a to používám jen přírodní šampony, lávovou zem. Budu moc ráda za radu. Přeji krásné slunné úterý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út červen 06, 2017 1:59 pm    Předmět: Citovat

Portos: já jak vidím tu strašně "nenápadnou" reklamu na to voono tady, tak jsem o to víc rozhodnuta ji nikdy nevyzkoušet Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamsilka13
0-7
0-7


Založen: 10.8.2017
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 10:33 am    Předmět: Krásná červená barva hennováním Citovat

Ahoj dámy, pár dní již hledám, jakou hennu koupit, abych docílila krásné červené - tmavočerveno-burgundy barvy na vlasy právě pomocí henny Smile Nenapadá vás prosím pěkně, která značka nebo kterou hennu přesně pořídit, abych se vyvarovala zrzavé a měla jen červenou? Předem moc děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamsilka13
0-7
0-7


Založen: 10.8.2017
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 10:37 am    Předmět: Krásná červená barva hennováním Citovat

Ahoj dámy, pár dní již hledám, jakou hennu koupit, abych docílila krásné červené - tmavočerveno-burgundy barvy na vlasy právě pomocí henny Smile Nenapadá vás prosím pěkně, která značka nebo kterou hennu přesně pořídit, abych se vyvarovala zrzavé a měla jen červenou? Zrovna jsem cca měsíc a něco po chemickém barvení, ale nebaví mě už jak se mi strašně moc ty chemické vymývají, zrzavá z henny jsem již byla, ale červená se mi teď líbí víc Smile Předem moc děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 8:28 pm    Předmět: Re: Krásná červená barva hennováním Citovat

kamsilka13 napsal:
Ahoj dámy, pár dní již hledám, jakou hennu koupit, abych docílila krásné červené - tmavočerveno-burgundy barvy na vlasy právě pomocí henny Smile Nenapadá vás prosím pěkně, která značka nebo kterou hennu přesně pořídit, abych se vyvarovala zrzavé a měla jen červenou? Zrovna jsem cca měsíc a něco po chemickém barvení, ale nebaví mě už jak se mi strašně moc ty chemické vymývají, zrzavá z henny jsem již byla, ale červená se mi teď líbí víc Smile Předem moc děkuji Smile
Ahoj, já mám bohužel moc tmavé vlasy, aby mi červená henna chytla nějak výrazněji. Co bych ale řekla, hodně záleží na čaji, kterým zajileš, na olejíku, pokud dáš atd. Takže červený čaj s obsahem ibišku, trochu červeného vína, levandulový nebo tea tree olej... Značka henny nejlíp hennecolor bordó (s pikramátem). Já používám aiumi z obchodu biooo.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 9:38 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmě to dost závisí na výchozí barvě vlasů.
Jinak nejvíc do vínova jde fakt hennecolor bordó (teda z těch, co jsem vyzkoušela, a že jich bylo docela dost). Blbý je, že právěž ten červenej pikramát se vymejvá rychlejc, takže po pár umytích to jde zase do zrz. Takže asi i záleží, jak často si musíš mýt vlasy (já jak mám teď mycí interval skoro čtrnáct dní, tak mi dřív začnou bejt vidět odrosty, než se to vymyje do zrzava.
Ale nebarvím pikramátovkou pokaždý, spíš jednou za čas, jinak i za cenu menší "vínovosti" používám spíš čistou a co nejkvalitnější hennu a hraju si s přísadama. Zatím nejvíc mi šla do červena přírodní lamda zalitá silným ibiškovým čajem, případně vínem barvířkou (ten typ, co jde skoro až do fialova a z ubruse se prostě nevypere - jinak je to po prvním umytí zase zrzavý). A holky si co do červenejch odstínů hodně chválej tu Ayuuri, co mají v BIOO v půlkilovce - už ji mám doma, ale zkoušet budu až tak za dva měsíce.
No a samozřejmě červenější/míň zrzavý odstíny taky člověk dosáhne vrstvením - u toho je ovšem problém, že u hlavy, kde je těch vrstev míň, je to nejvíc zrzavý, a krásná vínová je až v dýlkách, kde těch vrstev je nepočítaně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamsilka13
0-7
0-7


Založen: 10.8.2017
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 10:07 pm    Předmět: Citovat

Jéé to jste mi odpověděly rychle, moc Vám děkuju, již jsem objednala mahagon, ohnivou červenou + čistou hennu a zkusím mixnout, sama jsem zvědavá jak mi to všechno dohromady chytne Smile Samozřejmě s ibiškovým čajem rozhodně počítám a ještě další věci na podporu červeného tonu, takže čím víc červené tím (snad) lépe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so srpen 12, 2017 10:18 pm    Předmět: Citovat

ještě má červenej tón podporovat Tea tree olej nebo levandulovej olej (kvůli terpenům), ale na sobě jsem teda nikdy nepozorovala tak velkej rozdíl, aby mi to stálo za snášení tý vůně/smradu Wink. Už si ani nepamatuju dávkování, mám dojem, že jsem toho tea tree dávala tak dvacet kapek na jedno hennování, ale ruku do ohně za to nedám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 367, 368, 369, 370, 371, 372  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.