Kondicionéry ve spreji
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fa135421fffb5e546961d84e674d9f63Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:
*Leontýnka* napsal:
Nath napsal:
*Leontýnka* napsal:
Zhřešila jsem a na zimu jsem si pořídila silikoňák Gliss kur-byl ve výhodné akci a taky budu daleko raději přes zimu konečky posilovat touto formou,jen abych na jaře nemusela nechávat odstříhnout velký kus poničených vlasů. Mám ten s 19složkama a je dobrý-lepší než ten růžový Gliss kur-vlasy mi po něm zatím neplihnou.
Toto nouzové řešení jsem zvolila také proto, že čím jsou vlasy delší,tím mají větší tendenci se škubat o zip bundy. To je nový pocit-nikdy jsem neměla vlasy dlouhé tak aby se mi tohle stávalo.

Taky jsem si koupila kdysi růžový Gliss kur. Teda byl to nějaký výhodný balíček i se šampony a tak nějak podobně. No- nejen že mi po tom absolutně nešly rozčesat vlasy, ale celkově mi to tak nějak nesedlo. Šampon byl výborný, ale tyhle bezoplachové kúry mi nějak nedělají dobře Crying or Very sad


Ten růžový nesedl ani mé mamce a sestře a to je co říct. Vlasy hodně zjemnil a celkově byly nějaké divné


Přesně tak a měla jsem je po něm takové polámané nebo jak bych to řekla Crying or Very sad


Jo přesně, a ani se moc neleskly i když to měl tento sprej v popisu práce. Hodně mě zklamal a tak jsem měla strach jít do jiného,ale zatím je to dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

No jo, zkoušela jsem si ho dávat několikrát, jestli se mi to jen nezdá, ale pokaždé to bylo hrozný. Zkoušela jsem to dávat na úplně mokré vlasy, na polomokré a nic. Hlavně rozčesat to pak nešlo Mad Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 5:37 pm    Předmět: Citovat

Nezkoušeli jste kondicionér ve spreji MYPA - s aloe vera ? Případně další jejich výrobky na vlásky? Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

já jsem měla bezoplachvý kondik od Sunsilk (žlutý) ale je hroznej Rolling Eyes ,vysušoval mi děsně vlasy a jakoby se pak krepatily,tak jsem zkusila tu radu ho rozmíchat ve vodě a udělat z něj "ve spreji" Tak jsem ho šoupla do lahvičky,do toho vodu a trochu olejíčku Dixi a- paráááda! Vlaásky nejspu vysušený pěkně voněj i se lesknou...aspoň vím jak ten Sunsilk konečně spotřebuju aniž bych ho vyhazovala... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 3:58 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
já jsem měla bezoplachvý kondik od Sunsilk (žlutý) ale je hroznej Rolling Eyes ,vysušoval mi děsně vlasy a jakoby se pak krepatily,tak jsem zkusila tu radu ho rozmíchat ve vodě a udělat z něj "ve spreji" Tak jsem ho šoupla do lahvičky,do toho vodu a trochu olejíčku Dixi a- paráááda! Vlaásky nejspu vysušený pěkně voněj i se lesknou...aspoň vím jak ten Sunsilk konečně spotřebuju aniž bych ho vyhazovala... Laughing


Laughing Jj, taky na tohle chci zkusit spotřebovat kondicionér, který mi na vlasy nesedl samotný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaflakanka
161-320
161-320


Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 4:26 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
já jsem měla bezoplachvý kondik od Sunsilk (žlutý) ale je hroznej Rolling Eyes ,vysušoval mi děsně vlasy a jakoby se pak krepatily,tak jsem zkusila tu radu ho rozmíchat ve vodě a udělat z něj "ve spreji" Tak jsem ho šoupla do lahvičky,do toho vodu a trochu olejíčku Dixi a- paráááda! Vlaásky nejspu vysušený pěkně voněj i se lesknou...aspoň vím jak ten Sunsilk konečně spotřebuju aniž bych ho vyhazovala... Laughing


No tak vidíš! Laughing nakonec jsi to vyzkousela prvni...Tak to je dobre, ze to takhle funguje. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 11:47 am    Předmět: Citovat

Já jsem z nouze učinila zajímavý objev. Při nedávné výpravě do telče na přednášku se mi tak zacuchaly vlasy, že jsem z nich škubala celé chuchvalce, a to se mi samozřejmě nelíbilo. proto jsem vlezla do nejbližší drogerie (Teta) a hledala nějaký bezoplachový kondicionér, nejlépe ve spreji, který by mi to pomohl rozuzlovat.Gliss kury jsem už nechtěla, hodně mi vlasy zatěžovaly, měla jsem je po nich zplihlé a mohla jsem je mýt snad denně. Ale světe div se, koukám, a v polici vidím světle modrý sprej Sunsilk. Víte, že této značce jsem se vždy vyhýbala jako čert kříži, ale tento sprej byl právě určený na rozčesávání a to pro MASTNÉ vlasy. Bylo na něm tudíž napsáno, že má lehké složení (což je logické, mastné vlasy další zátěž nezvládnou), a tak jsem ho riskla, i když mám vlasy spíš suché. A světe div se - super! Opravdu žádná zátěž, zato rozčesat mi je pomohl takřka dokonale. Má to i konzistenci takové spíš jako vodičky, nic hustšího jako Gliss kury apod. Zafungoval dokonce lépe než rozčesávač s granátovým jablkem od Avonu, který jsem zkoušela dříve, který sice vlasy také nezatížil, ale ani nepomohl rozčesat. Takže tento modrý sprej Sunsilk má u mě výjimku, stojí asi 79 Kč a měl by být všude běžně k dostání, kdybyste ho chtěly některá vyzkoušet. Osobně mi moc a moc vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

já mám vlásky hoodně vysušený...a na rozčesávání mi docela pomáhá ta kůra ve spreji od Lybaru,nějaká novinka,ze začátku to vypadalo že bude vysušovat ale při pravidelném používání to bylo super! jinak používám dětské spreje...od Oriflame si teď budu objednávat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

asi před dvěma týdny jsem si koupila ten Gliss Kuru Oil Nutritive - ale používám ho jenom jednou týdně , protože ten obsah silikonů mě vážne vyděsil O_o Evil or Very Mad vlásky jsou po něm sice jemné a lesklé, ale.. asi už jsem trochu silikonový paranoik Rolling Eyes
Fairy: prosím a jaké je složení toho Sunsilku? Smile měla jsem ho 2x a je pravda, že mi hodně vyhovolal - lehoučký a krásně voněl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 10:02 am    Předmět: Citovat

Já si ten Gliss Kur oil nutritive nemůžu vynachválit, navíc náádherně voní... Asi ze mě bude čichač kondicionéru Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.