Kondicionéry ve spreji
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63ecfb49850e6eac394149c5a4fc06d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

javascript:self.close()[/img]

Já mám tento, krásně voní a moc mi vyhovuje, používám ho jen na konečky, které už mám stejně zničené, tak mi ty silikony nevadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 2:58 pm    Předmět: Citovat

GLISSKUR

Nějak se tomu nechtělo zobrazit nebo jsem netechnická Embarassed [/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 3:17 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla cca před rokem nějaký kondiš ve spreji od Schaumy. Mamka mi ho koupila v Německu. Byl super, používala sem ho hlavně, když sem si třeba na ples dělal vlasy žehličkou. Ale u nás na něj nikde nemůžu narazit, jenom na nesmývací kondiconér s pumpičkou a to už není ono. Ten první byl doslova voňavá vodička. Neznáte ho někdo, neviděli jste někde???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 3:26 pm    Předmět: Citovat

Misha napsal:
Já jsem měla cca před rokem nějaký kondiš ve spreji od Schaumy. Mamka mi ho koupila v Německu. Byl super, používala sem ho hlavně, když sem si třeba na ples dělal vlasy žehličkou. Ale u nás na něj nikde nemůžu narazit, jenom na nesmývací kondiconér s pumpičkou a to už není ono. Ten první byl doslova voňavá vodička. Neznáte ho někdo, neviděli jste někde???


Já jsem to viděla na netu normálně k prodeji. Myslím že byla taková fialovo-bílá či takové nějaké barvy. Hledala jsem to v drogeriích a neprodávají to Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
loptickaaa
41-80
41-80


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 2:34 pm    Předmět: Citovat

tak sa mi prave minul gliss kur a moje vlasy s nicim inym nerozcesem.domov idem az za dva mesiace tak som bola prinutena skocit do tunajsej drogerky Confused ..samozrejme gliss kur som neobjavila,a ani nic podobne,navyse ani vacsinou nerozumiem co tam je napisane..tak som kupila v zufalstve nejaky hairspray boots[drogeriova znacka ako u nas balea v dm,alebo tesco].. jedine comu som rozumela-na dlhe vlasy a rozcesava sa lahko,tak nebolo co riesit...a ma to nasledovne zlozenie:alcohol denat,aqua,PVP/VA copolymer,isopropyl alcohol,PVP,dipropylene glycol,panthenol,parfum,benzyl salicylate,butylphenyl methylpropional,limonene,hydroxycitronellal,geraniol,hexyl cinnamal,citronellol......... Question Question no ten alcohol sa mi nejak nezda,ale ak sa nemylim neobsahuje to cony...tak neviem..skusala som si to dat po umyti,dost zvlastne to voni,alebo skor smrdi.. Confused a tiez to nejak zvlastne lepilo,akoby to bo lak..ale nakoniec som sa rozcesala a zvlastne,vlasy boli take leskle,a akoby vrzgali pod prstami.. Embarassed tak neviem,snad mi z toho nevypadaju.. Confused
    Návrat nahoru
    Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
    monkax
    321-600
    321-600


    Založen: 18.5.2008
    Příspěvky: 415

    PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 2:38 pm    Předmět: Citovat

    Já občas používám taky kondicioner ve spreji, Třeba Schaumu ale nejvíce jsem si oblíbila Gliss kur Very Happy Very Happy Laughing Laughing
    Návrat nahoru
    Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
    tiborMel
    >RADA STARŠÍCH<


    Založen: 3.1.2007
    Příspěvky: 2550

    PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

    jedna moje dlouhovlasatá kámoška (vlasy skoro na zadek, ale jemný a kudrnatý, jen jak jsou jemný, tak se tou délkou trochu natáhly) mi říkala, že používá glisskur ten dvousložkový a nemůže si ho vynachválit.
    _________________
    I would die to breathe again
    Návrat nahoru
    Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
    Adluska
    >RADA STARŠÍCH<


    Založen: 30.10.2007
    Příspěvky: 1458

    PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

    Občas používám na rozčesávání dětský sprej Lilliputz z Rosmanna. Jde to s ním docela dobře. Akorát trošku dost voní po malinách tak nějak zvláštně. Není to přímo kondicionér, ale je to dobré. Asi ho vezmu na výlet do Chorvatska, abych ho vyplácala a mohla do toho rozprašovače zkusit ředit kondicionér. Mám tam jeden vřesový bezoplachový.
    Návrat nahoru
    Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
    tiborMel
    >RADA STARŠÍCH<


    Založen: 3.1.2007
    Příspěvky: 2550

    PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 1:39 pm    Předmět: Citovat

    Adluska napsal:
    Občas používám na rozčesávání dětský sprej Lilliputz z Rosmanna. Jde to s ním docela dobře. Akorát trošku dost voní po malinách tak nějak zvláštně. Není to přímo kondicionér, ale je to dobré. Asi ho vezmu na výlet do Chorvatska, abych ho vyplácala a mohla do toho rozprašovače zkusit ředit kondicionér. Mám tam jeden vřesový bezoplachový.

    jééé, liliputz, od nich sem měla krémik, jahůdkovej Very Happy
    jinak tý jo, to neni špatnej nápad, zředit ten bezoplachovej... doteď sem v hlavě registrovala jen to ředění obyč kondišů (a to radši ee, nějak mi to nesedí v palici), tohle mě vůbec nenapadlo, to bych možná testla Very Happy super, díky Very Happy (mám tu jeden starej sunsilk na červený, krásně voní, ale už v dnešní době je na mě taky dost hutnej...) (ale zkusim ho dovyplácat s nějakym čajem Very Happy ) super Wink Laughing
    _________________
    I would die to breathe again
    Návrat nahoru
    Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
    tiborMel
    >RADA STARŠÍCH<


    Založen: 3.1.2007
    Příspěvky: 2550

    PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

    mně teď došel můj oblíbenej lidlovskej, a nevim kdy se tam dostanu, tak používám ten avon (jablko a ovej či co, je to pro normal vlasy...) včera ráno (neděle) jsem myla, normálně jablečnej avon šamp, elseve intensive a yves rocher na podporu růstu (tim jablkem předmyto, elseve sem nechala malou chvilinku působit a yvese asi 5 min, ale ten už mi přijde na rozhraní mezi šamponem a kondicionérem, potáhne vlasy jakousi vrstvou při mytí), pak do konečků smíchanej zbytek kondicionéru na suché a poškozené z plusu s trochou oleje a trochou éteráčku, jen do konců, (nedivte se tolika procesům, nemyla jsem si hlavu od úterý, celý dny v autě, a v sob sem ještě večer byla na zábavě (takže sem to majinko přelízla lakem, tak sem to musela smýt, i když vlasy by ještě den snesly Wink ) a po umytí sem tam stříkla tenhle avon. v neděli sme měli rodinný pouťový badmingtonový turnaj, tudíž jsem je zapletla do dvou copů (moje oblíbená 4-sestava byla až moc avantgardní) a rozpletla až dnes ráno a úpně sem zírala, takovej lesk!!!! fakt sem čuměla (s prominutím)... jen nevím, čemu to připsat, ale možná ten sprej, tamty věci používám normálně, ten sprej poprvý Laughing
    _________________
    I would die to breathe again
    Návrat nahoru
    Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
    Zobrazit příspěvky z předchozích:   
    Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

     
    Přejdi na:  
    Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
    Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
    Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
    Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
    Nemůžete hlasovat v tomto fóru.