Kondicionéry ve spreji
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5a3e257c05e69412d7a0dc7c762c89a8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:27 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jedna moje dlouhovlasatá kámoška (vlasy skoro na zadek, ale jemný a kudrnatý, jen jak jsou jemný, tak se tou délkou trochu natáhly) mi říkala, že používá glisskur ten dvousložkový a nemůže si ho vynachválit.


Dvousložkový neoplachovací balzám od Gliss kur jsem jednou měla taky a skutečně nebyl špatný, vlasy vypadaly pěkně. Asi ale obsahuje silikony že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 7:06 am    Předmět: Citovat

na to složení Gliss kuru jsem včera koukala a je tam spouuusta silikonů Smile a hned na začátku ve složení..od cyclocosi po dimethicone...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 7:25 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
na to složení Gliss kuru jsem včera koukala a je tam spouuusta silikonů Smile a hned na začátku ve složení..od cyclocosi po dimethicone...


Tak to jsem si přesně myslela. Vlasy jsem po něm měla opravdu pěkně vyživené, ale je fakt, že mi dost rychle plihly, tak to bylo asi těmi silikony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smiesek
41-80
41-80


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 10:39 am    Předmět: Citovat

ráda bych se zeptala, v čem je lepší kondicionér ve spreji - předpokládám, že bezoplachový, od toho tekutého - oplachovacího.
Nejsou po něm spíše vlásky více splihlejší a zatíženější?

Používáte jen jednu formu kondicionéru (oplachovací vs. neoplachovací), nebo to střídáte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 11:18 am    Předmět: Citovat

Kondicionér ve spreji je česky řečeno rozčesávací sprej. Používá se do délek před česáním. A to v případě, že se vlasy špatně rozčesávají Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2015 9:19 am    Předmět: Citovat

Dobré ráno, v rámci prokrastinace ve zkouškovém jsem se podívala na Pantene aqua light sprej. Potřebovala jsem nutně rozčesávač k příteli a tenhle byl paradoxně nejmíň silikonový. Exclamation Složení je:
Aqua, Isodecane, Isopropyl Alcohol, Parfum, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-6, Tocopheryl Acetate, Sodium Cocoamphoacetate, Butylphenyl Methylpropional, Polysorbate 20, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, PEG-20 Glyceryl Laurate, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclomethicone Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Tocopherol, Linoleic Acid, Hydroxycitronellal, CI 61565, Retinyl Palmitate, Diethylhexyl, Syringylidenemalonate, Hellianthus Annus Seed Oil , CI 40800, Caprylic/Capric Triglyceride

Co to vlastně všechno je za látky, je tam silikon? Docela to funguje a nemastí vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2015 9:42 am    Předmět: Citovat

Vidím jeden jedinej silikon, a to zde:

Aqua, Isodecane, Isopropyl Alcohol, Parfum, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-6, Tocopheryl Acetate, Sodium Cocoamphoacetate, Butylphenyl Methylpropional, Polysorbate 20, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, PEG-20 Glyceryl Laurate, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclomethicone Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Tocopherol, Linoleic Acid, Hydroxycitronellal, CI 61565, Retinyl Palmitate, Diethylhexyl, Syringylidenemalonate, Hellianthus Annus Seed Oil , CI 40800, Caprylic/Capric Triglyceride
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.