GOT2b Sparkling Stylingový sprej pro třpytivý lesk

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8b6f163dbedb6aab0f39abbfa03549deZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cigísek
0-7
0-7


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 8:59 am    Předmět: GOT2b Sparkling Stylingový sprej pro třpytivý lesk Citovat

Koupila jsem si tento přípravek a až potom jsem zjistila, že obsahuje alkohol. Někde jsem četla, že by se na vlasy měly používat přípravky bez alkoholu. Co je na tom pravdy? Škodí tedy alkohol vlasům??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 12:01 pm    Předmět: Citovat

Alkohol vysušuje, takže mastným vlasům to vadit nebude (naopak), suchým možná ano. Jinak je snad celkem neškodný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 1:36 pm    Předmět: Citovat

Taky mám Got2be,přesněji Straight on pro žehlení vlasů. Taky je v něm alkohol a přestože mám vlnité a tedy i dost suché vlasy tak mi vůbec nic nedělá. Krásně se po něm vlasy vyžehlí až ke koncům a rovné vydrží hodně dlouho. Krom toho alkohol je skoro ve všech normálně dostupných drogerkových styling přípravcích,třeba některé laky na vlasy atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cigísek
0-7
0-7


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:36 am    Předmět: Citovat

Takže pokud mám normální vlasy a budu občas používat masku na suché vlasy a zároveň got2b, tak by mi neměl uškodit??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 9:13 am    Předmět: Citovat

To by asi neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

waaau kde se to dá sehnat?? já si vlásky taky žehlím...jednou za týden keramickou žehličkou,masku jim dopřávám,konečkům olejíčej Dixi (suuuuuuuuuuper!!) jen kde se dá sehnat ten sprej???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 7:42 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
waaau kde se to dá sehnat?? já si vlásky taky žehlím...jednou za týden keramickou žehličkou,masku jim dopřávám,konečkům olejíčej Dixi (suuuuuuuuuuper!!) jen kde se dá sehnat ten sprej???


Určitě v každé lepší drogerii-myslím že je v rossmannovi a dmku,ale v tetě určitě nebyl. Jinak stál něco přes stovku a bylo ho asi 200ml. Je vážně dobrý a vlasy zůstanou rovný i přes vlhko venku(u mě to tak je a to se mi vždy ve vlhku vlasy zase zkroutí a zkrepatí).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 10:09 pm    Předmět: Lesk Got2B Citovat

Jestli i já můžu přispět s troškou do mlýna, tak napřed jsem měla sprej na lesk Color smart sprej od Matrix (v kadeřnictví 350,- na netu 250,-) a pak jsem si koupila levnější Got2B a ten Matrix mno byly ty vlasy o dost lesklejší, ono je to vůbec výborná věc, takový lesk, dělá to hodně. Nebo by se dalo říct, že pro docílení lesku, jsem musela Got2B použít daleko více stříknutí než Matrixu. Takže rozhodně Matrix - mají ho třeba v HairCity nebo kde pracujou s Matrixem, nebo tudle taky http://www.pro-vlasy.cz/p/matrix-color-smart-sprej-zarivy-lesk-ve-spreji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hahaha33
0-7
0-7


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:40 pm    Předmět: přípravky od got2b a žehlička na vlasy phillips Citovat

Dobrý den,
prodám vlasovou kosmetiku značky got2b a žehlička na vlasy phillips. Vyhrála jsem několik balíčků a teď nevím co si s nimi počít. Pokud máte zájem pište na můj email cendulka1234@seznam.cz Zašlu podrobnější popis a seznam přípravků. Cena je dohodou, možné zakoupit jen vybrané kusy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.