Kremy proti vraskam,kdy nejlepe s nema zacit a jestli vubec.
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4702d08b56bb62bf62d5d0196e6b33b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 2:26 pm    Předmět: Kremy proti vraskam,kdy nejlepe s nema zacit a jestli vubec. Citovat

... dalsi tema ktery tu nejspis neni rozebrane, aspon jsem nenasla Embarassed
A protoze me bude za par dni 29, tak zacinam mit trochu strach o svoji plet.
Plet mam nastesti mastnejsi, tak doufam, ze se vrasky ukazou o neco pozdeji. Ale stejne by me zajimaly nazory na kremy proti vraskam a kdy s nema zacit a jestli vubec... Osobne jsem slysela, ze je dobre kolem 27 roku.
Nevim proc, ale ze vsech znacek me zase nejvic oslovil Loreal, tak jak jeho vlasova kosmetika a ostatni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 3:04 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, čím později, tím líp, nějaké kecy reklamních firem, jako "je lepší začít včas" považuji za nesmyslné, četla jsem ,že když začnete brzy, pleť se regeneruje bez námahy - udělá to za ni krém - takže je nutné krémy používat pořád, aby se udržel mladistvý vzhled pleti, a to je přesně to, o co těm firmám jde... Mamka vždycky používala Niveu, taktéž moje babička a pleť mají obě pěknou, nikdo by jim neřekl jejich skutečný věk. Je důležité jen pleť hydratovat, aby na ní nevznikly vrásky z dehydratace a to stačí. Toť můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

Doporučuji se podívat na toto video, kde se testovaly krémy proti vráskám:
http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/video.html?video=26114
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 5:51 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Doporučuji se podívat na toto video, kde se testovaly krémy proti vráskám:
http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/video.html?video=26114


Hm - zajímavé - nejvíc mě zaujaly srovnatelné účinky krému z Lidlu za hubičku a H. Rubinstain za tisíce....
Já mám pleť také mastnější,vrásky zatím minimální, používám hlavně hydratační krémy na problematickou pleť Confused,střídám s regeneračními krémy od Hádka taktéž na problematickou plet. Teď mám od Oriflamu noční Ecollagen, který dávám tak 2-3 do týdne. Osvědčilo se mi používání očních krémů ( střídám Ryor a Hádka) - jsou takové jemnější a na pokožku kolem očí se nanášejí lépe než klasické krémy. Sestra oční krémy nepoužívá a i když máme stejnou pleť , vrásky kolem očí se jí začínají rýsovat.
Loni jsem dostala k narozkám hydratační Vichy - byl docela fajn, ale ta cena... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:51 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Já si myslím, čím později, tím líp, nějaké kecy reklamních firem, jako "je lepší začít včas" považuji za nesmyslné, četla jsem ,že když začnete brzy, pleť se regeneruje bez námahy - udělá to za ni krém - takže je nutné krémy používat pořád, aby se udržel mladistvý vzhled pleti, a to je přesně to, o co těm firmám jde... Mamka vždycky používala Niveu, taktéž moje babička a pleť mají obě pěknou, nikdo by jim neřekl jejich skutečný věk. Je důležité jen pleť hydratovat, aby na ní nevznikly vrásky z dehydratace a to stačí. Toť můj názor.


NAPROSTO souhlasim. Nejdulezitejsi je hydratace, s kremy proti vraskam bych zacinala po 40. roku veku. Predstavte si, ze se zacnete mazat v 25 a pak se tim jako budete mazat dalsich 50 let???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:53 am    Předmět: Citovat

já si taky myslím že stačí hydratace a správná péče.(tím myslím spíš co se stravování a pitného režimu týče)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 9:09 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Doporučuji se podívat na toto video, kde se testovaly krémy proti vráskám:
http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/video.html?video=26114

tak to je zajímavý.Mamka mi řekla ať jí zkusím koupit ten z lidlu že ho kdyžtak vyhodí Laughing a že ušetřený penízky mi bude dávat Laughing a Llucy nevíš kde bych našla to o těch denních krémech přírodních?On říkal že to bude za týden ale nevím jak je tohle starý....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 9:44 am    Předmět: Re: Kremy proti vraskam,kdy nejlepe s nema zacit a jestli vu Citovat

pett28 napsal:
... dalsi tema ktery tu nejspis neni rozebrane, aspon jsem nenasla Embarassed
A protoze me bude za par dni 29, tak zacinam mit trochu strach o svoji plet.
Plet mam nastesti mastnejsi, tak doufam, ze se vrasky ukazou o neco pozdeji. Ale stejne by me zajimaly nazory na kremy proti vraskam a kdy s nema zacit a jestli vubec... Osobne jsem slysela, ze je dobre kolem 27 roku.
Nevim proc, ale ze vsech znacek me zase nejvic oslovil Loreal, tak jak jeho vlasova kosmetika a ostatni...


Já jsem stejně stará (mladá Cool jako ty a plně souhlasím s předchozími příspěvky o hydrataci. Na krémy proti vráskám nebo pro zralou pleť se chystám opravdu až ve zralém věku Cool... takže pár let je ještě čas Razz
A taky souhlasím, že pleť je hodně ovlivněna geneticky, prostě někomu bylo dáno do vínku... moje mamka používala celý život modrou niveu a má pleť krásnou a mladistvou. Tak se modlím, abych byla po ní Razz Ale správnou péčí se dá určitě lecos oddálit, napravit nebo zpomalit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Llucy napsal:
Doporučuji se podívat na toto video, kde se testovaly krémy proti vráskám:
http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/video.html?video=26114

tak to je zajímavý.Mamka mi řekla ať jí zkusím koupit ten z lidlu že ho kdyžtak vyhodí Laughing a že ušetřený penízky mi bude dávat Laughing a Llucy nevíš kde bych našla to o těch denních krémech přírodních?On říkal že to bude za týden ale nevím jak je tohle starý....


To vůbec nevím... Já jsem tenhle odkaz našla na internetu a žádný jiný tam nebyl Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 12:58 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Denynka napsal:
Llucy napsal:
Doporučuji se podívat na toto video, kde se testovaly krémy proti vráskám:
http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/video.html?video=26114

tak to je zajímavý.Mamka mi řekla ať jí zkusím koupit ten z lidlu že ho kdyžtak vyhodí Laughing a že ušetřený penízky mi bude dávat Laughing a Llucy nevíš kde bych našla to o těch denních krémech přírodních?On říkal že to bude za týden ale nevím jak je tohle starý....


To vůbec nevím... Já jsem tenhle odkaz našla na internetu a žádný jiný tam nebyl Crying or Very sad

tak to mě moc mrzí:(zrovna by mě to moc zajímalo.ale kdybych aspoň věděla kdy se tohle vysílalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.