Kremy proti vraskam,kdy nejlepe s nema zacit a jestli vubec.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=237a8bbf0a1cc855f71edead71dfa318Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 8:43 pm    Předmět: Citovat

http://www.himalayahealthcare.com/products/acnepimple_cream.htm

To je on!

A taky mam od nich vybornou zubni pastu http://www.himalayahealthcare.com/products/dental_cream.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

Káťo, Tys ho koupila za 58 Kč? Já ho našla tady: odkaz a stojí skoro tři stovky. Rolling Eyes Jinak ale vypadá dobře...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 5:43 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Káťo, Tys ho koupila za 58 Kč? Já ho našla tady: odkaz a stojí skoro tři stovky. Rolling Eyes Jinak ale vypadá dobře...


V tom případě jsou to zloději Twisted Evil Twisted Evil . Koupila jsem ho opravdu za 58,-, jinak bych to sem nepsala...Ta pasta mě stála si 70,- dál mám od nich ještě balzám na rty. Mají tam ( v té Govindě) od této značky i spoustu další kosmetiky- čistící gely, vody,šampony,... a vše za takto nízkou cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Slunéčko napsal:
Káťo, Tys ho koupila za 58 Kč? Já ho našla tady: odkaz a stojí skoro tři stovky. Rolling Eyes Jinak ale vypadá dobře...


V tom případě jsou to zloději Twisted Evil Twisted Evil . Koupila jsem ho opravdu za 58,-, jinak bych to sem nepsala...Ta pasta mě stála si 70,- dál mám od nich ještě balzám na rty. Mají tam ( v té Govindě) od této značky i spoustu další kosmetiky- čistící gely, vody,šampony,... a vše za takto nízkou cenu.


To není možný, že by byl takový rozdíl v ceně, musí tam být odlišné množství... Jinak Himalayu znám, mám od nich šampony a revitalizační olejíček na vlasy, tělové mléko a pleťovou vodu a je to skvělá kosmetika!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Káťa napsal:
Slunéčko napsal:
Káťo, Tys ho koupila za 58 Kč? Já ho našla tady: odkaz a stojí skoro tři stovky. Rolling Eyes Jinak ale vypadá dobře...


V tom případě jsou to zloději Twisted Evil Twisted Evil . Koupila jsem ho opravdu za 58,-, jinak bych to sem nepsala...Ta pasta mě stála si 70,- dál mám od nich ještě balzám na rty. Mají tam ( v té Govindě) od této značky i spoustu další kosmetiky- čistící gely, vody,šampony,... a vše za takto nízkou cenu.


To není možný, že by byl takový rozdíl v ceně, musí tam být odlišné množství... Jinak Himalayu znám, mám od nich šampony a revitalizační olejíček na vlasy, tělové mléko a pleťovou vodu a je to skvělá kosmetika!


Ne fáákt! Já mám krém 30 ml a na tom obrázku bylo taky 30 ml, tak se tam zajdi podívat(jsi- li z Prahy). Nebo mají nějakou dotovanou cenu, nebo já nevím Smile)).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

No teda, tak to je síla! Já jen uvažuju, jestli to nemůže v té Govindě být nějaký padělek, ale to je asi blbost, a) proč by to dělali a za b) Tobě vyhovuje, tak to prostě je kvalitní krém a na internetových obchodech akorát tahají z lidí peníze! Evil or Very Mad Twisted Evil Jen co budu v Praze, skáknu se tam podívat... děkuju za tip. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:37 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
No teda, tak to je síla! Já jen uvažuju, jestli to nemůže v té Govindě být nějaký padělek, ale to je asi blbost, a) proč by to dělali a za b) Tobě vyhovuje, tak to prostě je kvalitní krém a na internetových obchodech akorát tahají z lidí peníze! Evil or Very Mad Twisted Evil Jen co budu v Praze, skáknu se tam podívat... děkuju za tip. Wink


No, nevím, ale kamarádka jezdí často do Indie, protože tam pracují její rodiče a vždycky vozí spoustu kosmetiky (právě Himalayu), že tam vyjde hrozně levně a tady je to předražené, tak mě napadá, jestli to nemají dovozené přímo z Indie a pak to tu neprodávají, protože jiné řešení mě nenapadá... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Slunéčko napsal:
No teda, tak to je síla! Já jen uvažuju, jestli to nemůže v té Govindě být nějaký padělek, ale to je asi blbost, a) proč by to dělali a za b) Tobě vyhovuje, tak to prostě je kvalitní krém a na internetových obchodech akorát tahají z lidí peníze! Evil or Very Mad Twisted Evil Jen co budu v Praze, skáknu se tam podívat... děkuju za tip. Wink


No, nevím, ale kamarádka jezdí často do Indie, protože tam pracují její rodiče a vždycky vozí spoustu kosmetiky (právě Himalayu), že tam vyjde hrozně levně a tady je to předražené, tak mě napadá, jestli to nemají dovozené přímo z Indie a pak to tu neprodávají, protože jiné řešení mě nenapadá... Confused


Myslím, že v tom bude jádro pudla Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

Llucy, jasně, to je možné... asi mají v Indii nějaké duchovní nebo jiné "akce" a v rámci té návštěvy nakoupí a pak levně prodávají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:56 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Llucy, jasně, to je možné... asi mají v Indii nějaké duchovní nebo jiné "akce" a v rámci té návštěvy nakoupí a pak levně prodávají.


Tak oni(členové Hare Kršna) do Indie jezdí a to docela často. Například Ti kuchaři se tam školí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.