Kremy proti vraskam,kdy nejlepe s nema zacit a jestli vubec.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b1fa789b501d56d2f3614bf22ea97610Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

Aha, vidíš, tak to jsem nevěděla že tam mají přímo školení pro kuchaře...
Tady kousek od nás v Brně je restaurace Haribol, a tam mají taky vždy jednou v roce na měsíc zavřeno a jedou - teď už vím kam - do Indie. Very Happy Škoda že nám taky nevozí kosmetiku, nebo aspoň o tom nevím. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 4:09 pm    Předmět: Citovat

Já krémy proti vráskám také nepoužívám (i když všude píšou, že by se měly používat už od pětadvaceti), protože se bojím, že si na ně pleť zvykne. Co bych pak používala, když bych začala opravdu viditelně stárnout? Navíc mi umělé vyhlazování připadá jako moc velký zásah do rovnováhy pleti. Zatím mi nejlépe vyhovuje klasická Nivea.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anitap
0-7
0-7


Založen: 13.1.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 3:09 pm    Předmět: Citovat

Judy napsal:
Já krémy proti vráskám také nepoužívám (i když všude píšou, že by se měly používat už od pětadvaceti), protože se bojím, že si na ně pleť zvykne. Co bych pak používala, když bych začala opravdu viditelně stárnout? Navíc mi umělé vyhlazování připadá jako moc velký zásah do rovnováhy pleti. Zatím mi nejlépe vyhovuje klasická Nivea.


Našla jsem perfektní Krém z ženšenem, je pro pleť kolem 30., spíš na oživení a rozjasnění pleti, a třeba po proflámované noci má neskutečné účinky Very Happy http://martina-gebhardt.cz/pece-o-plet/zensenova-rada/zensenovy-krem-50-ml/

Myslím si, že jestli si pleť na protivráskovou péči zvykne nebo ne, je spíš v tom, co používáme. Když používáme "řivou" kosmetiku, která naši ple´t pouze povzbuzuje k činnosti, tak se rozhodně nestane závislou a nějakém přípravku. Pokud ale používáme přípravky, které vše "odmakají" za naši ple´t, tak je jasé, že zlenivý a zvykne si. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clairen
8-20
8-20


Založen: 24.2.2011
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 10:55 am    Předmět: První vrásky Citovat

Řekla bych, že ve 20 je na první vrásky ještě celkem brzo... ale... na čele už nějáký ten pátek pár výstavních kousků mám Sad Máte nějáký tip na krém/sérum/olej/péči pro mladou pleť, která už má první mimické vrásky? Koukala jsem na krémy od Vichy, ty jsou ale mimo mé finanční možnosti... Mátě někdo něco osvědšeného řekněme do tří stovek? Dík moc. Máte taky vrásky? (utěšte mě někdo... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 11:25 am    Předmět: Citovat

Vrásky mám už na maturitním tablu a perfektně na ně funguje šípkový olej. Pěkně vmasírovat a je to v pohodě.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 12:50 pm    Předmět: Re: První vrásky Citovat

Clairen napsal:
Řekla bych, že ve 20 je na první vrásky ještě celkem brzo... ale... na čele už nějáký ten pátek pár výstavních kousků mám Sad Máte nějáký tip na krém/sérum/olej/péči pro mladou pleť, která už má první mimické vrásky? Koukala jsem na krémy od Vichy, ty jsou ale mimo mé finanční možnosti... Mátě někdo něco osvědšeného řekněme do tří stovek? Dík moc. Máte taky vrásky? (utěšte mě někdo... Wink


Z vrásek si nedělej těžkou hlavu, prostě to patří k věku. Mě je 23 a mám mimické vrásky, hlavně kolem očí. Vrásky má skoro každý, jen na sobě to většinou vnímáme víc Wink Mažu je bambuckým máslem a chystám se na šípkový olej. A taky se mi zdálo, že vrásky vyhlazuje růžový noční krém od Logony. Je sice drahý, ale zase ho stačí naprosté minimum, malý vzoreček jsem používala každý den skoro dva týdny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 12:55 pm    Předmět: Citovat

Ten růžový krém, akorát teda denní, používá moje mamka a je s ním naprosto spokojená. Teď mě právě zaúkolovala, abych jí koupila i oční krém, že je i noční jsem ani nevěděla, to jí musím říct Smile
Jinak já mám taky mimické vrásky, hlavně okolo očí, a je mi 25. Používám na ně olej Ylang-Ylang, který obsahuje i část šípkového oleje. Zdá se, že docela působí, když jsem se nemazala ničím, přišly mi ty vrásky viditelnější.
EDIT: Jéé, špatně čtu, Janickaxy píše o krému od Logony, ale já o krému od Lavery, růžové jsou teda oba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2015 10:20 pm    Předmět: Citovat

Dvacet mi bude až za rok a stejně už mám i přes mou mastnou pleť vrásky, na čele už pár roků a připadají mi už dost hluboké, a teď se mi začaly k mým kruhům, které mám už od dětství, dělat vrásky a otoky i kolem očí... Mamka je měla prý taky hrozně brzo, takže to bude genetické... Každý večer pravidelně čistím Baleáckou vodou a jednou za uherský rok dělám peeling ze zcukernatělého medu, popřípadně nějakou čistící masku "co dům dal", pitný režim se snažím dodržovat, ale v zimě ho občas nedodržím, krémy žádné nepoužívám, takže si v tomto směru moc nevím rady... Neporadili byste mi na to něco (klidně jen hydratačního, prostě aby mi to ty vrásky trochu zlepšilo, dokud to jde a zpomalilo vznik nových) - pokud možno něco přírodnějšího, a aby to až tak nelezlo do peněz (kokosák mi vysušuje)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 7:23 am    Předmět: Citovat

Elysion,zkus do svého běžného hydratačního krémů přidat vždy při nanášení dvě tři kapky arganového oleje . Koupíš ho třeba na topvet.cz, stojí 238 Kč a vydrží dost dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 4:35 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky už mimický vrásky, hlavně "mračilku" Smile Ale patří to k osobnosti člověka, takže to tak beru. Jinak, během zimy mám snad všechno vysušené a musím mazat i oči, jinak bych měla červený vysušený místa. Nevíte vo na to? Nějaký krém na oči? Mám tedka od Barekolu, ale někdo tvrdí, že složení nic moc, tak nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.