Kremy proti vraskam,kdy nejlepe s nema zacit a jestli vubec.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=361e5b49faaeffeb525c30851beec283Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2015 1:59 pm    Předmět: Citovat

Hortenzie - jojo, s těma suchejma místama to znám... Já mám teda hlavní problém nad nosem mezi očima, z jedný strany na čele a u nosu pod brejlema. A nejvíc se mi osvědčily věci jako čistý bambucký máslo, doma vyškvařený sádlo a pak taková speciální mastička od Naděje (tuším Psorykalis nebo tak nějak) - všechno nanášený vlhkýma rukama na vlhkou pokožku. A mažu to klidně i kolem očí a pokožka vypadá spokojeně - když jsem experimentovala s očníma krémama, kupodivu mě po všech (a zkoušela jsem jich aspoň patnáct ne-li víc) pálily oči.
Nicméně až na to bambucký máslo to nejsou moc věci, který by se daly použít a jít rovnou mezi lidi (přece jenom mají trochu charakteristickej pach) - takže dávám buď když pracuju doma a ven se chystám až odpoledne, nebo večer alespoň hodinku před spaním. Jinak dávám buď nějakej přírodní krém (momentálně Dermisoft od Hadka) nebo, když chci sjednotit pleť, nějakej BB nebo CC krém (případně tónovací krém).
A tak jednou za čtrnáct dní si dávám jemňounkej peeling - práškovou nimbou.
Ale abych zase nebyla za vzorňáka, kterej nedělá nic jinýho než že pečuje o pleť - některý dny se prostě na veškerý pečování vykašlu (akorát jich nesmí bejt moc po sobě, protože to se těm suchejm místům fakt nelíbí, zbytku obličeje je to víceméně jedno.
Jo a před pár týdny jsem ještě na ty svoje přesušeniny našla další vychytávku - k těm věcem, co se dávají na vlhkou pleť, jsem v nějakým pominutí smyslů přihodila pár zrníček práškovýho vitamínu C - a přijde mi, že to pleť docela uvítala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.