Kartáč s kančími štětinami
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 148, 149, 150  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fac2a4a88e74afa662987ae47138d73dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Čo preferujete pri česaní vlasov?
Kartáč s kančími štetinami.
52%
 52%  [ 118 ]
Plastový hrebeň.
13%
 13%  [ 30 ]
Hrebeň s riedkymi zubami.
12%
 12%  [ 27 ]
Iné.
21%
 21%  [ 48 ]
Celkem hlasů : 223

Autor Zpráva
Dragomira
8-20
8-20


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 5:32 pm    Předmět: Kartáč s kančími štětinami Citovat

Fairy napsal:

6.) Pořiď si dřevěný hřeben nebo kartáč s kančími štětinami vsazenými přímo do dřeva (pozor, ne do gumy, ta vlasy škube a elektrizuje). Hřeben by neměl být samá tříska a mít ostré hrany a příliš husté zuby. Řidší strana oboustranného je OK.


To jsem četla Xkrát tady ale i na jiných serverech. Jenom nechápu, jak bych se mohla učesat štetinami? To jsou dostatečně tvrdé na to, aby vlasy učesaly? Já si tedy přestavuji, jak si tím češu vlasy deset minut a pak jsou po takové době česání s mnohem příznivějším elektrickým potenciálem, než po učesání gumovým kartáčem.

Já se češu celoplastovým kartáčem a nemohu si ho vynachválit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 6:40 pm    Předmět: Citovat

Proto se používají kančí štětiny o nichž je známo,že jsou velice tuhé Idea .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 12:00 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Proto se používají kančí štětiny o nichž je známo,že jsou velice tuhé Idea .


Ano, kančí štětiny jsou jak dráty... až na to, že vám nezničí ani kůži, ani vlasy Smile Někde jsem četl, že se svoji strukturou nejvíce podobají lidskému vlasu a proto jsou velice vhodn0... což mi je tedy velenejasné, ale budu věřit psanému Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 6:13 pm    Předmět: Citovat

Co je ti na tom velenejasné?Jak můžou být podobné lidským vlasům,nebo proč jsou velice vhodné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 6:25 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Co je ti na tom velenejasné?Jak můžou být podobné lidským vlasům,nebo proč jsou velice vhodné?


Není mi jasná ta podoba s lidským vlasem. Proč zrovna kančí štětina... a ne něco jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 6:36 pm    Předmět: Citovat

Já mám teda kromě jiného taky kulatý dřevěný kartáč se syntetickými štětinami, a musím říct, že mi docela vyhovuje. Ten s kančími bych si taky ráda pořídila, věřím tomu,že je dobrý, ale mě ani ta systetika nevadí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 7:14 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
Kafin napsal:
Co je ti na tom velenejasné?Jak můžou být podobné lidským vlasům,nebo proč jsou velice vhodné?


Není mi jasná ta podoba s lidským vlasem. Proč zrovna kančí štětina... a ne něco jiného.
Tak podoba s lidským vlasem-je to prostě keratin,jako by sis vlasy česal vlasama.Ale potřebuješ samozřejmě tužší.A nejsnažší je vzít kančí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dragomira
8-20
8-20


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 3:09 pm    Předmět: Citovat

Stále tomu nerozumím, jak si sakra můžu česat vlasy kančími štětinami? Mám tu nějaký kančí kartáč, ale tím bych se myslím v životě neučesala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 3:18 pm    Předmět: Citovat

Dragomira napsal:
Stále tomu nerozumím, jak si sakra můžu česat vlasy kančími štětinami? Mám tu nějaký kančí kartáč, ale tím bych se myslím v životě neučesala.


Ty štětiny jsou tvrdé jak drát Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 8:18 pm    Předmět: Citovat

Pěkný večer:-)
Dneska jsem náhodou v drogerii narazila na kartáč, na kterém bylo velkými písmeny napsáno Reine Wildschweinborste, z čehož jsem i přes svou chabou němčinu vydedukovala, že se jedná o ty slavné kančí štětiny!!! Vzhledem k tomu, že hnedle vedle nápisu bylo ještě většími písmeny napsáno AKCE (a já se na tyhle marketingové triky snadno chytímSmile, tak jsem si ho za pár minut a zaplacení 69.90 Kč nesla domůSmile
Takže se s Vámi moho podělit o své čerstvé zážitky:
1) podle mě kančí štětiny NEJSOU tuhé jako dráty Confused Buď má Ahova (?Smile) milovaná doma kartáč z lépe živeného kance, nebo má Aha doma jiný drát než jáSmile (doufám, že se Adminku neurazíšSmile)
2) chlubila jsem se kamarádce, jakou výhodnou koupi jsem udělala a ona se na můj nový kartáč dívala převelice skepticky a opakovaně se mě ptala, jestli si DOOPRAVDY myslím, že je to kartáč na vlasy.... V životě o blahodárném vlivu kančích štětin neslyšela!!! A ještě vznesla obavy o životní podmínky kanců chovaných na výrobu kartáčů, čímž mi teda radost zkazila úplněSad(( nevíte náhodou, co na to říkají ekologické organizace a organizace na ochranu zvířat? Asi nikdo na kančí well -fare moc nehledí, co? Sad(
3) hned při prvním česání se z kartáče uvolnil a vypadl jeden svazek štětin- asi sem moc zabrala:-(
4) Souhlasím s dragomírou, že tím se přece nedá učesat? nebo teda rozčesat? krásně se tím uhladí ty vlásky na povrchu a vlásky vypadaji pěkně, ale pod tím povrchem mi všechny ty dredy zůstaly? Asi se to chce nejprv rozčesat a pak teprve si pohrát s kančíma štětinama....(?)
5) vlasy sou po něm pěkný, to jo:-)


Naposledy upravil Nika dne po listopad 20, 2006 8:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 148, 149, 150  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.