Kartáč s kančími štětinami
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 147, 148, 149, 150  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c97cddc91ab8e1aa019277fe91f2fbedZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Čo preferujete pri česaní vlasov?
Kartáč s kančími štetinami.
52%
 52%  [ 118 ]
Plastový hrebeň.
13%
 13%  [ 30 ]
Hrebeň s riedkymi zubami.
12%
 12%  [ 27 ]
Iné.
21%
 21%  [ 48 ]
Celkem hlasů : 223

Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 10:41 am    Předmět: Citovat

Tak to je skvělé, že ti sedí! Já také ničím jiným už nečešu. A hlavně je to hrozně příjemné... Embarassed Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anahir
0-7
0-7


Založen: 10.2.2016
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 12:11 pm    Předmět: Citovat

Já jsem právě potřebovala uhlazovat ty vrchní vlasy. Tvar drží, to je v pohodě, ale během chvíle se začnou ty vrchní chovat jezinkovsky. Takže je uhladím, strčím prsty do vlasů, načechrám a v pohodě je objem zpět.
Včera jsem se kartáčem hladila a hladila a hladila Very Happy pak si dala pár kapek mandlového oleje do dlaní a projela vlasy a fascinovalo mě, že ten objem je i v těch naolejovaných vlasech Very Happy
Nechávám vlasy už víc jak rok růst a v každé délce fakt potřebují něco jiného. Z úplně kratičkých mám teď vlasy na ramena a ta péče je úplně jiná. Jak šampony, tak hřebeny. Jen je mi líto těch dřevěných hřebenů... ale tak třeba se někdy ještě hodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 9:53 am    Předmět: Kančák Citovat

Já mám teda tvrdý štětiny nasazený přímo do dřeva, kupovala jsem ho zde: http://nopooshop.cz/
Vlasy s ním nečešu, na to mám kartáč s dřevěnými "tyčinkami" z DM. Ale vzhledem k tomu, že si vlasy myju jen jednou týdně, s ním potom rozetírám tu mastnostu, taky umí dělat fajn objem, zejména při česání v předklonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 11:09 am    Předmět: Citovat

Tak jsem to fakt zkusila koupila jsem original Mason Pearson! šílený peníze, přesto že mi žádnej kančák předtím nevyhovoval, musím říct že po půl roce s tímhle mám vlasy fakt mnohem hezčí, lesklejší, meju míň, hlava mě přestala svědit a myslím že je skvělej ale je pravda že to nemusí být tím kartáčem ale spíš možná tím že jak byl drahej tak jsem s nim měla větší trpělivost a naučila jsem se pořádnou techniku podle tohodle videa https://www.youtube.com/watch?v=OKpcpmeNJ48 což výrazně pomohlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aristokočka
8-20
8-20


Založen: 1.5.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2016 2:30 pm    Předmět: Citovat

šílený peníze,

To tedy jo... Pořád váhám, nevím... fakt je to takovej zázrak? Za tuhle sumu mám ty nejfajnovější mydlinky, kterým můžu vlasy hýčkat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2016 2:43 pm    Předmět: Citovat

Mě zas přijde ze to pomohlo lip než jakýkoliv mydlinky ale jak říkám mohla to bejt i ta technika nebo na můj typ vlasů mám je takový hodně jemný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aristokočka
8-20
8-20


Založen: 1.5.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2016 4:11 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky jemňoučký vlasy, navíc si nechávám odrůst melír, který jim moc neprospíval... ale tři litry... ty jo, kdyby po tom vlasy zázračně rostly, tak neváhám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2016 5:23 pm    Předmět: Citovat

Takhle pro mě osobně to zázračný je ale nevím jak pro ostatní ale rozhodne mužů potvrdit ze je ten kartáč jinej než ostatní a to jsem jich měla nekolik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aristokočka
8-20
8-20


Založen: 1.5.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 3:57 pm    Předmět: Citovat

no, slyším na něj jen chválu, tak když ho vychvalují takový vlasatice vlasatý zkušený, tak to bude opravdu něco. Jen ta cena Rolling Eyes no, budu muset ještě chvilku počkat. Teď jsem významně pomrkávala na "Ježíška", když jsme byli v Manufaktuře na kukačku... tak se nemůžu zase hned rozšoupnout Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 3:59 pm    Předmět: Citovat

mě už můj "kančák" z dmka po čtyřech letech neustálého česání a mytí mýdlem pomalu začíná dosluhovat, z původního počtu štětin zbývá tak polovina, tak jsem se rozhodla si pořídit nový. chtěla jsem něco lepšího, než ten dmkový, ale zas žádnou bombu, prostě tak do tří stovek, za víc ty moje vlasy ani nestojí Very Happy a za nic na světě jsem nemohla najít žádný, který by vyhovoval mým požadavkům - přírodní štětiny bez těch umělých hrotů, hustý, štětiny zasazené do dřeva a ne do toho gumového polštářku. když už jsem někde narazila na nějaký dobrý, tak tam bylo šílené poštovné, nebo už nebyl na skladě... až jsem se proklikala na stránky s chovatelskýma potřebama, kde mají kančák se štětinama ve dřevě za 54 kč Very Happy tak jsem si objednala rovnou dva (jeden do neceséru na cesty), tak jsem zvědavá, jaký bude. je to tenhle: http://petdiscont.cz/produkt/182155-dreveny-oval,-jednostranny--prirodni-stetiny-5-x-21-cm?utm_source=googleNakupy&utm_medium=ppc&utm_campaign=googleNakupy&gclid=Cj0KEQiAt9vEBRDQmPSow-q5gs8BEiQAaWSEDnoBIypNgHbJ4FG0zjXepiuLdcjlDG8-oyU5BtNmt1gaApYT8P8HAQ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 147, 148, 149, 150  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.