Kartáč s kančími štětinami
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 148, 149, 150  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8d162d8a639e74f2f748025d09ff97beZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Čo preferujete pri česaní vlasov?
Kartáč s kančími štetinami.
52%
 52%  [ 118 ]
Plastový hrebeň.
13%
 13%  [ 30 ]
Hrebeň s riedkymi zubami.
12%
 12%  [ 27 ]
Iné.
21%
 21%  [ 48 ]
Celkem hlasů : 223

Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2017 9:50 am    Předmět: Citovat

Hehe, dobré. Jen by mě děsila jednak ta cena (fakt tak levné?) a taky to, že obrázky jsou jen ilustrační (píšou to tam), to bych asi na můj vkus považovala za málo důvěryhodné. Na druhou stranu u kartáče pro psa bych to asi tak neřešila, takže ono je to asi adekvátní účelu, za kterým obvykle na ty stránky lidi lezou...
No v každém případě poreferuj. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2017 1:01 pm    Předmět: Citovat

Já spíš přemýšlím, jestli ,,přírodní štětiny" = kančí štětiny...
Přece kdyby to bylo z kance, tak se tím pochlubí, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2017 4:01 pm    Předmět: Citovat

Podle mě to bude nějaký mix Very Happy no za tu cenu bych toho ani nelitovala, já se teď češu takovým tím dětským kartáčem, takže fakt pravého kance zas až tak nepotřebuju. ono taky bůhví, z čeho je ten dmkovej... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2017 4:33 pm    Předmět: Citovat

..dmkovej..no, ten mám, a česat jsem se s ním přestala...ne že by neučesal, ale jednak se špatně noří do vlasů, druhak šíleně, ale šíleně, elektrizuje, takže je spíš tak na léto. nakonec mám úplně prachobyčejný malý, umělohmotný za padesát korun a češe výborně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 11:27 pm    Předmět: Citovat

Jé, zrovna tenhle kartáč jsem si kdysi koupila, padnul mi do oka když jsem šla kamarádčině kočce něco kupovat do zverexu. Nepřišel mi nějak nekvalitně zpracovanej a štětiny podle mě byl i kanec (rozhodně to tak po navlhčení smrdělo), ale nakonec jsem ho taky postoupila kočičce (která ho miluje do dneška). protože na mě byly ty štětiny moc měkký a spíš uhlazovaly (což na svůj zplih moc nepotřebuju), než aby mi do vlasů pořádně zajely, jak jsem zvyklá od svých zasloužilých kančáků. Ale zase kámoška ho kočce každou chvíli krade a pochvaluje si ho, že je to úžasně příjemný - takže uvidíš, třeba Ti naopak bude maximálně vyhovovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2017 6:04 pm    Předmět: Citovat

Jé, tak už ho mám a je naprosto stejný, jak ho popisuje Titania Smile taky z něj mám pocit, že je kvalitně zpracovaný, ty štětiny ve dřevě drží jak přibité (ťuk ťuk) a namočit jsem ho teda ještě nezkoušela. Mě právě zase jako kančí nepřijde, přírodní určitě, ale kanec nevím, mám srovnání jen s tím dmkovým. A je fakt, že štětinky jsou měkké a hebké, takže rozhodně nic pro husté vlasy (jenže taky hustovlasatci si nebudou kupovat kartáč za pade Smile ), ale na ty moje dětské miminkovské je akorát! Sice teda elektrizuje jak blázen, ale to mi před namočením dělal i ten původní kančák. Jako za padesát korun fakt spokojenost, na to moje počesávání ideál a jsem ráda, že jsem si vzala rovnou dva, jeden cestovní Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2017 8:52 pm    Předmět: Citovat

Tak to je prima, že Ti vyhovuje! Na to elektrizování by mohlo pomoct namočit, promnout kondišem a spláchnout (teda kartáč, ne vlasy Wink ), ale když pár dní vydržíš, přestane to elektrizovat i samo (i když ono teď v zimě všechno tak nějak elektrizuje víc).
Jinak já teda vlasy nijak hustý nemám, ale fakt je, že je přece jenom mám delší, kdyby byly jenom řekněme k ramenům nebo maximálně po lopatky, tak by ta jemnost taky tak nevadila. A ty štětiny klidně můžou bejt pořád kanec, koneckonců ne všichni kanci mají štětiny stejně hrubý (a na všech místech na těle stejný), navíc asi bude záležet na dalším zpracování.
Tak ať Ti dobře slouží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2017 4:30 pm    Předmět: Citovat

Tak už mi nebožáček malinko prasknul, ale za to si můžu sama, protože jsem ho umytý práskla sušit nad gamata a v tom horku se to dřevo malinko naštíplo. Ale zatím se to nešíří a vlasy se v té škvírce nezatrhávajíSmile Jinak teda krátké mikádo se mi s ním češe i rozčesává skvěle, jenže teď taky myju vlasy jílem a ajurvédskýma bylinkama, takže vlasy jsou takové zjemnělé a uhlazené. S žíněma, které jsem měla při metodě Water only, by si tenhle kančák rozhodně neporadil:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt červen 29, 2017 9:38 am    Předmět: Citovat

Máte někdo přehled, kde teď koupím za dobrou cenu dřevěný kulatý kartáč s kančími štětinami? Fakt jenom dřevo + štětiny, nic víc.
Zkoušela jsem Lavandu, ale asi už se to nějak zrušilo či co, www.lavanda.cz už nefunguje.
Předem díky za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yavanna
0-7
0-7


Založen: 2.9.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po září 04, 2017 8:39 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Jacqueline napsal:
Nemáte prosím nějaký tip jak vyčistit kartáč s kančími štětinami? Drží se mi v tom samý bordel a nedaří se mi vůbec vymýt (myju šampónem)...Zkoušela jsem i luxovat fénem Laughing ale také moc nepomohlo. Jsem s ním moc spokojená, ale na to čistění jsem pořád nějak nepřišla. Je dřevěný s hustými štětinkami.


Ja ho najprv poriadne vyčistím od vlasov tupírovacím hrebeňom a potom ho nechám stať v ošamponovanej alebo omydlovanej vode štetinami nadol. Nevymyje sa tak úplne všetko, nejaké chumáčiky prachu ostanú, ale na lepší spôsob som zatiaľ neprišla. A hlavne sa snažím nečesať si s ním mastné vlasy,lebo to by som ho musela čistiť fakt veľmi veľmi často Laughing



Ja na vyčesanie nečistôt používam kefku na vyčesávanie mačiek. Takú tú so zahnutými drôtikmi. Stálo to 2€ a bol k tomu taký malý hrebenček na vyčistenie vyčesaného. Pozrite prvú fotku v mojej galérii. Je to dokonalý inštrument na vyčistenie tých lepkavých chumáčikov prachu zo štetín kančáku. Tupirák som polámala, mala som z toho nervy a nikdy to nebolo dokonalé. S mačacou kefkou to trvá asi 5-10 minút hrubej práce a všetky hnusnosti sú vonku. Následne šampón a kefovanie kefkou na ruky. Mám drevenú s pevnými štetinami, sú tvrdšie a dlhšie ako kančie, teda dosiahnu na "telo" kančáku pod štetinami. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 148, 149, 150  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.