Afty a jak na ně :(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f25940bf5f5731be4c6341a12fcb8eb3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:42 am    Předmět: Citovat

Propolis v lihu jsem zkoušela a nepomohl. U mě ale platí, že když na aftu něco piplám, mám ji asi 14 dní a když ji nemažu ničím, tak 2 týdny Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:55 am    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Dneska jsem tedy byla u doktorky ohledně mé angíny a zmínila jsem se o aftě.. já ted používala 3dny alpu a po aftě ani památka. Very Happy Tak se usmála, podotkla, že mám odvahu a že má lepší radu.. Rada zní: "Dvě tři štamprle slivovice a bude vše dobrý a všechny bakterie budou vypálené." Laughing Laughing Tak holky do toho!


tak s tím souhlasím. Na afty a opary jedině slivovice. Bolí, pálí a štípe, ale pomáhá Very Happy

Plus ještě na afty Herbadent.


Naposledy upravil Sidonie dne čt červenec 24, 2008 9:31 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Propolis v lihu jsem zkoušela a nepomohl. U mě ale platí, že když na aftu něco piplám, mám ji asi 14 dní a když ji nemažu ničím, tak 2 týdny Rolling Eyes

chvilku mi to dalo, než sem si to přepočetla Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:29 am    Předmět: Citovat

Afty mám čas od času, ale zas se utěšuju tím že nemám opary. afty aspoň nejsou vidět. Jeden dva mě nedostanou, ale když jsem byla po mononukleóze, měla jsem jich v puse asi dvacet. napřeháním, doktorka říkala, že něco takového ještě neviděla- byli všude-na mandlích, jazyku, tvářích, dásních... Asi pět dní jsem jenom pila. Ještě k tomu jsme zrovna jeli s našima na dovolenou... Tehdy mi dali z lékárny Citro Grep. Štípal a byl celkem příjemný, ale nevímjestli pomáhal. Fakt to byla hrůza... od té doby- do pěti aftů pohoda. Jsem zocelena. Ale na mandlích je to extrémní humus, tam ani jednoho! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

Na afty mám úspěšně vyzkoušenej Chlorhexidin,stojí v lékárně něco kolem kilča a fakt zabírá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 5:28 pm    Předmět: Citovat

Já se aftů nemůžu zbavit, mám je už půl roku skroo bez přestávky. dřív jsme mívala obyčejný, za týden se zahojily. teď se hojí tak minimálně 2 týdny a jeden je jak desetník ani v noci nespím, doktoři si taky rady neví. měla jsme trošku nižší imunitu, brala jsem prášky, ale taky nepomohly. Ještě chci zkusit zajít na alergologii, tam jsem dostala i ty prášky a jestli nemám třeba alergii na nějakou potravinu, už fakt nevím co s tím. B-komplex taky nepomáhá. V lékárně, u doktorů a na pohotovostech (nejen teda za afty) nechala za 2 měsíce minimálně 1000.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 5:34 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Já se aftů nemůžu zbavit, mám je už půl roku skroo bez přestávky. dřív jsme mívala obyčejný, za týden se zahojily. teď se hojí tak minimálně 2 týdny a jeden je jak desetník ani v noci nespím, doktoři si taky rady neví. měla jsme trošku nižší imunitu, brala jsem prášky, ale taky nepomohly. Ještě chci zkusit zajít na alergologii, tam jsem dostala i ty prášky a jestli nemám třeba alergii na nějakou potravinu, už fakt nevím co s tím. B-komplex taky nepomáhá. V lékárně, u doktorů a na pohotovostech (nejen teda za afty) nechala za 2 měsíce minimálně 1000.


Ta alergie by to možná mohla bejt,protože jinak taky nevím...je mi tě líto,že s tím takhle trpíš Crying or Very sad budu ti držet palce ať přijdou na to,proč ty afty máš a ať už tě to nebolí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

moje mamča taky strašně trpí na afty a skoro nikdy nic ji nepomáhá, tak jak to tady někdo psal, že i když na to něco piplá nebo nepiplá tak to má dva týdny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 5:55 pm    Předmět: Citovat

Teda vy máte s mamčou smůlu Crying or Very sad já měla afty snad jen čtyřikrát,pětkrát a stačilo mi to..au au...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Tak víc jak po půl roce jsem asi se svým trápením u konce. Konečně jsme našla doktorku, co mně vzala stěr z aftu a mám tam nějaký bacily, tak mám antibiotika, modlím se ať to zabere Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.