Afty a jak na ně :(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=24d06b553fd5393c4de1795a00d095d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Tak víc jak po půl roce jsem asi se svým trápením u konce. Konečně jsme našla doktorku, co mně vzala stěr z aftu a mám tam nějaký bacily, tak mám antibiotika, modlím se ať to zabere Wink


moje mamka si myslela, že se jí to dělátá ze zubu (osmičky) už přes měsíc má zub venku a zase se jí afty udělaly Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 4:11 pm    Předmět: Citovat

Vraj to spôsobuje nedostatok vitamínu B. Mne sa to spraví skoro vždy keď mi ujde ruka pri čistení zubov a ja sa v ústach kefkou poraním. Riešim to alpou a ak to nezaberie tak ihlou ktorou si to celé rozžbrdlám a vydezinfikujem zase alpou... chvíľku po tom slzím ale aft zmizne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 6:41 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Tak víc jak po půl roce jsem asi se svým trápením u konce. Konečně jsme našla doktorku, co mně vzala stěr z aftu a mám tam nějaký bacily, tak mám antibiotika, modlím se ať to zabere Wink


No vidíš,tak to je super, že už se aspoň ví jak na to! Hodně štěstí v léčbě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

Allean napsal:
MIMISEK napsal:
Tak víc jak po půl roce jsem asi se svým trápením u konce. Konečně jsme našla doktorku, co mně vzala stěr z aftu a mám tam nějaký bacily, tak mám antibiotika, modlím se ať to zabere Wink


No vidíš,tak to je super, že už se aspoň ví jak na to! Hodně štěstí v léčbě Smile


Děkuju, už jsem byla fakt zoufalá, nic nepomáhalo, jen jsem to vždycky něčím umrtvila, abych se mohla vypsat nebo najíst...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2016 9:59 pm    Předmět: Citovat

Objevují se mi asi posledních 5 let. Před tím jsem ani nevěděla, co to je. Momentálně mám jeden pořádný na tkáni proti předním zubům a ret oteklý jak po silikonové injekci. Na toho zmetka neplatí ani heřmánek ani propolis. A na prevenci ani zubní pasta se stříbrem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2016 10:37 pm    Předmět: Citovat

Zkuste tea tree olej ... na sprdlatko do ucha (takovy ty vaticky), kapnout kapku a prilozit na aftu. Jednak se to trochu umrtvi a pak ... tto vymlati vsechny breberky kdekoliv.

Pripadne hrebickovy olej (kapka - dve do sklenicky vody, bacha, ma to grady jako bejk!) a vyplachovat, kloktat. To taky desinfikuje a analgeticky ucinek to ma jeste lepsi jak tea tree.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: so září 03, 2016 7:26 pm    Předmět: Citovat

Já na afty trpím už asi 20 let, mám období, kdy je téměř nemám, a jindy se zas jedna zahojí a už se dělá druhá (myslím, že to u mě souvisí se stresem a vyčerpáním organismu). A za ty roky mám pocit, že když to něčím matlám, hojí se to 14 dní, a když nematlám, hojí se 2 týdny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so září 03, 2016 8:21 pm    Předmět: Citovat

Zkusila bych boraxglycerin roztok. A B-komplex.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so září 03, 2016 8:31 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím, zkusila jsem asi už všechno a nezabírá nic. Akorát snažit se mít dost Bčka a nedloubnout se kartáčkem/nebýt nastydlá/ve stresu/správná konstelace hvězd Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2016 10:42 am    Předmět: Citovat

Co mi lečitelka dopuručila vyrazně omezit konzumaci mléka a mlecnych vyrobků, zmizel i muj problem s afty ( tím ale nenaznacuji, ze je to reseni pro všechny). Netuším, jak to funguje, jak je to možné, ale stačí si dat 3 dny po sobě jogurt - a bolestivý krater o velikosti 1x1x1 cm je zaručeně nekde v puse, a to aspon na 10 dni.
Tak to radej nepokouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.