NADĚJE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7dca1c41c207381bab25d3cbd90a3898Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:19 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Denynko, jak si to tak čtu a přemýšlím, jak bych Ti pomohla, tak mě napadá, že prvotní příčina v jídle asi úplně nebude... Píšeš, že jsi více jedla i když jsi měla 52 kilo, tzn. že prakticky jíš pořád stejně jako s nižší váhou. Takže příčina bude buď v antikoncepci, nebo někde jinde. Často se dává zvýšení váhy, jaké popisuješ, do souvislosti se stresem - nemáš v poslední době nějaké problémy, třeba ve škole, doma nebo jinde? To může být taky spouštěč zvýšeného ukládání tuku v těchto partiích... Confused Nebo ten stres nemusí být aktuální, v této době, ale i "neodžitý" stres v minulosti... Ale myslím, že odříkáním jídla se trápíš zbytečně, klidně si jídlo dej, v menší míře, ale dej, opravdu si myslím, že příčina bude někde jinde, než ve zvýšeném příjmu potravy, podle toho, co popisuješ Wink

Moc si vážím toho že se se mnou zabýváš ani nevíš jak jsem ti vděčná...no stres...nic mě nenapadá...občas sem smutná ale jinak sem v podstatě šťastné dítě-dlouhodobě šťastně zadaná,školu jakž takž zvládám...možná na základce sem byla trošku frustrovanější kvůli ¨přátelům¨ ale nemyslím že by se mě to dotklo až takhle a po tak dlouhé době...Nemysli si prosím že se tak nudím že sem si vymyslela že jsem tlustá protože roupama nevím coby...já si rozhodně nemyslím že jsem tlustá to ani náhodou jen bych si v plavkách zase ráda připadala přitažlivá.Například se mi o sebe stehna nikdy netřely ale teď se dotýkají to taky není nic moc...budu muset konzultovat tu antikoncepci.Neříkám že teď cvičím jak divá ale to sem dřív necvičila vůbec:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Denynko, já si rozhodně nemyslím, že se nudíš, a proto sis vymyslela, že jsi tlustá... Vím, jak to dokáže potrápit Wink Tak pokud to není stresem, tak opravdu si myslím, že hodně na vině bude ta antikoncepce. Když jsi ji začala brát - tak po jak dlouhé době si začala přibírat??? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Denynko, já si rozhodně nemyslím, že se nudíš, a proto sis vymyslela, že jsi tlustá... Vím, jak to dokáže potrápit Wink Tak pokud to není stresem, tak opravdu si myslím, že hodně na vině bude ta antikoncepce. Když jsi ji začala brát - tak po jak dlouhé době si začala přibírat??? Confused
Nejdřív jsem zhubla až asi po měsíci možná po dvou...ale vysadit jí to by bylo peklo...přece jen...chápeš...ehm...bude léto a bude se jezdit na výlety.... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Llucy napsal:
Denynko, já si rozhodně nemyslím, že se nudíš, a proto sis vymyslela, že jsi tlustá... Vím, jak to dokáže potrápit Wink Tak pokud to není stresem, tak opravdu si myslím, že hodně na vině bude ta antikoncepce. Když jsi ji začala brát - tak po jak dlouhé době si začala přibírat??? Confused
Nejdřív jsem zhubla až asi po měsíci možná po dvou...ale vysadit jí to by bylo peklo...přece jen...chápeš...ehm...bude léto a bude se jezdit na výlety.... Embarassed


To chápu Wink Já jsem tuto starost nechala na přítelovi, tak doufám, že brzy nebudu do galerie vkládat fotky z ultrazvuku Laughing Ale nemyslím si, že ji budeš muset vysazovat, myslím si, že postačí ji jen vyměnit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:43 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Denynka napsal:
Llucy napsal:
Denynko, já si rozhodně nemyslím, že se nudíš, a proto sis vymyslela, že jsi tlustá... Vím, jak to dokáže potrápit Wink Tak pokud to není stresem, tak opravdu si myslím, že hodně na vině bude ta antikoncepce. Když jsi ji začala brát - tak po jak dlouhé době si začala přibírat??? Confused
Nejdřív jsem zhubla až asi po měsíci možná po dvou...ale vysadit jí to by bylo peklo...přece jen...chápeš...ehm...bude léto a bude se jezdit na výlety.... Embarassed


To chápu Wink Já jsem tuto starost nechala na přítelovi, tak doufám, že brzy nebudu do galerie vkládat fotky z ultrazvuku Laughing Ale nemyslím si, že ji budeš muset vysazovat, myslím si, že postačí ji jen vyměnit Wink

To vyzkouším Very Happy já jsem to martinovi nechávala celej rok a přestalo nás to oba bavit bylo to nepohodlný...a jelikož jsem po antikoncepci nejprv zhubla tak jsem měla radost a říkala jsem si že je skvělá ale teď Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
To chápu Wink Já jsem tuto starost nechala na přítelovi, tak doufám, že brzy nebudu do galerie vkládat fotky z ultrazvuku Laughing Ale nemyslím si, že ji budeš muset vysazovat, myslím si, že postačí ji jen vyměnit Wink

To máš tedy odvahu Wink Ale když vám to vyhovuje a nestresuje Tě to, proč ne Wink
Já spoléhám na STM + v plodných dnech Pharmatex + šikovnost manžela. Ten Pharmatex je fajn a měl by být hodně spolehlivý, doporučuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Llucy napsal:
To chápu Wink Já jsem tuto starost nechala na přítelovi, tak doufám, že brzy nebudu do galerie vkládat fotky z ultrazvuku Laughing Ale nemyslím si, že ji budeš muset vysazovat, myslím si, že postačí ji jen vyměnit Wink

To máš tedy odvahu Wink Ale když vám to vyhovuje a nestresuje Tě to, proč ne Wink
Já spoléhám na STM + v plodných dnech Pharmatex+šikovnost manžela. Ten Pharmatex je fajn a měl by být hodně spolehlivý, doporučuji Wink


Tak mě to nestresuje, přeci jen v mém věku už by to nebylo tak hrozné, kdyby se něco přihodilo... ale on nechce, takže si dává sakra pozor, aby se něco nestalo. Přeci jen po 10 letech užívání hormonálky jsem ráda, že si tělo od hormonů odpočine Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:56 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Tak mě to nestresuje, přeci jen v mém věku už by to nebylo tak hrozné, kdyby se něco přihodilo... ale on nechce, takže si dává sakra pozor, aby se něco nestalo. Přeci jen po 10 letech užívání hormonálky jsem ráda, že si tělo od hormonů odpočine Wink

V mém věku by to taky nebyla žádná tragédie (mé kamarádce-spolužačce z gymplu se narodil chlapeček zrovna včera Smile), ale máme s manželem před dětmi přece jen ještě jiné plány, tak to raději jistíme na více frontách (jo, a popletla jsem to, používám jen část STM, a to měření BT).
Tělu prokazuješ velmi dobrou službu, za 10 let s HA toho muselo mít plné zuby Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Llucy napsal:
Tak mě to nestresuje, přeci jen v mém věku už by to nebylo tak hrozné, kdyby se něco přihodilo... ale on nechce, takže si dává sakra pozor, aby se něco nestalo. Přeci jen po 10 letech užívání hormonálky jsem ráda, že si tělo od hormonů odpočine Wink

V mém věku by to taky nebyla žádná tragédie (mé kamarádce-spolužačce z gymplu se narodil chlapeček zrovna včera Smile), ale máme s manželem před dětmi přece jen ještě jiné plány, tak to raději jistíme na více frontách (jo, a popletla jsem to, používám jen část STM, a to měření BT).
Tělu prokazuješ velmi dobrou službu, za 10 let s HA toho muselo mít plné zuby Wink


No právě Crying or Very sad Plány máme zatím taky jiné, než plodit děti Very Happy Laughing Ale přesto se zatím k hormonální antikoncepci vrátit nehodlám, možná časem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 2:13 pm    Předmět: Citovat

chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás má zkušenost s tinkturou Jeřáb ptačí?chtěla bych ho zkusit kvůli gynekologyckým problémům,ale nevím jestli se to nebude bít s HA. V obchodě mi paní tvrdila že prý by nemělo vadit,ale nevím,no nevyznám se v tom. Kdybyste někdo věděli, byla bych ráda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.