NADĚJE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04ea5de977819c3546bebe3c7f82a093Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 6:28 pm    Předmět: Citovat

Co všechno je v té kůře? Možná je to ta samá, co mám doma. Myslím si, že není úplně nejlepší brát to dohromady s HA, protože by se to mohlo ovlivňovat a bude to pro tvé tělo (zvlášť játra a ledviny) větší nápor, ale účinky HA by to ovlivnit nemělo. A pokud HA přestat brát nechceš, a kůru brát chceš, tak bych doporučila vyhnout se pokud možno všem dalším věcem, které by zatěžovali organismus (umělotiny v potravinách, hodně alkoholu a tak), ať to tělu neztěžuješ a to se může regenerovat. Ale je to jen můj soukromý názor.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 6:42 pm    Předmět: Citovat

Succuba napsal:
Co všechno je v té kůře? Možná je to ta samá, co mám doma. Myslím si, že není úplně nejlepší brát to dohromady s HA, protože by se to mohlo ovlivňovat a bude to pro tvé tělo (zvlášť játra a ledviny) větší nápor, ale účinky HA by to ovlivnit nemělo. A pokud HA přestat brát nechceš, a kůru brát chceš, tak bych doporučila vyhnout se pokud možno všem dalším věcem, které by zatěžovali organismus (umělotiny v potravinách, hodně alkoholu a tak), ať to tělu neztěžuješ a to se může regenerovat. Ale je to jen můj soukromý názor.

No to je výtažek z pupenů toho jeřábu ptačího jinka tam nic jiného není-jen alkohol. No právě nevím jestli koupit nebo ne..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 12:54 am    Předmět: Citovat

Já mám nějakou kůru, ke je jeřáb a další věci. Ale i samotný jeřáb obsahuje fytoestrogeny a hlavně by měl podporovat správnou funkci ženských hormonů v těle (a asi víc estrogen, ale to nevím jistě), a HA blokuje tvé vlastní hormony, a pokud by bylinky fungovaly, můžeš pak mít hormonů moc, své + umělé, proto jsem psala to předtím. Musíš holt zvážit, co je pro tebe důležitější, případně zda to kombinovat...
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 12:09 pm    Předmět: Citovat

Užívání HA a zároveň bylinek na úpravu ženských hormonů mi připadá trochu zbytečné, možná až kontraproduktivní. Osobně bych z toho měla strach. Ale když už, určitě bych obojí užívala v nějakém rozumném časovém rozestupu (3 hodiny minimálně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 9:29 am    Předmět: Citovat

nojo tak díky já si radši koupím jiné, co neovlivnuí hormonální hladinu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 9:02 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
nojo tak díky já si radši koupím jiné, co neovlivnuí hormonální hladinu Wink


To záleží na tom, na co to chceš...
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linddalin
41-80
41-80


Založen: 1.11.2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 1:45 pm    Předmět: Citovat

Nevíte, prosím, kde by se daly v Praze sehnat výrobky od Naděje? Nejde mi o lopušák, ale chci nějaké tinktury a nechce se mi to objednávat z netu, ani obíhat všechny krámy v Praze... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 2:21 pm    Předmět: Citovat

linddalin napsal:
Nevíte, prosím, kde by se daly v Praze sehnat výrobky od Naděje? Nejde mi o lopušák, ale chci nějaké tinktury a nechce se mi to objednávat z netu, ani obíhat všechny krámy v Praze... Smile


Já si byla pro lopušák v Řipské ulici, kousek od Jiřáku (http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?mapa=1&region=1#tu).
Moc jsem se nerozhlížela, ale myslím, že lahviček od Naděje tam bylo okolo plno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 3:26 pm    Předmět: Citovat

Kdybys nesehnala, napiš třeba do SZ, jaké potřebuješ, většinu jich dodává i firma Grešík a my od nich bereme bylinky, takže bych mohla objednat i tinktury od Naděje.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linddalin
41-80
41-80


Založen: 1.11.2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 12:01 am    Předmět: Citovat

neewe & Succuba, moc vám děkuji za tip a za nabídku objednání Smile Nakonec se mi podařilo to sehnat v jednom obchodě v Krakovské (kde jsem se stavila spíš náhodou Smile).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.