SILIKONY VS. HENNA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=52ba5c7a252c22275fe6d30a44012a9cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 12:34 pm    Předmět: Citovat

Zrovna v té poradně Ivany Pokorné se píše:

Silikony se na pokožce hlavy usazují a vytváří na ní postupně neprodyšný povlak, který lze vymýt pouze speciálními, hloubkově čistícími šampony. Někdy to trvá i velmi dlouho, i několik měsíců. Vlasy s nánosem silikonů u kořínků bývají mimo jiné již krátce po umytí u kořínků splihlé.

Takže nejen na vlasu, ale i na pokožce, a v tom je asi ten problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 12:54 pm    Předmět: Citovat

Tak tahle paní je mi taky hodně sympatická Very Happy Je jasné, že když pracuje pro Harologi, tak propaguje jejich výrobky, ale líbí se mi, že má smysluplné odpovědi a hodně názorů stejných jako většina tohoto fóra Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

Paní Měchurová zřejmě neví o čem mluví.Silikon je sice to co dělá vlas krásným ale na jak dlouho?To že ho ničí už je jiná stránka,kterou Petra,jako kadeřnice v salonu s chemickými přípravky, prostě nemůže přiznat.Mluví nesmysly.Henna je osvědčena už ze starého egypta a je přece známe že egypťani měli vlasy krásné a kvalitní.A to díky henně a dalších kvalitním PŘÍRODNÍM produktům.Kdyby tehdy znali silikony,nebyly by jejich havraní vlasy tak pověstné.Opravte mě jestli se mýlím.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
A.d.é.l. napsal:
Kopretina napsal:
Já už jsem se vyjádřila v jiném fóru o tom, že slečnu či paní Měchurovou opravdu nemám ráda....ten styl se mi naprosto příčí...brrr... Confused


Kdo je ta paní? neznám...


http://www.petra.mechurova.cz/enter.html tady...Adélko...moc se nelekni... Wink

Já bych ty holky nechtěla vidět až jim ty vlasy budou rozčesávat Laughing takové chmýří Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Kopretina napsal:
A.d.é.l. napsal:
Kopretina napsal:
Já už jsem se vyjádřila v jiném fóru o tom, že slečnu či paní Měchurovou opravdu nemám ráda....ten styl se mi naprosto příčí...brrr... Confused


Kdo je ta paní? neznám...


http://www.petra.mechurova.cz/enter.html tady...Adélko...moc se nelekni... Wink

Já bych ty holky nechtěla vidět až jim ty vlasy budou rozčesávat Laughing takové chmýří Laughing


No jak asi? To je jednoduché, namočíš je do nějakého superluxusního kondicionéru z kadeřnictví Petry Měchurové, zamokra rozčešeš, vyžehlíš, aby byli zase hladké a pro jistotu ještě natužíš tužidlem od Petry Měchurové, aby měli objem. Silikony se o všechno postarají, ne? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 3:04 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Denynka napsal:
Kopretina napsal:
A.d.é.l. napsal:
Kopretina napsal:
Já už jsem se vyjádřila v jiném fóru o tom, že slečnu či paní Měchurovou opravdu nemám ráda....ten styl se mi naprosto příčí...brrr... Confused


Kdo je ta paní? neznám...


http://www.petra.mechurova.cz/enter.html tady...Adélko...moc se nelekni... Wink

Já bych ty holky nechtěla vidět až jim ty vlasy budou rozčesávat Laughing takové chmýří Laughing


No jak asi? To je jednoduché, namočíš je do nějakého superluxusního kondicionéru z kadeřnictví Petry Měchurové, zamokra rozčešeš, vyžehlíš, aby byli zase hladké a pro jistotu ještě natužíš tužidlem od Petry Měchurové, aby měli objem. Silikony se o všechno postarají, ne? Wink

Já hloupá, že mě to nenapadlo dřív.Všechna čest pro milou paní měchurovou Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Paní Měchurová zřejmě neví o čem mluví.Silikon je sice to co dělá vlas krásným ale na jak dlouho?To že ho ničí už je jiná stránka,kterou Petra,jako kadeřnice v salonu s chemickými přípravky, prostě nemůže přiznat.Mluví nesmysly.Henna je osvědčena už ze starého egypta a je přece známe že egypťani měli vlasy krásné a kvalitní.A to díky henně a dalších kvalitním PŘÍRODNÍM produktům.Kdyby tehdy znali silikony,nebyly by jejich havraní vlasy tak pověstné.Opravte mě jestli se mýlím.....


A proto používám Reelle. Šampon, kondiš i maska úplně bez silikonů, krááásně voní a vlásky jsou po něm nádherný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

O henně a šedinách jsem založila nové vlákno zde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 7:30 pm    Předmět: Citovat

Jednoznačně Henna...
Silikony jsou pěknej kekel Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sasanka
8-20
8-20


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 10:24 am    Předmět: Citovat

mě by spíš zajímalo co to dělá s mýma vlasama když si je myju glisskurem(silikony samozřejmě) a pravidelně k tomu hennuju...tak dvakrat do měsíce...vlasy se mi určitě zlepšily s hennou, na druhou stranu jsem si opravdu oblíbila značku gliss kuru_
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.