SILIKONY VS. HENNA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ed7fb36c77fdeb5e2bbea8bba4eb8c90Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 11:48 am    Předmět: Citovat

zasadny rozdiel podla mna je, ze henna je prirodna a silikony umele...henna vytvori na vlase obal, ktory ale je priedusny, k vlasu sa dostanu potrebne ziviny. silikon ho zas obali nepriedusne, ved je to umelina. kazdy vlas aj clovek je iny, ale silikony proste niesu nic pre mna. uz rok ich nepouzivam v ziadnej podobe na vlasy a je to vidiet. prestali sa mi rychlo mastit, neplihnu su akoby zivsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kosimka
21-40
21-40


Založen: 9.9.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 9:22 am    Předmět: Kombinácia Henna + silikónové prípravky Citovat

O henne je tu toho dosť, ale toto som tu nenašla. Takže, zaujímalo by ma, čo si myslíte o kombinácii henny so silikónovým šampónom a kondicionérom. Mne to logicky príde, že keď dám na vlasy silikón, tak potom účinok henny sa znižuje, prípadne nepustí hennu do vlasu druhýkrát. No som z toho jeleň, ale nemôžem inak, po hennovom zábale mám vlasy tvrdé a nepomáha nič len silikónový kondiš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 9:36 am    Předmět: Citovat

Kombinuju hennu se silikonama a nikdy jsem si nevšimla nějakého problému. Henna mi chytá hezky, prostě vlas mám tmavý ale když se podívám proti světlu tak je červený, takže je hennou prostoupený, a to používám silikonové kondicionéry normálně Smile Podle mě to moc vliv nemá...to už by musel člověk ty silikony na hlavu lít z kýblu, aby pak henna nechytla.
Ale záleží na době strávené s bahnem na hlavě, pokud to někdo nechá hodinu, asi to nechytí tolik jako po pěti hodinách - silikony nesilikony.
Posledně jsem si po henně nedala kondiš a z vlasů seno, ble. Příště už jen s balzámem Smile

A ještě něco - tady pořád panuje představa o nějaké nepropustnosti silikonů. Jenže je krapet lichá, protože kdyby silikon opravdu tak účinně uzavíral vlas, tak ten vlas ani nenamočíš,i pod proudem vody zůstane suchý.
Což je blbost. Stejně jako "neprodyšná" uzavíratelnost, kterou údajně způsobují silikony.
Ano, samozřejmě mohou zatěžovat. Ale když s nimi člověk umí zacházet a navíc je kombinuje s hennou, je to podle mě nejlepší ochrana vlasů, jaká může být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kosimka
21-40
21-40


Založen: 9.9.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 9:49 am    Předmět: Citovat

Very Happy jéj, no to si ma potešila, to som potrebovala vedieť, či to tu niekto tak praktizuje a či pozoruje zmeny Very Happy Tak to som rada, že je to ok, lebo chcem pri henne zostať. Ďakujem moc za odpoveď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 9:58 am    Předmět: Citovat

Za nic Smile
Vůbec se toho neboj. A hennu nechej co nejdéle. Uvidíš že to chytne v pohodě. Protože silikon prostě propouští. Smile
Jediná věc, se kterou bych silikony nekombinovala, je žár. Takže ne žehlení, kulmování, fénování. Tam to může dělat problém, když se horkem ten silikon zapracuje do vlasu.
Ale jinak Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 10:06 am    Předmět: Citovat

Take kombinuju hennu se silikonama a spokojenost. Bez nich mam ty vlasy proste desne suche Sad Ja bez nich proste nemuzu byt. Podle me je tu kvuli nim zbytecna panika. Pro jemne zdrave vlasy asi moc nebudou, pac asi ty vlasy zatizi, ale pro narusene, suche, krepate naprosto idealni. Priroda to akorat zhorsi. Toto je moje zkusenost. A s hennou je to kombinace opravdu paradni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kosimka
21-40
21-40


Založen: 9.9.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 10:25 am    Předmět: Citovat

Ja som sa bála, či mi aj chytila dobre tá henna. Dala som si ten bezfarebný zábal z DM na regeneráciu, lebo mám strašne zničené vlasy, a moc sa nezmenilo, len keď ich umyjem sú tvrdé, a keď dám kondiš, tak sú také ako predtým, pred hennovaním. Jemné, mokré sú gumičkové, hneď sa trhajú. Myslíte, že sa to zlepší, keď budem hennu aplikovať viackrát? Alebo je DMková slabá, mám skúsiť inú?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 10:32 am    Předmět: Citovat

ucinok heny je intenzivnejsi, cim dlhsie ju pouzivas, regeneracia aj farba. henna z dm je fajn, ale vyskusaj aj ine znacky ak chces, kazdemu robi dobre nieco ine
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 10:47 am    Předmět: Citovat

Kosimka napsal:
Ja som sa bála, či mi aj chytila dobre tá henna. Dala som si ten bezfarebný zábal z DM na regeneráciu, lebo mám strašne zničené vlasy, a moc sa nezmenilo, len keď ich umyjem sú tvrdé, a keď dám kondiš, tak sú také ako predtým, pred hennovaním. Jemné, mokré sú gumičkové, hneď sa trhajú. Myslíte, že sa to zlepší, keď budem hennu aplikovať viackrát? Alebo je DMková slabá, mám skúsiť inú?

Ja jsem DM hennu nezkousela. Zkousela jsem hennecolor a lamdu. Prijdou mi dost srovnatelne, mozna lamda lepsi, ale hennecolor zas lepsi na barvici ucinek. Ale ten ty asi nechces. Me znicene barvenim vlasy henna do kupy nedala vubec, jen ty nove narostle jsou po ni uzasne. Pouzivam ji hlavne kvuli zabarveni. Spis mi vlasy do kupy davaji prave ty silikony. Ale rozhodne tim hennu nechci nijak schazovat, ba ne Smile Jsem s ni naprosto spokojena, jen se neda cekat vysledek po prvnim henneni, takze pokracovat Wink Jo a dovolim si te upozornit, ze henna muze paradosne dost vysusovat Sad Ted nekdy budu zas hennit a chystam se prvne vyzkouset misto oleje do henny pridat nejaky kondis, tak jsem zvedava, jestli to bude mit nejaky efekt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 7:47 pm    Předmět: Citovat

Vlákno tu už existovalo, takže jsem spojila s původním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.