ANKETA: Jaký je váš "dlouhovlasý cíl"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 85, 86, 87  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a57bd5ab4b5737b4b5777d0fdc04fd31Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakdlouhé vlasy chcete aby vám narostly?
po/pod ramena
0%
 0%  [ 4 ]
po/pod lopatky
4%
 4%  [ 19 ]
do půl zad
11%
 11%  [ 48 ]
do/k/ pasu
38%
 38%  [ 156 ]
po/pod zadek
36%
 36%  [ 148 ]
po kolena a delší
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 404

Autor Zpráva
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2015 8:38 am    Předmět: Citovat

Dávam si cieľ -po zadok Smile ale husté a zdravé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2015 9:52 am    Předmět: Citovat

seelya napsal:
tak si oficiálne dávam nový vlasový cieľ - po kolená, ale s normálnymi koncami, nie tým riedkym čosi, čo mám momentálne


Což o to, já jsem taky takový cíl měla, vlastně už jsem tam skoro byla... ale jaksi byl problém s tím "riedkým čosi". Jestli máš nějaký extra tip, jak se ho zbavit a docílit hustoty v délkách, sem s ním. Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2015 10:28 am    Předmět: Citovat

Klarusa: tip nemám, moja stratégia bude nechať rok rásť, to by som sa mohla dostať niekde 6 cm pod kolená a potom tie prebytočné centimetre ostrihám... to dá konce aspoň troška do poriadku a potom budem už len udržiavať dĺžku, pravidelným podstrihávaním by sa postupne tie konce mali zahustiť
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 1:05 pm    Předmět: Citovat

Tak můj původní dlouhovlasý cíl byl: zdravé a kvalitní vlasy po lopatky. Jsem v pase, ale ty konce tedy nic moc. Ale není se čemu divit. Tři roky stříhám jen maličko, tedy asi 2 cm ročně. A ty konce zažily ještě zesvětlování. Je s podivem, že mi konečky začaly ulítávat až teď.
Takže můj další cíl je ozdravění konečků. Budu víc stříhat a udržovat vlasy v délce kolem pasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 4:46 pm    Předmět: Citovat

Můj cíl byl: do pasu. Tam už jsem, ale vlasy mám nějak divně zastřižené, že když si je přehodím dopředu, jsou něco pod prsa.
Teď mám nový "krátkodobý" (cha cha cha . . .) cíl = po zadek. Na to dávám tak 2 roky. Jsem prostě šílený nedočkavec a hodlám jim pomoci všemi možnými přípravky na růst.
A ten (extra) dlouhodobý cíl je tak ke kolenům. Ještě uvidím, jak se mi to bude líbit, protože to na někom prostě nevypadá moc hezky nebo jsou vlasy v koncích hodně řídké a slabé. Je třeba zastřihávat, ale mně je líto každého centimetru. Very Happy

tiki: Ach, já s ošklivými konečky bojuju fakt pořád, takže kdybys přišla na nějaký chyták, žádám o informaci. Very Happy Dokonce jsem uvažovala o velaterapii (opalování konečků), ale tady u nás to tady nikde nenabízí a sama doma si netroufnu. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MyScene
41-80
41-80


Založen: 29.10.2010
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2016 2:07 am    Předmět: Citovat

Na cm to nevím, ale mým cílem je mít zase vlasy, jako jsem měla dřív... viz fotka na profilu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2016 11:03 am    Předmět: Citovat

To já jsem o poznání skromnější Smile. Do mého "dlouhovlasého" cíle mi chybí asi šest cm, i se zastřiháváním, teď stříhám docela hodně, jak to můžu stěíhat sama, začalo mě to hodně bavit Smile. Ale zase jsem přes rok nestříhala vůbec, takže se to tak nějak průměrem vyrovná. Ráda bych odstřihla zbytky barvy, což je ještě tak čtrnáct cm, ale to už budu dělat s dosaženým cílem Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2016 12:34 pm    Předmět: Citovat

ja som uz dlhe vlasy vzdala... lebo som sprosta a nemozem mat nikdy normalnu farbu na hlave! posledny rok som mala modre konce a teraz ruzove, tie modre konce boli este asi 10X odfarbovane peroxidom spred 2 rokov kedy mi drblo v hlave a chcela som blond, uz su ostrihane a teraz je jediny moj ciel nekydat na vlasy peroxid!
moje povyrastane vlasy boli farbene len raz za 16 mesiacov, to je snad moj najvacsi pokrok, ze som nekydala farbu celych 16 mesiacov /okrem koncov/!!!!
ostava mi iba obdivovat dlhe vlasy na druhych a hlavne na chlapoch Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2016 5:42 pm    Předmět: Citovat

mortyška napsal:
ja som uz dlhe vlasy vzdala... lebo som sprosta a nemozem mat nikdy normalnu farbu na hlave!


Přesně na tohle je štěstí v neštěstí být přírodní blondýna - dokud si člověk neusmyslí vyměnit červenou za modrou, není potřeba na peroxid sahat (pak to má samozřejmě ty samé následky jako kdekoliv jinde..).
A také může hrozit riziko 'papouškovatění'. Ale dá se říct, že v zásadě ani sebedivočejší seberealizace v tomto směru na délku vlasů vliv nemá.

Můj cíl je délka na stvoření copu kolem hlavy. Ale pokud mi vlasy porostou i dál a nebudou nějak zásadně překážet, nemám v plánu je omezovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 1:00 pm    Předmět: Citovat

ja som musela mat vlasy vzdy bud alebo Very Happy cierne, cervene a pripadne blond, v prirodnych odtienoch nevydrzim - ale potom nemozem vyplakavat, ze "nerastu" do dlzky

teraz uz len udrzovat farbu ombre a nespekulovat kazdy mesiac s inou farbou na celej hlave, mozno este prestat si ich vsimat a verim, ze by som sa nenazdala a boli by do pasa Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 85, 86, 87  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.