ANKETA: Jaký je váš "dlouhovlasý cíl"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 85, 86, 87
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=19e01e3a52df3d5b8703d59ad437ff4bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakdlouhé vlasy chcete aby vám narostly?
po/pod ramena
0%
 0%  [ 4 ]
po/pod lopatky
4%
 4%  [ 19 ]
do půl zad
11%
 11%  [ 48 ]
do/k/ pasu
38%
 38%  [ 156 ]
po/pod zadek
36%
 36%  [ 148 ]
po kolena a delší
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 404

Autor Zpráva
Evákle
8-20
8-20


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 3:48 pm    Předmět: Citovat

Mě se dlouhé vlasy líbí a u mě platí - čím delší, tím líp. Jsem ale poněkud frustrovaná z toho, že se mi ten slavný růst nějak zasekl. Problém? - Konečky, jak jinak Smile Několikrát v životě jsem se nechala ostříhat, vlasy mi během roku třeba dorostly tam, kde byly, ale pak se v délce na lopatky můj růst vždycky nějak zašprcne nebo co a ne a ne s tím hnout. Začala jsem zkoušet olejíček do vlasů, tak uvidíme. Konečky - ty špatné jsem ostříhala asi před 3 týdny, a už to začíná zas, tak já fakt nevim, co s tím. Kdybyste měli někdo nějaký tip, sem s ním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 8:14 pm    Předmět: Citovat

To jsem taky řešil a nebyl jsem zdaleka jediný. Shodli jsme se, že někde mezi délkou po ramena a po lopatky přichází kritická délka, kdy se vlasy třou o ramena a oblečení a konečky to odnáší takovým způsobem, že vlasy dál prostě nenarostou. Jediné řešení asi je nenosit rozpuštěné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 8:28 pm    Předmět: Citovat

Evakle: Jak pise Porthos ... idealnie nosit v drdolu/vysokem culiku a tak prestat onu kritickou delku. Muze se to zdat opruz, ale za chvili to ty vlasy prerostou a bude zas dobre. Prijdou jiny starosti ... Laughing Jako treba usi od kabelky, zipy a dalsi "mnamky" co prijdou s pribyvajici delkou Laughing

Drdol ale obvykle resi vetsinu problemu Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 9:00 pm    Předmět: Citovat

Vidíte, taková triviální věc a mě nedojde. Také jsem si prošla zásekem, vlasy se mi prakticky celé -náctileté období neprodlužovaly, pořád oscilovaly kolem té samé délky. Ale jak se dívám na archivní fotky, tak minimum (2012) sahalo zhruba ke spodku lopatek a maximum (2009) do půli zad, ona kritická délka by tedy vůbec neměla být ve hře. A žádné stříhání, žehlení nebo jiné rasující a zkracující aktivity.
Inu kštice si zjevně občas dělá, co se jí zachce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 9:09 pm    Předmět: Citovat

Proxim: Tak ono zalezi, pokud jsi je nosila rozpustene (nebo v culiku), tak se do kontaktu s oblecenim dostavaly tak jako tak a to jim moc neprospelo. Zejmena pokud mas vlasy jemnejsi a tudiz nachylnejsi k poskozeni ... obcas staci jen malo a je na problem zadelano Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 9:33 pm    Předmět: Citovat

Potvrzuji. Co jsem se naučila drdol (za což vděčím naší Sidonii!) vlasy rostou jak zjednaný, nezastavily je ani dvě děti Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 9:36 pm    Předmět: Citovat

Jitt: Na tom se toho právě moc nezměnilo, dříve jsem hodně nosila skřipcové drdoly, dneska copy. Každým křovím v dosahu už ale neprolézám a po plavání si kštici také ručníkem nedrhnu, pravda.
Nakonec přišlo zastřižení konečků od kamarádky, která se učila na kadeřnici a potřebovala cvičit. A o nějaké dva roky později se vlasům konečně dostalo lepší péče (ne jen šampon z drogerky a sem tam kondicionér), ale tou dobou už byly dávno v pohybu.
Ale ve výsledku je to jedno, hlavně, že už nestávkují Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evákle
8-20
8-20


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 11:31 am    Předmět: Citovat

Super, díky za rady. A já jsem právě vždycky myslela, že culík a jim podobné vlasy příliš stahují a ty pak nemají volnost, jakou by potřebovaly. Ale koukala jsem tady na DV na drdoly a různé účesy a rozhodně to zkusím. Nakonec, stejně za chvíli nastoupím do nové práce a tam právě ani volné vlasy být nesmějí právě kvůli bezpečnosti - zatrhávání, aby se někam nenamotaly a pod. A možná zkusím i ten cop na noc. Ono je to asi jenom o zvyku. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karoly
0-7
0-7


Založen: 8.11.2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2016 3:09 pm    Předmět: aký je Váš dlhovlasý cieľ. Citovat

Môj cieľ, je mať dlhé vlasy po pás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 2:07 pm    Předmět: Citovat

Vlasový cíl po zadek se mi splnil. Nyní bych ráda vlasy pod zadek. Snad se toho dočkám Very Happy Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 85, 86, 87

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.