Kouty
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=77ef3c1198c935b12fa4f9a1939bb816Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so září 29, 2007 11:00 pm    Předmět: Kouty Citovat

Snad zde tohle téma není, alespoň jsem si nevšimla, kdyžtak to smažte Embarassed

Trpíte tím někdo třeba i z dam? Já tedy kouty mám a je to strašné Sad Zdědila jsem to po tátovi, kouty mám od svých 6 let a pořád je to horší. Často tím trpí muži, ale myslím si, že ženy to trápí víc, u chlapáků to je přeci jen přirozené a některým to s kouty opravdu sluší...

A když už jsem o tom rozvázala topic, myslíte, že se proti tomu dá nějak bojovat? Confused

Nemůžu kvůli tomu nosit vlasy stáhnuté dozadu, jen je mít přehozené k obličeji, ale stejně se tomu, aby nešly kouty vidět, nedá vyhnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ifa
21-40
21-40


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 12:44 am    Předmět: Re: Kouty Citovat

Jedině transplantace vlasů, nevím o jiném způsobu, jak to vrátit zpět. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 7:44 am    Předmět: Re: Kouty Citovat

Kathory napsal:
Snad zde tohle téma není, alespoň jsem si nevšimla, kdyžtak to smažte Embarassed

Trpíte tím někdo třeba i z dam? Já tedy kouty mám a je to strašné Sad Zdědila jsem to po tátovi, kouty mám od svých 6 let a pořád je to horší. Často tím trpí muži, ale myslím si, že ženy to trápí víc, u chlapáků to je přeci jen přirozené a některým to s kouty opravdu sluší...

A když už jsem o tom rozvázala topic, myslíte, že se proti tomu dá nějak bojovat? Confused

Nemůžu kvůli tomu nosit vlasy stáhnuté dozadu, jen je mít přehozené k obličeji, ale stejně se tomu, aby nešly kouty vidět, nedá vyhnout.


A nemáš třeba zvýšenou citlivost na testosteron? Pokud se ti to i nadále zhoršuje můžeš mít geneticky danou AA- více je na www.vicevlasu.cz . Jsou tam hlavně muži kteří se to snaží léčit lokální léčbou i tunami prášků,jen aby si zachránili těch pár vlasů. Ale jsou tam i ženy,které májí podobný problém,ale spíše v tom smyslu že jim každý den vypadávají vlasy po stovkách a ty kouty se jim tvoří z toho že jim nové nerostou. Je to hrůza. Třeba to u tebe takové není,ale je dobré si to tam pročíst,já si tam našla taky plno rad a tipů i když takovýhle problém nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

Jj, na vicevlasu.cz je rad a tipů spousta, ale celkově je návštěva těch stránek hodně smutná, jeden nešťastný človíček vedle druhého. Když jsem měla období většího padání, tak jsem tam občas zabředla a měla pak ještě větší depku.
Kouty můžou být opravdu dané tím, že Tvoje vlasové cibulky jsou citlivé na DHT (dihydrotestosteron). Co proti tomu? Hormonální léčba - HA nebo tak, je hodně nepřirozená, nadělá v organismu často víc škody než užitku. Potom existují vodičky třeba s obsahem Minoxidilu (konkrétně znám Neocapil), asi trochu pomáhají, ale zas můžou způsobit dokonce depresi nebo pomáhají jen po dobu používání, a po vysazení vlasy které po nich dorostly znovu vypadají. Můžeš zkusit nějaký kofeinový šampon (Alpecin), funguje na principu lepšího prokrevní vlasové pokožky a tím většiho vyživení cibulek.
Nebo si zajdi na kožní a poptej se tam, můžou Ti předepsat vodičku Alpicort F, je určena speciálně pro ženy a obsahuje nějaké hormony působící lokálně na hlavě...
Víc informací najdeš na těch zmiňovaných stránkách... Držím palce! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 10:06 am    Předmět: Citovat

Moje spolužačka má taky kouty, po tatínkovi,culík nenosí chvíli se s tím trápila ale teď už o tom ani neví Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

Jé, moc děkuji za odpovědí. Ten server určitě projedu, už jsem ho našla jednou, ale fakt je to tam samá deprese, bylo smutné číst, kolik lidí má podobných problémů...

Co se týče toho testosteronu, tak mám pocit, že ho mám asi přebytek. Například mi stačí jen trochu zacvičit a naskáčou mi úplně šílené svaly Laughing Jenomže například dobírání ženského hormonu by s mou přecitlivělostí a brečení úplně u všeho, co jde, dopadlo asi špatně Smile Myslím, že antikoncepce by mohla pomoct, četla jsem, že některým holkám pomohla, ale jen jakmile ji vysadily, tak se to všechno vrátilo zpátky Sad Sama mám ke antikoncepci docela averzi, když vidím, jaké to může být svinstvo Confused

Slunéčko, koukám, jaké máš v těch přípravcích znalosti Shocked Asi si opravdu zajdu na tu dermatologii se zeptat, jestli by mi nemohli napsat ty lokální hormony, nemuselo by to být špatné Smile

I když je pravda, jak psala Kopretina, že se s tím musí asi přestat trápit. Dlouho jsem si toho nevšímala, nebrala to jako problém, ale znáte to, přišla puberta, dozvěděla se tisíce narážek, se mnou to zamávalo, a komplex do konce života Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 12:51 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:

I když je pravda, jak psala Kopretina, že se s tím musí asi přestat trápit. Dlouho jsem si toho nevšímala, nebrala to jako problém, ale znáte to, přišla puberta, dozvěděla se tisíce narážek, se mnou to zamávalo, a komplex do konce života Smile


Jo - to věřím - jednou mi něco podobného ohledně vlasů sdělila spolužačka ( ale to už je fakt dávno, bylo mi snad 15 let) - a dodnes jsem na to nezapomněla! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 12:58 pm    Předmět: Citovat

A co Ti řekla, vždyť Ty máš kráské vlasy... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 1:08 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
A co Ti řekla, vždyť Ty máš kráské vlasy... Shocked


Já tenkrát chodila ostříhaná spíš nakrátko, ale měla jsem dlouhou ofinu na patku ( to byla moda, díky které na jedno oko hůř vidím Laughing ). A ona mi řekla ,jak můžu chodit s touhle ofinou, když mám takový strašný kouty! No - bylo to pro mě tenkrát hodně nepříjemný, zůstala jsem, jako když mě opaří ( sama měla na hlavě 6 obarvených chlupů, což jí ovšem nebránilo v neustálém kritizování druhých). Když se rozhlídnu , tak uplně ideální vlasovou linii na čele má málokdo, někdo ji má křivou, někomu dělá špičku na čele a někdo má prostě "kouty" (i když to není uplně správný výraz, opravdové kouty vypadají jinak). Pokud máš pocit, že ti vlasy v tomhle místě opravdu ubývají, skoč si na radu k lékaři. A na narážky se vykašli, možná to říkají proto, že ti závidí dlouhé vlasy, nebo jsou to holky, které mají pocit, že den, kdy někoho nezkritizovaly je pro ně dnem ztraceným.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 1:11 pm    Předmět: Citovat

Mě na ZŠ nadávali kvůli copu... tahali mě za něj a křičeli na mě fuj Marfuša...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.