Kouty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e1a9eede6dfc66f9ad3969d0c64c838dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 6:48 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Harik napsal:
Kathory napsal:
Kouty jsou ale tohle Smile
http://img42.imageshack.us/img42/9497/dscn4393a.jpg

Hm...tak se mi koukni do galerky. Udělala jsem skoro takovou fotku taky. Shocked
Vedle jsem vyfotila ještě ,,svoje řešení" v podobě ofiny, kterou si střihám s ohledem na tenhle defekt.


Ahoj, tyjo to jsi první žena, u které vidím něco podobného, co mám i já Very Happy Ale ty máš ještě ten optimističtější "level", já mám ten vjezd mnohem větší Laughing Ofina je super řešení, ta Tvá tohle zakrývá naprosto perfektně!! Taky jsem to dřív takhle řešila, ale u mě by musela být hustá do půlky hlavy, aby se to zakrylo dobře a to bych nechtěla. Jednak mi to moc neslušelo, ale hlavně mám hrozně jemné a plihnoucí a hned mastící vlasy, takže byla pro mě daleko větším utrpením než ty samotné kouty. Ale tobě sluší skvěle, gratuluji Smile

Já už se přes vývoj - "já mám nějaké vlasy?" (16 let) - přes - "panebože, já se z těch koutů asi oběsím, nikdo to nemá, vypadám strašně" (19 let) - dostala do fáze - "je mi to už šumák, stejně to nezměním" (23 let). Takže tak Very Happy I když je pravda, že občas si při tvorbě nějakého slušnějšího účesu celkem postesknu, že kdyby nebylo tohle, vypadala bych mnohem líp.

Taky mám období, kdy to řeším víc, a kdy míň. A to, že bych vypadala líp, to vím, hlavně bych nemusela řešit tu ofinu. Vždycky když tady čtu, že je nejlepší nechat to dorůst, viklá mě to, ale KVŮLI KOUTŮM nechci účes bez ofiny. Člověk, který to nemá, neví, jakou obrovskou radost mi udělalo chmýříčko z lopušáku! Very Happy Jinak nemám žádnou nemoc ani poruchu, takhle mi to roste/neroste celý život. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:17 am    Předmět: Citovat

Ha, tohle mám taky. Přesně jako na tom obrázku...
Ale obávám se, že to mám prostě geneticky daný, mám to odmalička Sad to pak člověk vůbec nemůže nosit všechny vlasy stažený do vyššího culíku nebo drdolu, protože pak je to vidět už úplně Sad a ofinu nechci, protože jsem jí měla vždycky hned mastnou a pořád se nevhodně kroutila.
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:51 am    Předmět: Citovat

Dokud jsem nosila ofinu, kouty jsem moc neřešila, ale teď, co mám vlasy odrostlé, mě začínají dost štvát... Zkoušela jsem, jestli mi nevyraší nějaké nové vlásky po Bioaquanolu - už nějaký měsíc ho tam patlám poctivě - ale nic moc. Takže vysokým culíkům nebo drdolům taky musím dát sbohem. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onkut
0-7
0-7


Založen: 29.5.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 8:59 am    Předmět: Kouty Citovat

Já tedy kouty nemám, ale vůbec se mi to nelíbí. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 9:21 am    Předmět: Citovat

U nás má trochu kouty sestra, spíš taková ustupující linie vlasů s tím, že po stranách jich více chybí. Mám to taky, ale ne tolik. Zase, aby mi to nebylo líto Laughing se mi prodlužuje pěšinka vzadu na hlavě a dělá se mi tam takové lysé místečko, ale trochu jsem to zahladila lopušákem a hennou, a zdá se mi že se to trochu skrylo.
Po lopušáku a henně raší ty malé vlásky nad čelem, u vlasové linie, tak třeba zkoušet na to tohle, trochu zarůst by to mělo - mě to na tu rozšiřující se pěšinku pomohlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 11:17 am    Předmět: Citovat

Hm, teraz som sa poriadne pozrela do zrkladla a jeden kút mám asi o 7cm väčší ako druhý ... nosím totiž cestičku nabok. Nie je to zas tak ako na tej fotke ale rozhodne to pekne nevypadá. Akurát rozmýšlam čo s tým, asi jedine cestičku nosiť nachvľku na druhú stranu, ale to si asi nezvyknem a zrejme by mi to ani nepristalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jorika
81-160
81-160


Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 2:34 pm    Předmět: Citovat

Mám taky kouty, k tomu vysoké čelo a jemné vlasy nad ušima řidší než na temeni.
Komplexy jsem z toho měla hlavně v pubertě. Teď už to řeším jen někdy. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 2:58 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Hm, teraz som sa poriadne pozrela do zrkladla a jeden kút mám asi o 7cm väčší ako druhý ... nosím totiž cestičku nabok. Nie je to zas tak ako na tej fotke ale rozhodne to pekne nevypadá. Akurát rozmýšlam čo s tým, asi jedine cestičku nosiť nachvľku na druhú stranu, ale to si asi nezvyknem a zrejme by mi to ani nepristalo.

Tyjo, cože? O 7 cm?! Dyť to je půl hlavy...doufám, že je to 7 mm.

A řeknu vám, i když moc lidí kouty nemá, dost mi pomohlo, že v tom nejsem sama. Vždycky jsem se nejvíc styděla za to, že to ,,nikdo jinej nemá", ani ta největší socka s mastnejma rousama. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 4:18 pm    Předmět: Citovat

Ospraveňujem sa! Neviem nad čím som pri písaní premýšlala, ale je to preklep jak hovado, sú to 3 cm ráno som to merala. Ten ( z mojej strany pravý) kút je teda dosť redučký a povedala by som aj dosť na ústupe a potrebuje zachraňovať, ľavý je o 3cm väčší s tým, že tam už takmer žiadne vlásky ani nie sú. Myslíte že to je tou cestičkou? To je totiž moje jediné vysvetlenie.......
A neboj, každý máme niečo, ten čo nemá kúty tak má zasa inú vec o ktorej si myslí, že je jediný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 2:24 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
A řeknu vám, i když moc lidí kouty nemá, dost mi pomohlo, že v tom nejsem sama. Vždycky jsem se nejvíc styděla za to, že to ,,nikdo jinej nemá", ani ta největší socka s mastnejma rousama. Embarassed


To opravdu nejsi, já mám přesně to samé Wink Ale jak už tady zmiňovala Kathory, taky jsem to časem přestala řešit - není to žádná velká tragédie, mně osobně to omezuje vlastně jen v tom, že nemůžu nosit vysoko vyčesané culíky a drdoly, ale třeba zrovna u těch vysokých drdolů mi přijde, že ne každý na to má správný tvar hlavy, takže by mi třeba ani bez koutů neslušely Razz
Nicméně ofina určitě není špatné řešení, tobě moc sluší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.