Kouty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d8ea6ee35339292c59ba2ab276ee7183Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:52 pm    Předmět: Citovat

Drahý s tým už prestal keď pochopil, že ma to trápi. A koľkokrát mi s láskou oberie oblečenie pred telkou a letí to vyhodiť nech ani nevidím koľko vlasov som zas po sebe mala Smile ... a potom ma hladká aby ma upokojil. A vždy keď mám umyté vlasy tak sa aspoń snaží a vždy nahodí neakú poznámku, že mám dobrý objem a či som zmenila šampón a tak Smile Smile - a pritom máme spoločnú kúpeľňu a vie že nie - síce, vlastne aj tak asi nevie minimálne 80% načo to je Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:57 pm    Předmět: Citovat

Very Happy to je strašne zlatéSmileSmile takých chlapov si treba hľadať !Very HappySmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 10:01 pm    Předmět: Citovat

To on si našiel mňa Smile
No a to ešte aj varí hlavne on Very Happy ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 10:58 am    Předmět: Citovat

jen bych chtěla dodat, že já bohužel bez krotikoidů v hlavě bych asi skončila na psychiatrii, mám nějaké vodičky, které jsou kortikoidní, tedka mi to načas zabralo, ale nic není všemocné, ale možná, že když si vezmu všechna pro a proti, tak - děkuji, že mi něco pomohlo (kdo nezažil ty stresy, pocity méněcennosti, zchvaty vzteku a hysterie, když máme ekzém na tak hloupých místech jako je obličej, vlasová pokožka apod., nepochopí Sad a uškrábat se k smrti (skoro doslova) taky není žádná super smrt... Very Happy )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

Soniczka: to jsem přece psala, když to pomůže, proč ne? já mám ekzém hlavně v obličeji a u vlasové linie, ale kortikoidy mi t naopak zhoršují. Mám několik druhů vyrážky a zatímco jednu kortikoidy léčí, druhou mi způsobí. Ale je fakt, že u mne je v celku řečitelně tím, že si hlídám stravu, konkrétně sóju. A když to občas ujede, jím pak nějakou dobu jen to, co si sama připravím Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 6:09 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
jen bych chtěla dodat, že já bohužel bez krotikoidů v hlavě bych asi skončila na psychiatrii, mám nějaké vodičky, které jsou kortikoidní, tedka mi to načas zabralo, ale nic není všemocné, ale možná, že když si vezmu všechna pro a proti, tak - děkuji, že mi něco pomohlo (kdo nezažil ty stresy, pocity méněcennosti, zchvaty vzteku a hysterie, když máme ekzém na tak hloupých místech jako je obličej, vlasová pokožka apod., nepochopí Sad a uškrábat se k smrti (skoro doslova) taky není žádná super smrt... Very Happy )



niesom proti kortikoidom vseobecne Smile ako vravim, ked bolo najhorsie tak nam tiez pomohli. len som chcela upozornit, ze patlat si ich v blizkosti tvare len preto, lebo niekto chce mat hustejsie vlasy ozaj nieje dobry napad Wink
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 6:29 pm    Předmět: Citovat

to je samozřejmé, je to hloupost aby to někdo používal jen "tak" z marnivosti! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 6:24 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Kouty jsou ale tohle Smile
http://img42.imageshack.us/img42/9497/dscn4393a.jpg

Hm...tak se mi koukni do galerky. Udělala jsem skoro takovou fotku taky. Shocked
Vedle jsem vyfotila ještě ,,svoje řešení" v podobě ofiny, kterou si střihám s ohledem na tenhle defekt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 7:04 pm    Předmět: Citovat

No sice kortikoidy někdo odsuzuje,ale já kouty mám od narození po tatkovi.Veliký.K tomu se mi přidala seberoická dermatitida a kouty jsem měla doprostřed hlavy.Zkoušela jsem vše možné i nemožné nic nepomáhalo.Až na kožním mi dala paní doktorka Gelargin gel.Pomohl úžasně.Sice to nemám tak úplně hustý,jak předtím ale už aspon nevypadám jak lebkoun.Seberoi se zbavit nemůžu a asi se jen tak nezbavím.Kortikoidy mi pomáhají k tomu abych nebyla úplně plešatá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 7:47 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Kathory napsal:
Kouty jsou ale tohle Smile
http://img42.imageshack.us/img42/9497/dscn4393a.jpg

Hm...tak se mi koukni do galerky. Udělala jsem skoro takovou fotku taky. Shocked
Vedle jsem vyfotila ještě ,,svoje řešení" v podobě ofiny, kterou si střihám s ohledem na tenhle defekt.


Ahoj, tyjo to jsi první žena, u které vidím něco podobného, co mám i já Very Happy Ale ty máš ještě ten optimističtější "level", já mám ten vjezd mnohem větší Laughing Ofina je super řešení, ta Tvá tohle zakrývá naprosto perfektně!! Taky jsem to dřív takhle řešila, ale u mě by musela být hustá do půlky hlavy, aby se to zakrylo dobře a to bych nechtěla. Jednak mi to moc neslušelo, ale hlavně mám hrozně jemné a plihnoucí a hned mastící vlasy, takže byla pro mě daleko větším utrpením než ty samotné kouty. Ale tobě sluší skvěle, gratuluji Smile

Já už se přes vývoj - "já mám nějaké vlasy?" (16 let) - přes - "panebože, já se z těch koutů asi oběsím, nikdo to nemá, vypadám strašně" (19 let) - dostala do fáze - "je mi to už šumák, stejně to nezměním" (23 let). Takže tak Very Happy I když je pravda, že občas si při tvorbě nějakého slušnějšího účesu celkem postesknu, že kdyby nebylo tohle, vypadala bych mnohem líp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.