Jaký máte typ vlasů??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=58584c1efaa0f4770280d04b81fa1cfbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký máte typ vlasů?
Suché jemné
14%
 14%  [ 40 ]
Suché silné
13%
 13%  [ 38 ]
Normální jemné
22%
 22%  [ 60 ]
Normální silné
14%
 14%  [ 40 ]
Mastné jemné
25%
 25%  [ 69 ]
Mastné silné
9%
 9%  [ 25 ]
Celkem hlasů : 272

Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 9:37 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Stejně nějak nerozumím pomu "normální" vlasy Rolling Eyes To jsou jako jaké? A vůbec, zajímalo by mě, jestli takové vlasy existují Laughing Vždyť přeci každý musí mít něco... Také je zajímavé uvažovat, jak musí šampony na "normální" vlasy vyrábět a co do toho dávat. Asi jen nějakou látku na odmaštění, SLS a vůni, protože víc nepotřebují, když jsou "normální" Very Happy A omluvte má slova, mám dnes hrozně rýpavou náladu Confused


Já to vidím tak, že "normální" vlasy nejsou ani moc suché, ani moc mastné, prostě takové průměrné Very Happy (a raději bych nezabředávala do rozboru slova "průměrné", neboť to bychom museli nejdřív zprůměrovat všechny typy vlasů, a pak bychom zjistili, že výsledek třeba vůbec není "normální" a vůbec, pak by nám z toho mohlo trochu hrábnout Wink Laughing Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 7:45 am    Předmět: Citovat

A jemnými vlasy se tudíž myslí slabé a tenké?Protože třeba moje máma má vlasy takové hrubé ale strašně husté a silné zatímco já je mám silné a dá se říct docela husté ale na dotek jemné no jak kdy někdy i hrubé...mastí se mi u hlavy zvláště teda na temeni a konečky jsou asi po dvou dnech takové hrubší splihlejší sušší...jako asi u většiny případů lidí ...Řekla bych, že je nemám tedy ani suché ani mastné ale normální? To tedy rozhodně také ne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 8:28 am    Předmět: Citovat

Já bych to "normální" přejmenovala na "něco mezi" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 9:54 am    Předmět: Citovat

No právě, u hlavy se mi vlasy mastí a u konečku jsou sušší, ale ani jeden tento jev bych nenazvala extrémním, ale ani si nemyslím, že mám normální vlasy.
A stejný problém mám i s určením jemnosti i hrubosti...znám spoustu lidí co mají jemnější vlasy než já, ale taky znám takové co je mají hrubší Confused
Takže vlastně ani nevím co mám za vlasy...no a pak si vybírejte šampon. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 10:11 am    Předmět: Citovat

No podle mě má každý člověk unikátní vlasy...=)
Já si jenom myslím, že když má někdo vlasy na dotek jemné může je mít i silné a naopak... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 11:40 am    Předmět: Citovat

Jemné jsou tuším ty teňoučké pavučinky, nejčastěji u světlých vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

Já si pod pojmem "jemné vlasy" představím vlásky tenké, že jich je hodně, ale nemají objem. A na omak většinou bývají jemné taky, sice to je příjemné (a vida - jemné - příjemné Laughing ), ale zas se jakoby hodně splácnou k sobě, nedrží moc tvar a nemají objem. No přesně ty moje. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Jaké mám vlasy, jsem ještě za dobu, co je mám, nepřišla Smile Konečky abnormálně přerušené a zlámané, ať stříhám nebo ne, u kořínků mastné. Když použiju šampon na suché vlasy, tak jsou druhý den mastné, když použiju šampon na mastné vlasy, tak jsou zas strašně přesušené, pak je mám hrozně jemné, tenké a slabé. Také mě pořád svědí hlava, mám lupy, jsou splihlé a bez objemu, a co mě nejvíc štve, jakmile vyjdu ven, tak jsou zakudlené tak, že je rozčesávám alespoň půl hodiny a pět minut po rozčesání jsou už zas zakudlené. Když použiju kondicionér (a jen na vlasy), tak jsou potom splihlé ještě víc a hlavně hrozně mastné... takže já si z přípravků rozhodně nevyberu Laughing


Já jsem na tom velice podobně - jako nejlepší řešení, ke kterému jsem se dopracovala, je šamponovat vlasy 2x, jednou šamponem na suché (nebo normální) vlasy a jednou na mastné (ten si dávám jenom přímo na hlavu, ne na na konce). Sice to taky není stopro výsledek, ale zatím jsem na nic lepšího nepřišla. Kondicionér teda používám taky, jinak bych se neučesala, ale vlasy mi po něm až tak neplihnou.

Jinak pokud jde o ty oleje, tak já jsem jednoznačně pro kokosák. Ten mi sedí nejvíc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 1:08 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
A jemnými vlasy se tudíž myslí slabé a tenké?Protože třeba moje máma má vlasy takové hrubé ale strašně husté a silné zatímco já je mám silné a dá se říct docela husté ale na dotek jemné no jak kdy někdy i hrubé...mastí se mi u hlavy zvláště teda na temeni a konečky jsou asi po dvou dnech takové hrubší splihlejší sušší...jako asi u většiny případů lidí ...Řekla bych, že je nemám tedy ani suché ani mastné ale normální? To tedy rozhodně také ne Laughing

Awerin já mám jemné vlasy.Většinou bývají splihlejší a řídké ale třeba já je mám vlnité,hrozně jemňounké ale splihlé moc ne.Řidší sice ano ale nemám je moc slabé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 4:20 pm    Předmět: Citovat

Moje jsou svéhlavé. Odmítají se smířit s jakýmkoli účesem. Nejsou nijak zvlášť suché ani mastné. Jsou relativně pevné, ale na koncích se dost lámou. Jinak jsou celkem hrubé a husté. Tak nevím. Šampon používám na poškozené - kvůli těm koncům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.