Jaký máte typ vlasů??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d261bc811feab202fd61ef774bd579f5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký máte typ vlasů?
Suché jemné
14%
 14%  [ 40 ]
Suché silné
13%
 13%  [ 38 ]
Normální jemné
22%
 22%  [ 60 ]
Normální silné
14%
 14%  [ 40 ]
Mastné jemné
25%
 25%  [ 69 ]
Mastné silné
9%
 9%  [ 25 ]
Celkem hlasů : 272

Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem teda hlasovala pro normální silné vlasy s tím, že je nemám ani suché ani mastné takže vlastně jiné a jak jsme se shodli nikdo nemůže přesně říct co se myslí pod pojmem Normální...=) A silné proto, že mám vlas poměrně tlustý a pevný mám vlasů více a také nejsou úplně hladké na dotek...jak kdy...ale úplně hrubé nejsou jenom nejsou prostě tak hebké, že by prokluzovaly mezi prsty Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 5:24 pm    Předmět: Citovat

já mám silné a suché,ani konečky se mi moc netřepí,ale dělají se mi uzlíky Smile když nepoužiju olej nebo kond.bez oplachu,tak mám druhý den suché beztvaré dráty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 5:47 pm    Předmět: Citovat

Já mám suché silné Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

Tak já si taky myslím že mám normální vlasy(jen ty,na kterých je ještě přeliv jsou takové sušší a poškozenější,ale to brzo odroste a budu mít jen svoje) a také relativně hrubé. Relativně proto,že je jemné nemám ale byly doby(do mých 15let) kdy jsem je měla ještě hrubší,ale vlivem hormonů se totálně změnil tvar,hustota i tloušťka vlasů. Ale jsem spokojená,kdysi jsem na svůj přílišný objem nadávala tak co.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

Vůbec nevím, asi se zdržím hlasování. Mám i vlasy, které jsou hrubší i ty, které jsou tak jemné, že jsou jen stěží vidět i na kontrastním podkladu. Každej vlas je úplně jinej. Řekla bych že vrchní půlku mám suché hrubší a spodní normální normální plus mezi tím vším ještě jemné vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 7:13 pm    Předmět: Citovat

Mně přijde hrozně zvláštní, že často, když si probírám vlasy, najdu mezi nimi i ten, který je naprosto odlišný. Například jsem ve své světlé barvě našla úplně černý vlas, jindy zrzavý, jindy hnědý. A ne jen barva, někdy najdu třeba i strašně tvrdý a minimálně 3x hrubší než obvykle, zajímavé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Mně přijde hrozně zvláštní, že často, když si probírám vlasy, najdu mezi nimi i ten, který je naprosto odlišný. Například jsem ve své světlé barvě našla úplně černý vlas, jindy zrzavý, jindy hnědý. A ne jen barva, někdy najdu třeba i strašně tvrdý a minimálně 3x hrubší než obvykle, zajímavé Smile


Jo, to znám, to je asi normální. Taky mezi svýma jemnýma hnědýma vlasama občas najdu nějaký silný černý vlas nebo třeba tenounký kudrnatý vlásek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 10:30 am    Předmět: Citovat

tak jistotu ma v tom,ze je mam suche Very Happy Embarassed Ale v jemnosti nevim.Vy tu pod pojmem jemne popisujete neco jineho nez mam ja vlasy,ale odjakziva mi mamka a pratele rikali,ze mam zvlastne jemne vlasy,kdyz mi je pohladili,tak nevim Embarassed Shocked Tak sem hlasovala pro suche jemne Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

Ono je to vlastně jedno...nejsou vlasy jako vlasy...já mám prostě něco mezi...někdy se mi mastí víc jindy je mám zas víc suché pak naprosto v pohodě..takže nevím Laughing Asi záleží na tom jakou mají zrovna náladu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

Já mám vlasy normální, mastné i suché . Podle toho ,jak používám Hennu. První dny po jejím nanesení jsou suché , pak pár dní normální a nakonec už mají sklony být jen mastné. Rolling Eyes Laughing Tak hlasuji pro jemné a mastné neb to tak nějak víc převládá... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.