Jaký máte typ vlasů??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=657729bb957ebb06c3a1f594205907a8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký máte typ vlasů?
Suché jemné
14%
 14%  [ 40 ]
Suché silné
13%
 13%  [ 38 ]
Normální jemné
22%
 22%  [ 60 ]
Normální silné
14%
 14%  [ 40 ]
Mastné jemné
25%
 25%  [ 69 ]
Mastné silné
9%
 9%  [ 25 ]
Celkem hlasů : 272

Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 9:19 am    Předmět: Citovat

Nemyslela jsem si, že je to možné, ale asi je... Dost se mi změnil typ vlasů. Dřív jsem měla jemné, rychle se mastící, musela jsem mýt obden. Nesnesly nějaké velké pečování, oleje nevsakovaly, silnější pečující prostředky je zatěžovaly a nebyly pěkné. I když byly barvené a odbarvované, tak jim výraznější péče nevyhovovala.

A dneska? Velký obrat. Jemné jsou pořád, ale spíš sušší. Myju max. 2x týdně, lehčí oleje do konečků snesou úplně bez problémů, klidně i mezi mytím, to dřív bylo úplně nemyslitelné, olejovat jsem mohla jen těsně před mytím. A teď je můžu u toho klidně mít rozpuštěné. Shocked

Fakt nechápu, jak k tomu došlo, ale mohla bych si asi sehnat třeba kondicionér nebo tak něco, teď by jim to určitě neuškodilo. A není to zimou, už to trvá nějakou dobu, jen jsem si toho nevšimla.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 9:31 am    Předmět: v Citovat

já mám prý podle kadeřnice normální vlasy, že jemné vypadají úplně jinak a nějakou péči taky nesnesou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2014 6:47 am    Předmět: Citovat

Ahoj, v životě by mě nenapadlo, že budu mít tak blbý dotaz, no ale co se dá dělat..
Přemýšlela jsem o koupi jednoho šamponu Kérastase, který se prodává ve verzi pro silné a pro jemné vlasy. Pak mi nějak docvaklo, že vůbec netuším, jestli mám silné nebo jemné vlasy, a ani nevím, co přesně to vlastně znamená a jak se to pozná Embarassed Moje vlasy mi přijdou spíš hrubší, ale zas takové rozlítanéRolling Eyes Jistě vím akorát to, že mám vlasy suchý Laughing
Budu moc ráda, když mi někdo napíše, jak to poznat Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.