vlasové oleje - obecně
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 131, 132, 133  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6e67beb36ee366b7f88ff12846840c24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký olej nejvíce používáte?
Arganový
7%
 7%  [ 8 ]
Ricinový
8%
 8%  [ 9 ]
Jojobový
4%
 4%  [ 5 ]
Mandlový
2%
 2%  [ 3 ]
Dýňový
0%
 0%  [ 1 ]
Šípkový
0%
 0%  [ 0 ]
Kokosový
34%
 34%  [ 36 ]
Z těch všech pár dohromady
17%
 17%  [ 18 ]
Ještě jiný,taky lisovaný za studena
16%
 16%  [ 17 ]
Žádný
6%
 6%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 104

Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá srpen 18, 2006 4:20 pm    Předmět: Citovat

Odpus?te mi poněkud hloupý dotaz, ale potřebovala bych poradit ohledně používání olejů na vlasy, páč jsem je nikdy nezkoušela. Nevím, jestli jsou vhodné i na vlasy, které jsou u hlavy mastné, ale na konečcích suché a třepící se? Jaký olej je nejlepší? A hlavně jak se používá? Má se nanášet jen na konečky, nebo na celé vlasy, nebo i vmasírovat do pokožky? A poté se má olej nechat na vlasech přibližně jak dlouho? Mají se vlasy zabalit do ručníku? Chtěla bych vyzkoušet cedrový olej, ale vážně netuším, jak se používají při péči o vlasy. Děkuji.
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2006 6:48 pm    Předmět: Citovat

Zvědavá Arrow nejsem žádný odborník, ale viděla bych to asi takhle: Vůbec se toho neboj, při nejhorším to umyješ. Wink Jaký olej je nejlepší - řekla bych, že Ti v zásadě pomůže cokoli mastného (někdy do konečků vtírám i Indulonu). Já zatím zkoušela olivový, slunečnicový a dýňový. Vtírám spolu se žloutkem do vlasů, do pokožky hlavy ne (na pokožku používám vlasovou vodu). Nech to prostě působit co nejdéle, klidně i půl dne (minimálně cca 30 minut bych řekla, většinou říkaj 15, ale to mi přpadá málo). Radí se nechat masku působit za tepla kvůlli vyšší účinnosti, já to ale nedělám (nedrží mi na hlavě ručník Laughing ), takže to nechávám jen tak.

žáDNÉ STRACHY A SMĚLE DO TOHO Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2006 7:05 pm    Předmět: Citovat

To mi připomíná, jednou jem se chystala na rande, a jak prostě chceme vypadat co nejlépe, tak jsem si udělala zábal na vlasy s olivového oleje.Nejdřív sampon, potom zábal. No, vypadala jsem...., vlasy po opláchnuti byly slepené, děs běs.Dlouho jsem pak na oleje zanevřela, až po čase jsem někde vyčetla, že zábal s oleje nutno po tom umýt šamponem.Jinak doporučuji, krásně zregeneruje vlásky. Olej je dobré před použitím zahřát ve vodní lázni, ale aby nebyl zas moc horký.Jana
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 1:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já jsem mívala, jako malá vlasy až po zadek... nádherný... pak jsem se vlivem okolí nechala ostříhat a pořád hledala to pravé ořechové... teď mám vlasy pod lopatky a v obličeji sestříhané a chtěla bych si je nechta, co nejvíc narůst. Někdy je to o nervi, ale když jsem si pročetla vaše příspěvky, tak jsem plná odhodlání.
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 7:25 pm    Předmět: Citovat

Mě hrozně štve, že mi vlasy přes všechno úsilí rostou tak pomalu (jestli vůbec) Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 6:46 pm    Předmět: Citovat

mně právě taky zrovna moc nerostou rychle, proto si je tak hýčkám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 8:05 pm    Předmět: Citovat

Ale dneska mně zase kamoška řekla, že je mám den ode dne delší, tak teda nevím? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 6:51 pm    Předmět: Citovat

já jsem dneska oběhla asi čtyři drogerie, ale dřevěný hřebínek nikde neměli, jen kartáče Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2006 11:28 am    Předmět: Citovat

Tak mi dneska paní poš?ačka donesla to štěstí baronky, zítra umývám, pak poreferuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2006 11:59 am    Předmět: Citovat

včera jsem povídala mamce o tomlhe foru... poprosila mě, jestli by někdo z vás nevěděl, co z jejími vlasy. Má je zničené odbarvováním a kdysi měla trvalou. konce se jí v šíleným množství lámou, takže jí tím pádem nemůžou vlasy vyrůst... vyzkoušela všechno možný, masky, zábaly, ale nic jí na to nepomáhá.... Nemáte někdo podobný zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 131, 132, 133  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.