vlasové oleje - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 130, 131, 132, 133  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d77947214fd5ce73e2694e6d9a9e2d8aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký olej nejvíce používáte?
Arganový
7%
 7%  [ 8 ]
Ricinový
8%
 8%  [ 9 ]
Jojobový
4%
 4%  [ 5 ]
Mandlový
2%
 2%  [ 3 ]
Dýňový
0%
 0%  [ 1 ]
Šípkový
0%
 0%  [ 0 ]
Kokosový
34%
 34%  [ 36 ]
Z těch všech pár dohromady
17%
 17%  [ 18 ]
Ještě jiný,taky lisovaný za studena
16%
 16%  [ 17 ]
Žádný
6%
 6%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 104

Autor Zpráva
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2014 11:17 am    Předmět: Citovat

díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 8:37 pm    Předmět: Citovat

neviem ci sa to tu nepreberalo, ale za posledny rok mam velmi pozitivnu skusenost s makovym olejom, panenskym, lisovanym za studena. okrem toho ze vlasky krasne vyzivy tak este aj tri styry dni po jeho pouziti citit z vlasov prijemnu makovu vonu. a to pracujem v zafajcenom priestore, ale nejak ta vona dokaze prebit aj cigaretovy smrad zachyteny na vlasoch
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 9:04 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
neviem ci sa to tu nepreberalo, ale za posledny rok mam velmi pozitivnu skusenost s makovym olejom, panenskym, lisovanym za studena. okrem toho ze vlasky krasne vyzivy tak este aj tri styry dni po jeho pouziti citit z vlasov prijemnu makovu vonu. a to pracujem v zafajcenom priestore, ale nejak ta vona dokaze prebit aj cigaretovy smrad zachyteny na vlasoch


Makový olej zní zajímavě, ještě jsem ho nezkoušela. Já jsem poslední dobou velký příznivec konopného, ale až mi dojde, tak se zkusím podívat po makovém. Nalákala jsi mě Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 8:24 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem shledla toto video, zajimal by me Vas nazor na to, jak oleje funguji. Me osobne zatim jen pomahaji...
http://www.petralovelyhair.com/2014/12/povidani-o-vlasech-s-trichologem.html?m=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 9:36 pm    Předmět: Citovat

Heather napsal:
Tak jsem shledla toto video, zajimal by me Vas nazor na to, jak oleje funguji. Me osobne zatim jen pomahaji...
http://www.petralovelyhair.com/2014/12/povidani-o-vlasech-s-trichologem.html?m=1

Mne prislo, ze pan tricholog ma trochu omezene informace o prirodni peci. Je to videt i na tom, ze se k tomu moc nevyjadroval- proste to zazdil. U tech oleju ma v necem pravdu - jine podnebi. Ale kdyz aplikuji olej na mokre vlasy, tak by to melo fungovat uz z logiky veci. Voda zacely vlas a olej udela ochranou vrstvu. Jinak mi prijde, ze se spis specializuje na ruzne nemoci atd. ale prirodni kosmetika ho nebavi a nezajima.
Ale abych nebyla jen zla (i kdyz z jeho informaci nejsem odvarena a neverim mu), tak musim uznat, ze ma ohledne pokozky hlavy pravdu (hydratovana, cista a pruzna - myslim). Hydratace je proste nejdulezitejsi pro suche i mastne vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 9:22 pm    Předmět: Citovat

Psala jsem to k videu na youtube, napíšu to i tady. Nemá pravdu. Když se to s olejem nepřežene a dá se na mokré vlasy, většinou pomůže. Jen ne každý umí s tím olejem správně pracovat. Nejvíc mě dostaly slečny, které pod příspěvek psaly o jakémsi olejíčku od lorealu, jestli ho mohou používat dál, nebo taky škodí vlasům. Mám chuť jim tam jít napsat něco pěkného Very Happy. Podle mě pan tricholog pěkně vysvětlil problematiku silikonů, ale jeho znalosti o přírodních šamponech, dětských šamponech a olejích jsou dost omezené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 1:46 pm    Předmět: Citovat

Zrovna jsem sem chtěla toto video vkládat s dotazem ohledně olejů. Já musím říct, že mě oleje právě, paradoxně, pomáhají v našich podnebných podmínkách než u moře. Byla jsem v Itálii - vlhko od moře, teplo,mořská voda... a tam jsem ta vlasy měla absolutně vysušené a olej mi je jen zmastil. Kdežto u nás mám díky oleji vlasy lesklejší a méně se třepící.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2015 10:20 pm    Předmět: Citovat

rybaci olej. nielen na papanie kazde rano, ale aj sem tam ako vlasovy zabal. pekne spevni a vyzivy. ale treba ho poriadne vymyt, inak citit z vlasov rybinu Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tina_Salvius
41-80
41-80


Založen: 21.2.2015
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 9:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, skúšal niekto rascový/kmínový olej?

vyťahujem podstatné z článku tu: http://www.virde.cz/rs/z-ceho-vyrabime/cerny-kmin-cernucha-seta/

Černý kmín, ve formě odvaru, prášku, ale především a to již tradičně ve formě za studena lisovaného oleje, tento olej je skutečně zázračný a díky obsahu řady důležitých látek, je jich přes 100. Výrazný je obsah vitamínů A, řady B1, B2, B3, B6, Kyselina listová, D, E a F, minerálů a stopových prvků Ca, Mg, Fe, Zn, P, Cu

využitie:

jako širokospektrální antibiotikum při bakteriologických a virových nemocech
při nejrůznějších onemocněních kůže, včetně plešatosti a psoriázy
při nejrůznějších alergiích a při astmatu

spôsoby využitia:

při vypadávání vlasů, vetřete do pokožky hlavy citrónovou šťávu, nechejte čtvrt hodiny působit, dobře umyjte mýdlem, nebo přírodním šampónem, hlavu vysušte a vmasírujte dostatečné množství oleje z černého kmínu, užívejte také zinek třikrát denně

ten postup s citrónom sa mi veľmi nepozdáva, ale ktovie Rolling Eyes

myslím, že si ho doobjednám k henne, patrí k lacnejším Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 4:05 pm    Předmět: Citovat

Mohla bych si dát na vlasy esenciální olej? podle složení by tam měli být jen oleje ale někdo tu psal že by to mohlo poškodit povrch vlasu..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 130, 131, 132, 133  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.