olejíček Dixi
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8d90d1ab4a8e5107afa195fbca86693cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 8:35 am    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
quaky, paraffinum liquidum je parafín, čo je vlastne ropný derivát. vlasy zmastí, ale nevyživí, pretože neobsahuje žiadne vitamíny, na rozdiel od rastlinných olejov. parfum bude najskôr syntetický, keď nie je uvedený ako zmes éterických olejov alebo niečo na ten spôsob.
keď ti vyhovuje, používaj ho kľudne ďalej, ale na masku by asi mohol byť lepší nejaký olejíkSmile


Souhlasím. Totálně mi to zmastilo a zplihlo vlasy i když jsem dala jen trošku a vůbec se nevsákl. Ještě že stál pár korun Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajrin
41-80
41-80


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 9:07 am    Předmět: Citovat

Já mám ten na tmavé vlasy a používám ho před mytím, aby ty konce nebyly potom tak vysušené. Když chci zábal na půl dne, používám olivový nebo nějaký jiný - kvalitní a přírodní - olej. Ten dixi používám opravdu jen jako "ochranu" svých vlasů před chlorovanou vodou...a vyhovuje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

Ajrin, děkuji Smile Zkusím to jako Ty.
On to podle složní asi žádný zázrak není, koupila jsem si ho jen proto, abych z drogerie nešla s prázdnou, když už jsem tam strašila tak dlouho, tak uvidíme, co umí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 11:36 am    Předmět: Citovat

tak jsem taky zkusila ten olejíček a děsně se mipo tom pramínkujou vlasy Evil or Very Mad nikdy více Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 3:11 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
tak jsem taky zkusila ten olejíček a děsně se mipo tom pramínkujou vlasy Evil or Very Mad nikdy více Evil or Very Mad


Jo souhlasím...leda ho dát před mytím, jak tu někdo říkal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 5:00 pm    Předmět: Citovat

jo já ho dala před mytím a dvakrát jsem šamponovala.A moc jsem ho nedávala,jen aby byly vlasy namazané Rolling Eyes nechápu to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 5:53 am    Předmět: Citovat

Aha, tak tomu taky nerozumím....Mě se teda oleje vymejvaj obecně dobře, i ricíňák na jedno našamponování
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 6:53 am    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
Aha, tak tomu taky nerozumím....Mě se teda oleje vymejvaj obecně dobře, i ricíňák na jedno našamponování
no mě se normálně taky vymývají dobře tak nevím no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 2:09 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dostala od maminy ten na svetle vlasy...kdyz si tam prej furt neco placam Smile Koukala jsm na to dost skepticky, ale stejne jsem to vyzkousela a nestacila jsem se divit!!! Konecne neco, co zkroti moje krepaky!!! Ja bych tento parafinovy:) olej doporucila asi fakt na hodne znicene vlasy...myslim, ze jemnym a zdravym nemuze prokazat zadnou sluzbu....teda az na super rozcesatelnost a lesk jako blesk....ehm, takze i na zdrave Laughing ale asi jen na ty konecky....

Dokonce mi vyhovuje i lip nez kokosak a merunkovy....nevsakli se mi tak dobre jako tento parafinak a ani tak pekne nevyhladili odstaty krepaky. Ale vyziva je uz asi vec jina Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 4:31 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si dneska řekla, že je škoda nechat ten olejík jen tak ležet a dala si ho do vlásků před mytím a to hojně. Umyla si vlásky Visakou..a výsledek úžasný! Vlásky jsou takový krásně pružný a nadýchaný. Super kombinace! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.