olejíček Dixi
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=392a816f46ee64c06e881014ee6fcd9cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 5:24 pm    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
Tak jsem si dneska řekla, že je škoda nechat ten olejík jen tak ležet a dala si ho do vlásků před mytím a to hojně. Umyla si vlásky Visakou..a výsledek úžasný! Vlásky jsou takový krásně pružný a nadýchaný. Super kombinace! Very Happy


Take to tak delam, akorat bes Visaky a smyvam jen kondiconerem a prekvapive staci Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 5:51 pm    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
Chatny napsal:
Tak jsem si dneska řekla, že je škoda nechat ten olejík jen tak ležet a dala si ho do vlásků před mytím a to hojně. Umyla si vlásky Visakou..a výsledek úžasný! Vlásky jsou takový krásně pružný a nadýchaný. Super kombinace! Very Happy


Take to tak delam, akorat bes Visaky a smyvam jen kondiconerem a prekvapive staci Shocked


No já už po namočení cejtila, že není ani moc potřeba mejt, ale měla jsem chuť na Visaku...Někdy vyzkouším s tim kondišem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LN.LIDKA
41-80
41-80


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 3:02 pm    Předmět: Citovat

Děda používal ten tmavý na svých 80 let má krásně tmavé vlasy a je na ně náležitě pyšnýSmile. Já si teda dnes koupila ten světlý a uvidíme:-), třeba fakt pomůže na konečky a nebudou se třepit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LN.LIDKA
41-80
41-80


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

Tak olejíček jsem testla, ale nějak jsem to přehnala a pak se málem utopila, protože to nešlo dolů Very Happy , ale nakonec po delším snažení se podařilo a vlasy nevypadaly nijak špatně. Ale teď už vím, že si ho musím dát mnohem mnohem méně Very Happy . Jak se říká, chybama se člověk učí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 10:57 am    Předmět: Citovat

Koukám, že sem dlouho nikdo nic nepsal....tak přihodím troškou do mlýna....neplánovaně jsem si o víkendu na dovče koupila olejíček ten na tmavé vlasy....sice jak jsem to tady pročítala, tak sloužení asi nic extra výživa, ale mě to zkrotilo vyčnívající krepáky a hezky se vsákl...budu ho střídat s kokosákem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 7:10 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si dneska koupila olejíček Dixi pro tmavé vlasy...

Ceny se bohužel asi trochu zvedly, v jedné drogerii jsem ho viděla za 49,90 Kč a v druhé (tam jsem ho koupila) za 40 Kč. I tak ale žádná velká katastrofa.

Z nudy (čekala jsem na autobus) jsem očichávala všechno možné na vlasy v regálu a právě tím mě Dixi zaujal - mně opravdu KRÁSNĚ voní. Tak jsem si řekla, že to za těch pár korun risknu...

Dotaz: Dáváte na suché, nebo na vlhké vlasy?
Na obale píší, že se má nanášet na "suché vlasy v dostatečném množství", ale já vždycky olejíčky dávala na vlhké...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.