Vlasové zábaly domácí výroby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 126, 127, 128  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bf2c0884665f160b5ae7ac58770cf8afZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 7:27 pm    Předmět: Citovat

To by pak nebylo přelití, ale prolití Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 1:19 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
A také přelití pivem ... ale chce to nalít na vlasy a ne do pusy Twisted Evil


Pivo na vlasy jsem zkoušela - nedoporučuji Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 5:44 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si na vlasy včera poprvé zkusila naplácat masku s vajíčkem, zatím jsme k tomu nikdy nenašla odvahu. Udělala jsem to podobně jako je ve článcích vejcomedový šampon (vajíčko, med, olej, citron). říkala jsme si, že vyzkouším co umí a na vlasy zralé k mytí jsem to plácla jen tak, neumývala jsem šamponem, nedávala kondicionér, jen jsem to plácla na mokré vlasy. Dostala jsem trochu strach, co to udělá, tak jsem to smyla asi za 5min Laughing No a musím říct, že mě to vážně potěšilo Very Happy Vlásky se hezky lesknou, jsou opravdu umyté, vůbec nejsou mastné i když jsem dala docela dost olivového oleje a perfektně se češou Very Happy Jako po kondicionéru Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

Ilona napsal:
TamtaOna napsal:
A také přelití pivem ... ale chce to nalít na vlasy a ne do pusy Twisted Evil


Pivo na vlasy jsem zkoušela - nedoporučuji Confused


A jak to dopadlo, že nedoporučuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Tak jsem si na vlasy včera poprvé zkusila naplácat masku s vajíčkem, zatím jsme k tomu nikdy nenašla odvahu. Udělala jsem to podobně jako je ve článcích vejcomedový šampon (vajíčko, med, olej, citron). říkala jsme si, že vyzkouším co umí a na vlasy zralé k mytí jsem to plácla jen tak, neumývala jsem šamponem, nedávala kondicionér, jen jsem to plácla na mokré vlasy. Dostala jsem trochu strach, co to udělá, tak jsem to smyla asi za 5min Laughing No a musím říct, že mě to vážně potěšilo Very Happy Vlásky se hezky lesknou, jsou opravdu umyté, vůbec nejsou mastné i když jsem dala docela dost olivového oleje a perfektně se češou Very Happy Jako po kondicionéru Wink


Tato kombinace je super, musím potvrdit. Akorát já to nechávám jako zábal (co nejdýl ale minimálně jednu hodinu pod igelitem) a pak umývám šamponem, ale je to super. jen to nedělám moc často, protože nerada plýtvám ta vajíčka a navíc smrdí. tobě ty vlasy nesmrdí po vajíčkách, když jsi je nevymývala šamponem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2007 9:51 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
A jak to dopadlo, že nedoporučuješ?


Přesto, že jsem pivo zředila vodou, měla jsem vlasy slepené, tvrdé a vysušené. Pach piva za chvilku vyvětral, ale slepenost zůstala. Někdo si pivo na vlasy chválí, ale já teda ne. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 4:14 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Soufflet napsal:
Tak jsem si na vlasy včera poprvé zkusila naplácat masku s vajíčkem, zatím jsme k tomu nikdy nenašla odvahu. Udělala jsem to podobně jako je ve článcích vejcomedový šampon (vajíčko, med, olej, citron). říkala jsme si, že vyzkouším co umí a na vlasy zralé k mytí jsem to plácla jen tak, neumývala jsem šamponem, nedávala kondicionér, jen jsem to plácla na mokré vlasy. Dostala jsem trochu strach, co to udělá, tak jsem to smyla asi za 5min Laughing No a musím říct, že mě to vážně potěšilo Very Happy Vlásky se hezky lesknou, jsou opravdu umyté, vůbec nejsou mastné i když jsem dala docela dost olivového oleje a perfektně se češou Very Happy Jako po kondicionéru Wink


Tato kombinace je super, musím potvrdit. Akorát já to nechávám jako zábal (co nejdýl ale minimálně jednu hodinu pod igelitem) a pak umývám šamponem, ale je to super. jen to nedělám moc často, protože nerada plýtvám ta vajíčka a navíc smrdí. tobě ty vlasy nesmrdí po vajíčkách, když jsi je nevymývala šamponem?


No, trochu jsem se bála, jestli nebudou smrdět, ale je to ok, nesmrdí, sice ani nijak nevoní, ale nevadí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 1:09 pm    Předmět: Citovat

Ilona napsal:
Přesto, že jsem pivo zředila vodou, měla jsem vlasy slepené, tvrdé a vysušené. Pach piva za chvilku vyvětral, ale slepenost zůstala. Někdo si pivo na vlasy chválí, ale já teda ne. Evil or Very Mad


Já jsem pivo používala (cca 2deci po umytí, na mokré vlasy) místo tužidla. Jako tužidlo je pivo bezkonkurenční, a přírodní. Navíc, když si koupíte lahváč, tak vám zbyde ještě malé na dopití. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 10:19 am    Předmět: Citovat

kokosovy olej jsem jeste nezkusila, ale pouzivam kokosove mleko(jako masku pres noc) a je to moc fajn. akorat kdyz si pak meju vlasy, vypada to, jako by se mi vymyvala barva? (vlasy ale barvene nemam a touhle peci se mi nezesvetluji, tak tomu nerozumim) ale jsou hned lesklejsi, vic nez po vajicku, medu,...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 10:24 am    Předmět: Citovat

A to kupuješ kokos a vyléváš to z toho, nebo to prodávají i samostatně? Wink a za kolik asi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 126, 127, 128  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.