Vlasové zábaly domácí výroby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 126, 127, 128  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=809e4740f10fc3a9983b6b5b190d02a4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 10:27 am    Předmět: Citovat

kupuju normalne plechovku kokosovyho mlika, tu mensi, stoji asi 30kc. ja ji vypatlam skoro celou, ale je toho opravdu hodne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

A máš nějaký spešl obchod, kde to mají, nebo je to běžně ve zdravých výživách? Nikdy jsem si toho totiž nevšimla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 10:49 am    Předmět: Citovat

Je to běžně i v obyčejných obchodech s jídlem, v Albertovi i v Tesku jsem to viděla na regálu s exotickýma přísadama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

Ha, to mlíko zní jako prima tip, díky. Já jsem nedávno objevila kokosový mlíko jako přísadu do jídla (kari s ním je naprosto nepřekonatelný) - a docela mě překvapilo, že to ani není až tak drahý a že ho už mají v docela dost obchodech. U nás v Hypernově mají tu menší plechovčičku zhruba za dvacku, větší asi za 40 (a viděla jsem i v Albertu, takže další podobný obchoďáky ho snad budou mít taky)- a skoro bych řekla, že i na dlouhý vlasy by mohla stačit ta menší. Je tam vždycky u vrchu taková tučnější sedlina (ale ne tak hutná, jako ztuhlej kokosovej olej), takže si člověk bude moct upravit tekutost tím, jak moc tu sedlinu rozkvedlá do zbytku mlíka - a bude se to dobře nanášet. A zbytek se dá spapat - kromě kari je to dobrý třeba i na zmrzku s ovocem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 6:24 pm    Předmět: Citovat

ja prave trochu toho hutnejsiho ujidam a cestou se snazim s tou plechovkou klepat, aby se to ztlouklo vic dohromady:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 4:40 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to kokosové mléko vyzkoušela. Není to špatné, ale čekala jsem víc. Vlasy byly dobré, ale jen tak nějak "standartně" dobré, na ty moje kvasnicovojogurtové a vaječné piplačky to nemělo. Taky mi to celkem stáhlo barvu z henny, o víc než při obyčejném mytí. Ale koupila jsem si dvě plechovky do zásoby, až se mi nebude chtít s ničím patlat.

(časem vyzkouším, co udělá to kokosové mléko se žloutkem a droždím, to by mohlo být hodně dobré)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fobiazine
8-20
8-20


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 12:32 pm    Předmět: Citovat

ahoj, nanášíte ty patlačky i na pokožku hlavy a kořínky nebo jen na vlasy? a do folie a necháte to přes noc? hodně jsem četla o těch zábalech a různejch olejíčkách, ale nějak nevím, jak to prakticky uskutečnit. nemohli byste mi poradit prosím? ráda bych to zkusila... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 1:41 pm    Předmět: Citovat

Já to patlám i do pokožky a kořínků a fólijuju, ale přes noc už raději ne, mám ráda své povlečení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 1:51 pm    Předmět: Citovat

fobiazine napsal:
ahoj, nanášíte ty patlačky i na pokožku hlavy a kořínky nebo jen na vlasy? a do folie a necháte to přes noc? hodně jsem četla o těch zábalech a různejch olejíčkách, ale nějak nevím, jak to prakticky uskutečnit. nemohli byste mi poradit prosím? ráda bych to zkusila... Very Happy


Na tom nic není. Laughing Wink . Sama to vždycky dávám na celou dýlku vlasů a pokožku hlavy nevyjímaje (ač né každý to na tu pokožku dává). Pak to zabalím do igelitu, abych si zbytečně nešpinila ručník a taky to líp tím teplem účinkovalo a nakonec zabalím ještě do ručníku. Případně si taky obtočím kolem hlavy nějaký hadýrek, když je to moc tekutý. Laughing Na hlavě by jsi to měla nechávat alespoň půl hodiny. Sama podle času a nálady nechávám tak většinou dvě hoďky, když to míchám s hennou tak i 12 hod. Hodně zdaru. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

Já si to nechávám podle toho, jak mám náladu - minimálně tak hodinu (ale někdy i přes noc). Dávám to i ke kořínkům. A zatím nejvíc se mi osvědčil dát na to velkej igelitovej pytel, pak takovou tu legrační igelitovou čepičku pod sprchu, aby to zbytečně nestýkalo po stranách, a nakonec velikýho pletenýho kulicha, aby se to pořádně prohřívalo - a ještě ručník na polštář, když v tom přespávám. Vlasy mám sice zatím dost krátký - ale zase mám takovej ten zarolovávací kulich, kterej může bejt slušivá čapka i dlouhá trpasličí čepice, takže ho snad půjde používat, i až vlásky dorostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 126, 127, 128  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.