Vlasové zábaly domácí výroby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 126, 127, 128  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b343b14d8c661894f5d4d049342a3bd4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 9:51 am    Předmět: Citovat

Želatina je fajn, ale směsku mi moc nezahustila (teda na nanášení za studena trochu jo, ale jak se to na hlavě ohřálo, začalo to zrádně týct). Kakao je též fajn, já ještě zahusťuju amlou nebo nimbou, když je mám doma. A ani tvaroh není špatnej. Kafe jsem zkoušela, ale spouští mi v zábalech migrénu, takže nic. Pokud jde o skořici, tam to chce opatrnost, když se to s ní přežene, může to pěkně pálit (a podobně práškovej zázvor). Ale fakt je, že na suchý vlasy to radši dávám řidší, jak je mám suchý, tak sosají jako blázni. A jinak metodu nanášení používám víceméně stejnou jako Cherry7, nedovedu si představit, co by to udělalo v záklonu, jaký mizivý procento tý směsky bych při svý šikovnosti dostala na vlasy a jak dlouho bych pak musela mejt koupelnu... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2015 2:00 am    Předmět: Citovat

Tiez nanasam v predklone vo vani a na vlhke vlasy. Zmesku mam v miske, do ktorej strcim vlasy postupne od koncov az ku korienkom (co sa ich tam vojde, pripadne az mi kokos narazi o nadobku Very Happy ) a macam kym to vsetko nenasosaju.
Prebytok mierne vyzmykam, zamotam bobek, narazim igelitovu kupaciu capicu, rucnik, zagumickujem a na hodinu dam nohy hore.
Vacsinou to tecie minimalne a max. je z toho vlhky akurat tak ten uterak. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2015 9:22 am    Předmět: Citovat

Díky, zkusím to kakao. Smile
Jinak to zafungovalo fakt hezky. V noci se mi někdy zamotají vlasy, all po zábalu ani ň. A dlouhotrvající objem, lepší než po všech tužidlech. Takže už jen vychytat tu hustotu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2015 6:47 pm    Předmět: Citovat

Maska pro tmavovlásky pro regeneraci a lesk:

150 g bílého jogurtu
2 lžíce holandského kakaa
2 lžíce medu
citronová šťáva z půl citronu

Vlasy vypadají krásně hydratovaně a lesknou se, můžete se inspirovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tia
41-80
41-80


Založen: 4.10.2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 12:23 pm    Předmět: Citovat

Elisse: Tak ta tvoje maska je zázrak! Nechala jsem to na hlavě jen 15 minut bez nějakého zakrývání sáčkem a takovéhle vlasy jsem snad nikdy neměla Surprised Nic moc jsem od toho nečekala, zvlášť, když jsem ho smývala jen kopřivovým šamponem a ještě jsem vlasy vyfoukala (musela jsem rychle z domu)... Ale ta hebkost a lesk! Nemůžu se vynadívat. Od teď tě budu uctívat Laughing Nedokážu si představit, co to udělá, až zábal nechám působit pořádně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 4:35 pm    Předmět: Citovat

Elisse: Mám ráda masky, kde není vajíčko. Dala bych jenom žloutek, a co pak s tím bílkem...
Dáváte masky tohohle typu i k hlavě? A na suché vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 5:11 pm    Předmět: Citovat

Dávám masky především k hlavě - zejména ty olejové, aby mohly působit na kůži. I vajíčkové dávám k hlavě - bez něj moc nepoužívám. Mám suché vlasy.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sinnerion
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 1:09 pm    Předmět: Citovat

Přispívám svým "receptem" na regeneraci Smile V hrníčku jsem rozehřála a smíchala několik druhů olejů (kokosový, hroznový, olivový, avokádový a ricinový + kakaové máslo). Do toho jsem přisypala trochu prášku AMLA od Khadi, rozmíchala a ještě velmi teplé nanesla na tu horší část vlasů.
Výsledek mě velice příjemně překvapil, vlasy heboučké, lesklé, na dotek ani nešlo poznat, že by byly zničené (tento bezva stav je ovšem po týdnu a něco pryč a já se chystám s těžkým srdcem zase ke kadeřnici). Za mě tedy určitě lepší než jeden druh oleje Wink

Určitě vyzkouším váš prodiskutovaný zábal s kakaem a podělím se o zkušenosti! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2015 1:54 pm    Předmět: Citovat

Zrovna jsem si umíchala něco ala pejsek a kočička. Med, kokosák a trochu bílého jogurtu. Jsem zvědavá na výsledek Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2016 6:12 pm    Předmět: Aloe Vera drink Citovat

Ahoj, dnes jsem si koupila v obchodě Aloe Vera Drink od značky TOP (takový ten asi nejběžnější). Něco jsem vypila, ale moc mi to nejede a tak přemýšlím, že si ho plácnu na hlavu jako masku. Složení celkem fajn: Voda, 20% Aloe Vera, třtinový cukr, kyselina citronová, hroznové aroma, mléčnan vápenatý, acesulfam draselný, guma gellan. Mám toho asi ještě 300 ml. Co myslíte, mám to zkusit? Trochu se toho bojím Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 126, 127, 128  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.