Dekorativní kosmetika přírodního typu
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 63, 64, 65  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f3372b5427e6de767aaccd827fec13fbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 10:02 pm    Předmět: Dekorativní kosmetika přírodního typu Citovat

Hezký večír,
zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s přírodní dekorativní kosmetikou... Plánuju se zvrhnout i ve výrobci řasenky k bio alternativě, ale má zkušenost je v tomto ohledu prachsprostě žádná, tak se ptám, co Vy na to? ...
Zvýrazní tato řasenka oči, natočí řasy, neslepí je?
A co ostatní výrobky? Smile Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 10:09 am    Předmět: Citovat

Já používám řasenku od Hauschky . Krásně voní po bylinkách , neslepuje , dobře se nanáší a smývá , nedráždí oči , ale jako všechny 100% přírodní řasenky málo zabarvuje. Vypadá to jako když mám svoje vlastní řasy více přirozeně černé .Nanáším si ji po dvou - třech vrstvách , aby to bylo alespoň trochu znát. Laughing
Z ostatních výrobků používám už jen pudr a lesk na rty. Pudr je taky od Hauschky a je naprosto dokonalej . Jemný jako hedvábí , které je v něm , příjemně lehce voňavý a lehoučký , že ho na tvářích vůbec není cítít. Lesk mám od Logony a taky dobrý . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 9:41 pm    Předmět: Citovat

Tak se s Vámi chci podělit Smile Pořídila jsem si černou řasenku od Lavery a je super Smile Mile předčila mé očekávání, docela řasy nadzvedne, hezky nabarví, neslepuje a nádherně voní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

Jsem ráda, že o přírodní dekorativní kosmetice čtu pozitivní reakce, taky se chytám pořídit. Není testovaná na zvířatech, doufám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 2:13 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Jsem ráda, že o přírodní dekorativní kosmetice čtu pozitivní reakce, taky se chytám pořídit. Není testovaná na zvířatech, doufám.


Tak jsem proletěla stránky hauschka a nenašla jsem tam údaj o tom že by netestovali Sad nevíte o tom někdo něco? Na výrobcích(např. řasenkách) stojí, že jsou ophtalmologicky testované, takže to asi holt museli nakapat nějakému zvířátku do očí... Asi nenajdu dekorativní kosmetiku, která by byla bezpečná a přitom netestovaná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 5:14 pm    Předmět: Citovat

Má Hauschka BDIH? Pokud ano, tak by na zvířatech testovaná být neměla. Kosmetika s BDIH se testuje na lidech - dobrovolnících.

Tuto větu jsem našla na jejich stránkách o dekorativní kosmetice:

Jejich snášenlivost s pokožkou je ověřena dermatologickými testy a přípravky nesou přirozeně značku kvality BDIH "kontrolovaná přírodní kosmetika".

Takže by na zvířatech testovaná být neměla. Ještě u řasenky tam píšou, že je testovaná "očními lékaři". Asi na lidech, nu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 8:09 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Má Hauschka BDIH? Pokud ano, tak by na zvířatech testovaná být neměla. Kosmetika s BDIH se testuje na lidech - dobrovolnících.

Tuto větu jsem našla na jejich stránkách o dekorativní kosmetice:

Jejich snášenlivost s pokožkou je ověřena dermatologickými testy a přípravky nesou přirozeně značku kvality BDIH "kontrolovaná přírodní kosmetika".

Takže by na zvířatech testovaná být neměla. Ještě u řasenky tam píšou, že je testovaná "očními lékaři". Asi na lidech, nu. Wink


Díky, docela jsem si oddechla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jannah
8-20
8-20


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 11:33 pm    Předmět: Citovat

Pokud má kosmetika certifikát BDIH, tak je stoprocentní jistota, že kosmetika není testovaná na zvířatech.

Já jsem měla řasenku od Lavery a byla jsem docela zklamaná. Musela jsem dát 2-3 vrstvy, aby bylo vidět, že jsou řasy nalíčené.

Měla jsem i vzorek make-upu od Lavery a špatně se roztíral, byla jsem flekatá, takže zatím používám nepřírodní dekorativku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 1:08 am    Předmět: Citovat

hauschka patri k tem nejkvalitnejsim prirodnim kosmetikam s BDIH Very Happy
BDIH ma jednu ze sasadnich podminek,ze nesmi testovat na zviratech ani pouzivat zvireci produkty Wink Very Happy ja mam tvarenku od hauschky a je uzasna,voni po ruzich a je uzasne prirozena Very Happy a hnedou tuzku na oci od lavery a je take moc fajn Very Happy nic jineho nepouzivam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 8:43 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
hauschka patri k tem nejkvalitnejsim prirodnim kosmetikam s BDIH Very Happy
BDIH ma jednu ze sasadnich podminek,ze nesmi testovat na zviratech ani pouzivat zvireci produkty Wink Very Happy ja mam tvarenku od hauschky a je uzasna,voni po ruzich a je uzasne prirozena Very Happy a hnedou tuzku na oci od lavery a je take moc fajn Very Happy nic jineho nepouzivam Very Happy


júú, dík za nalákání Smile chystám se ségře koupit nějakou rtěnku od hauschka a když to tak slyším, tak vezmu asi i tvářenku! Smile a po vánocích i pro sebe Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 63, 64, 65  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.