Dekorativní kosmetika přírodního typu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c0fbdaec8feb171447192780a20268d7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 7:11 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan: já vyzkoušela tekutý od Lavery a nic moc, kryl tak středně a za chvíli byl v tahu
Takže namáte někdo tip na nějaký dobrý aspoň trochu přírodní korektor? Potřebuju nějaký víc krycí, ale zase aby vypadal trošku přirozeně. Ideální by bylo, kdyby byl i trochu hojivý, mám to hlavně na ty pitomý podkožáky, ale to asi chci moc, co? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:25 pm    Předmět: Citovat

Dobrý přírodní je od Hauschky, je tekutý. Ale hodně světlý. Nicméně primárně na hojení asi není.
Na hojení znám akorát ten dvoubarevný od Oriflame, co má zelenou stranu s Teatree. A ten funguje.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 7:55 am    Předmět: Citovat

Na hojení používám od Green line http://www.lekarna.cz/green-line-natural-clear-antibakterialni-korekcni-tycinka-04-5g/ . Ale jak moc je přírodní nevím, řekla bych, že nijak zvlášť Question

Jinak díky za tipy, nakonec jsem ještě vygooglila docela pozitivní recenze na korektory od Alvy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2014 2:12 pm    Předmět: Citovat

Neviem či to patri do tohto vlakna alebo nie...

Vedeli by ste odporučiť nejakú prírodnú dekoratívnu kozmetiku na mastnejšiu pleť so sklonom k ucpávajúcim sa porom, čiernym bodkam? Ja sa malujem len velmi velmi veeelmi zriedka, ale tancujem a na vystupenia by sme sa mali trosku zvyraznit...kupila som si taky ten camouflage korektor od alverde, ale mam pocit, ze aj ten mi robi zle a upchava pory...tak som sa chcela opýtať či nepoznáte nejakú značku ktora ma mejkapy a licenky take, čo naozaj tu pleť nezahnusia do hlbky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2014 5:35 pm    Předmět: Citovat

Jestli shanis vylozene make-up tak se zkus poohlednou po mineralnich pudrech a obecne licidlech. Namatkou je ma v CR treba Lily Lolo a nebo Everyday Minerals ... maji i tvarenky a ocni stiny.

Ja se sice nelicim, ale taky jsem shanela neco, co by mi sjednotilo plet a po cem bych nevypadala do hodiny jak prasatko (cela leskla) a mela jsem stesti, nasla sem se hned v tech Everyday Minerals ... na pureskincare.cz zasilaji i vzorecky (pytlicek za 34 korun tusim) a vyber odstinu je docela velky, jeden pytlik mi vydrzel s prehledem na tri naliceni a to jsem zrovna moc nesetrila ... dve s tim das urcite.

Je fajn nanaset to kabuki stetcem I kdyz to muze trochu prasit (to plati o jakemkoliv mineralnim make-upu) ... osobne jsem zakotvila u verze "matte", ale asi bych snesla i tu semi-matte ... ale ja radsi matny ksichtik. Neni potreba pouzivat pudr.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 9:14 am    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenost se sypkými přírodnímu pudry? Byla jsem hodně spokojená s transparentním minerálním pudrem od Alverde, ale už hodně dlouho nemůžu sehnat, všude je vyprodaný. Sad A opravdu bych už něco takového chtěla, ideálně aby to nestálo majlant. Nenapadá vás něco? Jsem zmlsaná právě cenou od Alverde, nějakých 150,-. Takže mi od těch luxusnějších značek připadá pudr za 500,- poněkud drahý. Embarassed Nějaké nápady?
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 12:02 pm    Předmět: Citovat

Hauschka. Světlounký, vydrží rok, krásně voní. Stojí 500,-, ale za každou korunu Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 1:09 pm    Předmět: Citovat

Heh, díky. Laughing To jsem sice přesně nechtěla slyšet, úplně jsem čekala, že se s Hauschkou někdo ozve... Už nějakou dobu po něm pokukuju, ale říkala jsem si, že ho nepotřebuju... Twisted Evil
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 7:56 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
říkala jsem si, že ho nepotřebuju... Twisted Evil


hehehe Very Happy to som si tiež hovorila a potom som vyskúšala ich make-up Wink Twisted Evil s pudrom síce až také skúsenosti osobné nemám, ale všetky moje kolegyne používajú Hauschkov púder, tak asi na ňom niečo bude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 8:50 pm    Předmět: Citovat

Já jsem sí říkala, že se do těhle oblastí vůbec nechci pouštět. Laughing Protože pak už se člověk asi těžko vrací a těžko odolává.
Přemýšlím i o minerálním makeupu, líbí se mi Lily Lolo, ale jsem dost ztracená v těch odstínech. Ale v zimě zase mívám pleť hodně podrážděnou a vysušuje se, tak nevím, jestli je zrovna na zimu ten pudrový makeup vhodný.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.