Dekorativní kosmetika přírodního typu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 63, 64, 65  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=60f008807d3650dbd8fd3e81fcb57fdbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2015 4:57 pm    Předmět: Citovat

Akurát som vyhodila svoju prvú riasenku od Alverde, Nothing But Volume. Skôr by sa mala volať, nič len nenalíčené riasy. Vždy skončila všade naokolo, len nie tam kde mala. Otrasný štetček. Už ju nekúpim.
Mám vyskúšaný aj farebný gél na obočie. Pri kúpe som si neuvedomila, že to nie je zrovna moc vhodný produkt pre mňa, keď mi rastie obočie len do dvoch tretín. Laughing Každopádne môžem odporučiť, ak si ho chce niekto len prirodzene zvýrazniť. Smile
Z liniek vyhráva klasika so štetčekom. Aj keď jej výdrž ma pár krát sklamala, stačí že troška zaslzí oko. Very Happy
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2015 12:33 pm    Předmět: Citovat

Chci se podělit o skvělou zkušenost s řasenkou All in one od Alverde. Má teda fakt mega a zahnutý kartáček, ale řasy moc pěkně zvýrazní, natočí a pokud dáte 2-3 vrstvy, řasy jsou jako po "normální" řasence. Hodně lidí si na jejich řasenky stěžuje, že nedělají žádný efekt, ale tuhle si oblíbila i moje ségra a mně ji krade mamka Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 7:12 pm    Předmět: Citovat

ahojte, chcem vás popýtať o radu a to: hľadám dobrý podklad pod očné tiene, ktorý by vydržal ples. zadovážila som si očné tiene od Hauschky ale rada by som, aby na tom oku po prvom tanci stále boli Very Happy máte niektorá skúsenosti s niečim? nemusí to byť úplne prírodné a ešte ak by bolo možné to zohnať v Brne (aby som to nemusela objednávať cez pol zemegule).... budem vďačná za akýkoľvek tip Wink

btw: Hauschka pripravuje nové make-upy, vraj by mali byť viac krycie. tak som veľmi zvedavá Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 9:00 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
ahojte, chcem vás popýtať o radu a to: hľadám dobrý podklad pod očné tiene, ktorý by vydržal ples. zadovážila som si očné tiene od Hauschky ale rada by som, aby na tom oku po prvom tanci stále boli Very Happy máte niektorá skúsenosti s niečim? nemusí to byť úplne prírodné a ešte ak by bolo možné to zohnať v Brne (aby som to nemusela objednávať cez pol zemegule).... budem vďačná za akýkoľvek tip Wink

btw: Hauschka pripravuje nové make-upy, vraj by mali byť viac krycie. tak som veľmi zvedavá Twisted Evil

Ja mam podkladovou bazi pod stiny od znacky Milani. Drzi krasne a staci jen malinko, takze i vydrzi. Ale prirodni kosmetika to neni. Az dojde, urco koupim znovu. Cena taky ujde. Objednavala jsem z eshopu Peti (petralovelyhair), ale koukam, ze uz je tam nema. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 9:18 pm    Předmět: Citovat

Ja som veľmi spokojná s podkladom Essential od elf kozmetiky. Už som minula niekoľko balení. Very Happy Kamenný obchod, pokiaľ viem nemajú, ale majú CZ aj SK e-shop s fajn cenami. Prírodný nie je, ale raz som mala podklad Alverde a bola to hrôza a neviem, ako sú na tom iné značky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 9:34 pm    Předmět: Citovat

Já mám čistě přírodní práškovou podkladovou bázi od Santé a funguje skvěle. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2015 9:40 pm    Předmět: Citovat

Já Hauschův pudr. Ještě abych si patlala bázi i na víka, pěkně využívám, co mi doma leží ladem. Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2015 6:04 pm    Předmět: Citovat

ďakujem za námety, obzriem a snáď niečo vyberiem. nie že by to bola otázka života a smrti, ale vždy pred plesom sa nejak ozve tá moja ženská márnivosť Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 6:46 pm    Předmět: Citovat

keby ti predsa len ostal na výber podklad od Alverde, nevzdávaj to, sám o sebe je nanič, treba ho ešte poriadne prepudrovať a potom drží celkom dobre.

mala som ho ale už dávnejšie, tak dúfam, že nezmenili zloženie alebo čo a nezruinujem ti touto radou celý ples Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 2:03 pm    Předmět: Citovat

Mám otázku... nemá niektorá z vás doma tú tmavofialovú kajalovú ceruzku na oči od Alverde? ja som si ju totiž kúpila, má úžasnú farbu, no konzistencia je tak blbá, že ju nemôžem ani zastrúhať Evil or Very Mad je strašne mäkká... rovno som ju vrazila do chladničky, lebo je mi lúto ju vyhodiť, docela mi sadne... tak som sa chcela opýtať, či má niekto podobné skúsenosti alebo je vadný len ten moj kus... Rolling Eyes

ostatné farby používam roky a som spokojná, takže ma to sklamalo... snáď chladnička pomôže.

btw, ak má niekto tip na dobrú fialovú kajalku, tak sem s ním! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 63, 64, 65  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.