Henna a šediny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=244cf0d4854745ea110c45cd996011f7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunflower
41-80
41-80


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 10:14 pm    Předmět: Citovat

mamka ma jemne prosedivele vlasky hena z dm nechytala temer vubecqa hned se vymyla zato urtekram mahagon uz pri prvnim chytil moc hezky a druhym henovani je to fakt temer hnedo-mahagon jen nema mamca vydrz smyva uz po 3,5 hodiny dyl to nevydrzi jinak si myslim ze by to chytlo cele rovnomerneji (ale i tak ji to slusi ikdyz puvodne je temer cernovlaska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janinaS
8-20
8-20


Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 3:36 pm    Předmět: Šediny u hlavy na dlouhých vlasech - co na ně?? Citovat

Pokud už toto téma někde je, nezlobte se prosím a přeřeďte mě tam. Děkuji, jsem tu nová, tak se tu toliko nevyznám.
Mám potíž, i když nejsem stařenka, ale mladá maminka, moje hnědé vlasy šediví u hlavy kolem pěšinky je to nejvíc vidět.
Dříve jsem se barvila 2 kusy barvy, aby mi to stačilo na množství vlasů.
No, ale radě bych něco zdravého... uvažuju o Heně, ale nevím, kde v Brně koupit nějakou kvalitní. Tou bezbarvou jsem se z DM kdysi před lety dělala, ale z hlavy jsem nemohla dostat zaschlý "píseček" drobty.
za rady i ohledně toho, jak to děláte s Henou, nebo jinou barvou na šedinky moc děkuji.

A ještě pak nějaké fígle, na tu henu, dáváte pod igelit?? a horkou vodu ?? Atd....

moc děkuji a budu se těšit na odpověďi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 3:48 pm    Předmět: Citovat

Řeším to světlým melírem - v tmavých vlasech - aby se ty šediny v tom ztratily, okolí mi to dost kritizuje, tak uvažuju o nějakém smývatelném přelivu, aby tam za čas zase nějaký světlý pramínek byl vidět, ono je to těžké vyhovět všem. Teď mi odrůstá ofina a manžel mi žekl, že jsem jak šedá myš. Někdy jsou ti lidé tak protivní, že mám chuť se ostříhat. Nebo jsem obluda, které nesluší nic. Zatím se řídím radou: když nevíš co, nedělej nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 4:35 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, Já jsem nedávno začala s henou. Taky mám šedivé vlásky, ale jen trošičtu. Tady sem se naučila dávat ji pod igelit a zimní čepici. Je to bezva metoda. Vymývám vlažnou vodou- vymývám dokud se vymývá, pak trochu našamponuju, ale jen nahoře. Zase vymývám.. když je voda čirá dám na konečky balzám a zase smyju. Henu mám od Hennecolor.
Ještě se zkus podívat do fora o heně Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 6:24 pm    Předmět: Citovat

Taky mi rostou šedivý vlasy a nejvíc kolem pěšinky. Používám hennu, ta chytá dobře, ale pozor - jenom kaštanová. Hnědá, černá absolutně nechytá. I ta kaštanová mi chytla asi na podruhé, teď už je to bez problému. Kaštanovou barvím jenom odrosty, zbytek hnědou a musím říct, že mi to ve vlasech udělalo zajímavý melír, ty šedivý vlasy jsou kaštanový a zbytek tmavě hnědý. Vypadá to fakt jako profesionální a velmi decentní melír, lidi se mi ptají, kdo mi ho dělal, že to vypadá super Smile Mě teda šedivý vlasy vadí z jinýho důvodu - mají jinou texturu - jsou takový hrubší, sušší, nelesknou se. Nevím, co s tím mám dělat, neučinkuje na ně, potvory, žádný zábal ani olej. Zatím těch šedivých vlasů nemám až tak moc, ale až budu uplně šedivá, tak budu mít na hlavě místo hladkých lesklých vlasů hrubou slámu. Děsim se toho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem zapomněla dodat, že jestli nestojíš o kaštanový melír, tak ten pak můžeš překrýt hnědou hennou, chytne to celkem dobře. Mě spíš sluší tmavá barva než ten melír, alespoň myslím já, a tak to často překrývám. Ovšem tu kaštanovou dávat kvůli šedinám musím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janinaS
8-20
8-20


Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 7:29 pm    Předmět: Citovat

a jakou značku používáš té heny??
A jak dlouho to necháš, než se to obarví?? Zkusím to Smile.
Mám prokvetlévlasy jen jako nad ofinkou na pěšince.
Není to moc, ale vidět to je....
tak budu zkoušet... díky za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janinaS
8-20
8-20


Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Ahojky, Já jsem nedávno začala s henou. Taky mám šedivé vlásky, ale jen trošičtu. Tady sem se naučila dávat ji pod igelit a zimní čepici. Je to bezva metoda. Vymývám vlažnou vodou- vymývám dokud se vymývá, pak trochu našamponuju, ale jen nahoře. Zase vymývám.. když je voda čirá dám na konečky balzám a zase smyju. Henu mám od Hennecolor.
Ještě se zkus podívat do fora o heně Wink



Díky, s tou čepicí je to dobrý tip... vyzkouším .. ajak dlouho to tam pak máš??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

v Brně prodávájí, zde oblíbenou Hennecolor , na Pekařské ve zdravé výživě u zastávky naproti sv.Anně (mají ji tam ve vitríně) nebo na České v drogerce ve Vágneru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 8:43 pm    Předmět: Citovat

janinaS: já to posledně nechala šest hodin- to byl druhý pokus. Na první čtyři a hodně se to vymilo. Ale ted už to snad drží Very Happy


Rayna: já mám taky oříškovou Very Happy [/b]
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.