Henna a šediny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c76a1ff31b72d053dc68f6330f6c9a9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Monique07
8-20
8-20


Založen: 2.10.2016
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2016 8:45 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Pripadne se to da udelat tak, ze nahennujes libovolnou "cervenou" hennou a pres to (po smyti toho cerveneho blaticka) pak aplikujes normalne hnedou hennu. Vysledny odstin pak mozna nebude tak "hnedy" ale indigo by melo lepe chytit ... sama indigem nebarvim, ale tohle se tu ve vlaknech pravidelne opakuje Smile

Kdyztak koukni po dvoufazovem barveni, tam to bude vysvetleno lepe.


Jj, o dvoufázovém barvení jsem četla, ale tomu bych se právě chtěla vyhnout.... už tak je to pro mě "náročné" mít to na hlavě takovou dobu. Nevadí mi samotná barva, ale ten igelit a jak to mám přes uši, abych měla překrytý všechny vlasy.... Kdybych to měla jen seplý, tak to tak mám klidně celej den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2016 8:52 pm    Předmět: Citovat

Ja pouzivam pytliky do kose (ty maly, tusim 15 litru?) a vzdycky je za usi shrnu, "zajistim" dvema staryma plinkama a rucnikem co ma knoflik (je to jakoby takova "kapuce" kdysi z Tchiba) a dal to neresim. Maximalne treti plinku okolo krku jako satek, kdyby to teklo ...

Mit igelit pres usi, tak mne asi slehne Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monique07
8-20
8-20


Založen: 2.10.2016
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2016 8:57 pm    Předmět: Citovat

Ahaaa, ale tím pádem nemáš překrytý "kotlety"?? nebo nevím, jak to popsat Smile teda já aspoň ne, když dám ten igelit za uši... ale to by snad nemělo tak vadit.... no jo, přes ty uši je to fakt naprd. Ani si nedovedu představit v tom spát i když bych ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monique07
8-20
8-20


Založen: 2.10.2016
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2016 8:58 pm    Předmět: Citovat

Ještě mě napadlo smíchat hennecolor bordo s tmavě hnědou khadi, půl na půl... to by měla vyjít ještě tmavší ta červená, že? Plus ještě ten tea tree...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2016 9:06 pm    Předmět: Citovat

Monique: ten igelit okolo usi jakoby "nahrnu" ale jinak mam vsechny vlasy zcesane dozadu, takze kolem "kotlet" zadna kotleta neni Laughing krom toho se to pod tim igelitem stejne roztece uplne vsude, tak nejake "bile mista" fakt neresim Smile zatim jsem mela cerveny vse Laughing

Ovsem spat si v tom taky nedovedu predstavit, to by byla v mem pripade vyssi praseci Laughing (zahennovana cela postel, jen ne vlasy)

Ja bych to osobne nemichala, ne proto, aby to "neco neudelalo" (to neudela, to neni treba se bat), ale hlavne protoze indigo potrebuje jine podminky nez henna (lawsonie). Je mozne to nabarvit dvoufazove (prvni hennou a pak tmavohnedou s indigem), ale je treba si i uvedomit, ze vysledna barva se do ctyr dni az tydne jeste zmeni (alespon v pripade samotne henny). Takze i kdyz to bude cerstve po smyti zarive cervene jeste neznamena, ze to tak zustane "naporad". Obvykle to do tech ctyrech dni ztmavne "zoxiduje" a pak teprv prijde cas se zamyslet nad tim, co (a jestli vubec neco) se s tim da delat Smile

Zlata poucka hennovani pravi ze ztmavit se to da vzdy .... zesvetlit dost blbe (a zejmena kdyz je v tom indigo, to uz je tuplem nezesvetlitelne).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monique07
8-20
8-20


Založen: 2.10.2016
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2016 9:14 pm    Předmět: Citovat

To jo, ale ta tm. hnědá je na mých původních vlasech (odrostech) spíše světlá (oproti chemce), tak to se nebojím Smile spíš se bojím, abych nebyla úplně červená, jako tady třeba https://www.google.cz/search?q=hennecolor+bordo&client=firefox-b-ab&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjL1NbrlOXPAhUMIcAKHXK3BDYQsAQILg&biw=1366&bih=631

Spíš bych fakt brala tmavě hnědočervenou Smile ale těžko říct, co to udělá na mých dost tmavých vlasech (těch chemkových)....

Každopádně díky za všechny rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monique07
8-20
8-20


Založen: 2.10.2016
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2016 9:17 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem našla toto, podle toho vzorníčku vz bych to měla mít tmavé Smile http://www.scalp.cz/produkty/henne-color-prirodni-barva-na-vlasy-100-g/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 8:01 am    Předmět: Citovat

monique: To je to co rikam, holky se v 90% pripadu foti hned "po" bsrveni Smile a koneckoncu, i kdyby to neodpovidalo tve predstave, klidne na to hned muzes plesknout dalsi vrstvu Smile nebo stridat tmavohnedou a cervenou ob barveni, pokud ti to bude vyhovovat, vlasy ti to neznici Smile jen ty chemicke casti mohou byt vysusenejsi (uz ted jsou poskozene chemiiú, ale ty postupne odrostou a nebo jsou i kondicionery Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Motu
21-40
21-40


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so duben 01, 2017 7:56 pm    Předmět: Barvení odrostů Citovat

Ahoj, mohla bych se vás zeptat, jak barvíte hennou jen odrosty? U chemické barvy je to jasné, ale u henny nevím, když má být hlava v teple pod igelitem a čepicí, zda se směs nerozmaže do délek. Very Happy Děkuji za radu. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 9:18 am    Předmět: Citovat

Ahoj. Naplácala jsme hennu na odrosty, všechny vlasy jsem dala pod fólii. Nikdy jsem nebyla flekatá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.