Lord of the Dance - Jdete někdo?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=21b8398f489f3bfb40e413ccd3986905Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 10:45 pm    Předmět: Lord of the Dance - Jdete někdo? Citovat

V březnu k nám přijede Lord of the Dance Exclamation Máte rádi irské tancování? Já sice netancuju, protože jsem dřevo, ale podívaná je to úžasná. Chtěla jsem na ně jít, když u nás byli naposled, ale nevyšlo mi to. Tentokrát to neprošvihnu. A co vy? Jdete?

a tady něco k navnazení
http://www.youtube.com/watch?v=iQmBHHvmrD4&mode=related&search=
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 1:59 pm    Předmět: Citovat

ja je mam doma jako video a jednou bych na ne fakt chtela jit,ale nekam dopredu aby bylo vide,jenze jsou silene drahy(ja vim stojito za to)ale ja penizky proste nazbyt nemam Embarassed Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 2:21 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych jít určitě. Penízky nazbyt sice taky moc nejsou, ale pro jednou se nic nestane. A krom toho jsem nedávno taky začala s irským tancem a tak se chci podívat na profíky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 3:11 pm    Předmět: Citovat

Deirdre napsal:
Chtěla bych jít určitě. Penízky nazbyt sice taky moc nejsou, ale pro jednou se nic nestane. A krom toho jsem nedávno taky začala s irským tancem a tak se chci podívat na profíky.


Já jsem byla, když byli v Ostravě před dvěma, nebo třema lety. Bylo to super, hrozně se mi to líbilo, ale je fakt, že jsme neměli úplně ty VIP lístky, následkem čehož jsem viděla mostly prdlajs - já jsem slepá jak patrona i normálně, ale když je ode mně něco vzduchem víc jak 70m....ehm. Máme doma DVD, které kdyby bylo kazeta, tak je dávno ohrané Smile Kdo schrastíte penízky, určitě běžte, jenom doufám, že nevyvede to co loni - zrušil to 2 hodky před představením a tiše sbalil kufry... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 10:44 am    Předmět: Citovat

Jéééé, to mě těší, že jsem tu našla i toto téma! Laughing Já mám lístky už asi měsíc, viděla jsem je sice už dvakrát, ale tenktorkát bych chtěla vzít manžela, který je ještě neviděl, a navíc dotazí troup 1, kde by se měla objevit i Bernadette Flyn. MOc, moc se těším! Sice to není moje nejoblíbenější irská show, ale vidět je na živo - to je úžasný zážitek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 10:48 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Deirdre napsal:
Chtěla bych jít určitě. Penízky nazbyt sice taky moc nejsou, ale pro jednou se nic nestane. A krom toho jsem nedávno taky začala s irským tancem a tak se chci podívat na profíky.


Já jsem byla, když byli v Ostravě před dvěma, nebo třema lety. Bylo to super, hrozně se mi to líbilo, ale je fakt, že jsme neměli úplně ty VIP lístky, následkem čehož jsem viděla mostly prdlajs - já jsem slepá jak patrona i normálně, ale když je ode mně něco vzduchem víc jak 70m....ehm. Máme doma DVD, které kdyby bylo kazeta, tak je dávno ohrané Smile Kdo schrastíte penízky, určitě běžte, jenom doufám, že nevyvede to co loni - zrušil to 2 hodky před představením a tiše sbalil kufry... Confused


To, co se stalo s Celtic Tigerem, by se teď stát nemělo. Michael Flatley sice tuto show stvořil, ale ostatní už jde myslím prakticky mimo něj. Lordi tu vystoupili pokaždé, když měli. Tak budeme doufat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

Deirdre napsal:
Chtěla bych jít určitě. Penízky nazbyt sice taky moc nejsou, ale pro jednou se nic nestane. A krom toho jsem nedávno taky začala s irským tancem a tak se chci podívat na profíky.


Deidre, a kdepak tančíš? Odkud jsi? Jak se ti irský tanec zamlouvá? Taky jsem se vydala na Lordy asi 3 měsíce potom, co jsem začala a náááramně jsem si to užila Smile Dneska už vidím některé chybky, které mi tenkrát zůstaly utajeny a o to víc to bylo skvělé! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 11:25 am    Předmět: Citovat

remia napsal:
Jéééé, to mě těší, že jsem tu našla i toto téma! Laughing Já mám lístky už asi měsíc, viděla jsem je sice už dvakrát, ale tenktorkát bych chtěla vzít manžela, který je ještě neviděl, a navíc dotazí troup 1, kde by se měla objevit i Bernadette Flyn. MOc, moc se těším! Sice to není moje nejoblíbenější irská show, ale vidět je na živo - to je úžasný zážitek...


Tak Bernadette Flyn bych chtela moc videt, ale jeste víc Gillian Norris, no to víte...Morrigan Very Happy Ted jsem koukala na ceny listku...ehm. Vidim to tak na strechu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 11:29 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
remia napsal:
Jéééé, to mě těší, že jsem tu našla i toto téma! Laughing Já mám lístky už asi měsíc, viděla jsem je sice už dvakrát, ale tenktorkát bych chtěla vzít manžela, který je ještě neviděl, a navíc dotazí troup 1, kde by se měla objevit i Bernadette Flyn. MOc, moc se těším! Sice to není moje nejoblíbenější irská show, ale vidět je na živo - to je úžasný zážitek...


Tak Bernadette Flyn bych chtela moc videt, ale jeste víc Gillian Norris, no to víte...Morrigan Very Happy Ted jsem koukala na ceny listku...ehm. Vidim to tak na strechu Laughing


Gillian narozdíl od Bernadette bohužel už v Lordech netrančí Crying or Very sad Naposledy tančila v Feet of Flames a potom konec. Je to velká škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 2:00 pm    Předmět: Citovat

To Remia: Začala jsem asi před 3 měsíci Smile Jinak navštěvuji školu Coiscéim. Nápad začít tančit se zrodil asi po stém shlédnutí LotD na DVD. Jak dlouho tancuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.