Vůně a parfémy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6ed84d8b82bf1ff1d6febee2c62aa73aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 8:51 pm    Předmět: Vůně a parfémy Citovat

Nenašla jsem tu žádné téma o voňavkách, tak jsem se rozhodla hned jedno založit Wink

Když jsem byla v září v Baskicku v jednom takovém orientálním (nebo jak to nazvat) obchůdku jsem objevila naprosto úžasnou vůni. Měli jich tam několik, bylo na nich napsané třeba Mandarinka, levandule a tak různě a na jednom jsem objevila název ČOKOLÁDA Shocked Jako milovník čokolády jsem neodolala a stříkla si to na ruku. No, popravdě-žádnou čokoládu jsem v tom necítila, ale ta vůně byla nádherná!!! Připomínalo mi to tu vůni, která mě uděří do nosu když vejdu do čajovny. Celý den jsem si pak čichala k ruce a litovala, že jsem si tu voňavku nekoupila. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli o něčem takovém nevíte, jestli se to dá sehnat i u nás Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 12:05 am    Předmět: Citovat

vím co myslíš za vůni z čajovny, taky nevím co to je,je to ale fakt krásná vůně.. s tou čokoládou by taky měli něco dělat, mám od baley sprcháč co nádherně voní po čokoládě, ale na kůži to nevydrží, chtělo by to nějakej parfém s čoko Very Happy mňam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 4:34 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
vím co myslíš za vůni z čajovny, taky nevím co to je,je to ale fakt krásná vůně.. s tou čokoládou by taky měli něco dělat, mám od baley sprcháč co nádherně voní po čokoládě, ale na kůži to nevydrží, chtělo by to nějakej parfém s čoko Very Happy mňam


Tak zkus čokoládové zábaly... Wink Surprised , není to tak dlouho, když v telce o těchto zábalech mluvili a dokonce říkali, kde se provádějí...ale již si nepamatuji, kde to bylo... Embarassed Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 9:31 am    Předmět: Citovat

Já mám ráda takové ty sladší ovocné vůně,třeba teď mám zrovna nějaký čas ostružinový sprej od Avonu a voní skvěle Wink ....A pak mi voní Cat deluxe od NAomi Cambel,ale na tu bohužel nemám penízky... Confused Zas naopak nesnáším takové ty těžké babské voňavky... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 10:28 am    Předmět: Citovat

Taky mám ráda spíš ty sladší vůně, vanilku apod. Nejhezčí voňavku, co jsem kdy měla byla Graffiti, nádherně slaďoučká, dostala jsem ji jako dárek a nikdy jsem ji už neviděla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

Já si nemůžu pomoct, ale všechny voňavky mi smrdí a jak je v tom zamíchaná vanilka, to mě úplně odpuzuje. Nejlíp mi voní člověk umytý normálním mýdlem a když už navoněný, tak "přirozeně", mám ráda vůně ovoce, bylinek nebo koření. Ale ve všech voňavkách co jsem kdy cítila to bylo namíchané strašně nepřirozeně...

Dokonce mi vadí i voda po holení, to muž musí nejdřív aspoň půlhodinku vyčmuchnout než jsem mu schopná dát pusu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 10:52 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Já si nemůžu pomoct, ale všechny voňavky mi smrdí a jak je v tom zamíchaná vanilka, to mě úplně odpuzuje. Nejlíp mi voní člověk umytý normálním mýdlem a když už navoněný, tak "přirozeně", mám ráda vůně ovoce, bylinek nebo koření. Ale ve všech voňavkách co jsem kdy cítila to bylo namíchané strašně nepřirozeně...

Dokonce mi vadí i voda po holení, to muž musí nejdřív aspoň půlhodinku vyčmuchnout než jsem mu schopná dát pusu...


Já nemám ráda všechny takové ty sladké sr......., nemám pro to bohužel slušnější název. Přijde mi, že se tím voní každá druhá ženská bezohledu na to, jestli k ní ta vůně jde. A na místech se značným srocením davu, jako například autobus, případně metro to je fakt silné kafe..Já na sebe můžu cáknout jenom něco ovocného - třeba Zelený čaj od Healing Garden, nebo teď jsem dostala Be delicious DKNY (zelené jabko). Prostě takové lehké vůně.. a kdyby tak existovala čokoládová voňavka, Laughing

U chlapů mám ráda právě jen ty vody po holení, cokoliv jiného je velké ee Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 12:41 pm    Předmět: Citovat

Mám ráda toaletní vody, co voní po citrusech a ty, co jsou v modrém skle ( jedno od jakého výrobce) . To, že má toaletka modrý obal je většinou záruka příjemné vůně. Smile (divný, že?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

Já zbožňuju těžké orientálky, ale musím s nimi velice opatrně, abych neohrožovala a nezadušovala okolí Smile
Květinové vůně nemusím, ale minulý týden jsem seděla ve škole za jednou holčinou nad kterou se vznášel takový zvláštní oblak - chvíli jsem čmuchala, něž se mi ho podařilo identifikovat. Bylo to přesně jako ty voňavé bonbóny ve tvaru fialek, které se vždycky spojily v jeden sladký nerozpojitelný chuvalec, který jsem ukusovala jako malá..mňam Wink
Moje teorie je, že ty bonbóny někdo vydestiloval na parfém Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

Já mám ráda takové lehké a svěží vůně, květinové nebo ovocné, ne moc sladké. Nedávno jsem dostala toaletku Escada a to mi voní moc krásně... nejvíc co mi kdy vonělo je ale parfém Pleasures, je to taková květinová lehká vůně... paráda Razz Měla ho moje kamarádka a já ho koupila mamce k padesátinám... tak teď občas ukrádám Razz
Já mám toaletní vody a parfémy moc ráda, já právě nemusím ty extra voňavé vlasové masky, tělová mléka, krémy a tak, ne že by mi to nevonělo, často naopak je to k sežrání Smile , ale pak se cítím taková převoněná.
Orientální a kořeněné vůně mi voní taky moc krásně, ale většinou jsou na mě moc těžké, přijde mi, že se ke mě moc nehodí. Ale na druhých ráda čmuchám Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.