Vůně a parfémy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=337e1485d99f9b256064e6e7e186d5c1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 11:41 am    Předmět: Citovat

Růžovou, byla moje nejoblíběnější. Je fakt, že muž mi ji sháněl po všech čertech už kdysi k narozkám, ale nenapadlo mě, že to úplně utnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 4:59 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Zdravim, damy.
V poslednom case vela citam a pocuvam o parfeme Mademoiselle od Coco Chanel. Ale skor v spojitosti s tym, ze Lidl ma vo svojej ponuke parfem Suddenly Madame Glamour, ktory vraj vonia uplne rovnako. Az na to, ze stoji 20x menej, vsakze...
So Chanelom som prisla najblizsie do styku u kolegyne, na ktorej vonal naozaj krasne, skratka laska na prvy nuf. Ale ked mi povedala co to je, pretocili sa mi panenky, aj chuda penazenka horko zaplakala.
Preto by som sa rada opytala, ci tu niektora CCM pouzivate on a regular basis a vedeli by ste objektivne posudit, ci je SMG naozaj tak podobny, ako vsetci pisu. Smile


Ahoj,tak jsem v Lidlu očuchala pouze lahvičku testeru, obsah jim už došel, ale na první dojem je to vážně Mademoiselle! Ale otázka je, jak to potom voní, když to má člověk nasobě ale za 100 se to dá risknout Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2014 10:45 pm    Předmět: Citovat

Zeny, nemozem inak ako konstatovat, ze tie Lidl vs. Chanel mi pridu takmer identicke. Ako tu uz bolo spomenute - ano, SMG ma po case mierny lacny alkoholovy oder, ale co by taky clovek mohol chciet po vonavke za 120,-. Urcite sa radsej 2-3x za den nastriekam "120-korunovkou" ako raz "120-eurovkou".
Tolko k mojim poznatkom a mojmu laickemu skrblikovskemu nosanku. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 8:58 am    Předmět: Citovat

Jak to tu tak čtu, tak budu asi muset zajít do Lidlu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2015 6:46 pm    Předmět: Citovat

Ono jde i o výdrž, pochybuju, že z Lidlu něco vydrží :/ Já jsem tedka vůním propadla, dost mi zlepšují náladu a leccos jsem díky ním přežila. I příšernou brigádu Very Happy vždy jsem si dala vůni za uši, na šál a čuchala a byla vysmátá Very Happy
Tedka si chci pořídit něco od Lancome Smile Jinak nová parfemovaná voda od YR překvapila, vážně vydrží i na oblečení. Miluju spíš orientální vůně a tahle je nádherná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivette7
8-20
8-20


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2015 3:16 am    Předmět: Citovat

Jinak nová parfemovaná voda od YR překvapila, vážně vydrží i na oblečení. Miluju spíš orientální vůně a tahle je nádherná.

Ktorú myslíš QUELQUES NOTES D´AMOUR?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2015 9:37 am    Předmět: Citovat

Ivette7 napsal:
Jinak nová parfemovaná voda od YR překvapila, vážně vydrží i na oblečení. Miluju spíš orientální vůně a tahle je nádherná.

Ktorú myslíš QUELQUES NOTES D´AMOUR?


Ano, přesně tu Smile Původně jsem si chtěla koupit Vanille Noire, ale tahle mi voněla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 5:50 pm    Předmět: Citovat

máte niekto skúsenosti s arabskými vôňami EL NABIL? Smile

http://parfemy-exclusive.sk/inshop/scripts/show.asp?file=tree.htm&RND=53342401

ja som pred časom dostala do daru od nich maličký roll-on Flower Of Soudan a vcelku ma to nadchlo, tak som si dnes zadovážila ďalšie dva: Oud Black a El Nabil. sú to vône prírodné, olejové, nevydržia toľko, čo klasické parfémy, ale aj tak sú skvelé. sú rozmanité a hodne živé... doslova reagujú s pokožkou Smile možno to tu niekoho zaujme...

stručný prehlad tu: http://www.arabskeparfemy.com/el-nabil/rychly-prehled.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 5:56 pm    Předmět: Citovat

morana: to mne velmi zaujalo, bylas někde očichat naživo, nebo to jde jen po netu? nikde jsem asi nenašla kamenný shop.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 6:06 pm    Předmět: Citovat

no.. ja som sa k tomu dostala náhodne: v práci spolupracujeme s jednou parfumérkou a ona nám to doniesla očmuchať. tak sme z toho vcelku odvarené Smile fakt parádne. a je teda dosť rozdiel, či to čucháš vo flaštičke alebo na ruke... na každom človeku sa to úplne inak rozvonia
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.