Vůně a parfémy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ef3dca19fd947f5e04a8f18fadd0eacZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 6:14 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
no.. ja som sa k tomu dostala náhodne: v práci spolupracujeme s jednou parfumérkou a ona nám to doniesla očmuchať. tak sme z toho vcelku odvarené Smile fakt parádne. a je teda dosť rozdiel, či to čucháš vo flaštičke alebo na ruke... na každom človeku sa to úplne inak rozvonia


aha, tak to je ideál, zkusím se k tomu taky nějak dostat, ráda bych to očmuchala, je to více než lákavé Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 6:26 pm    Předmět: Citovat

ako pokial sa ti nepodarí a si z Brna, možem ti dať čmuchnúť k tým mojim.. síce sú iba tri, ale aspoň pre predstavu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 7:16 pm    Předmět: Citovat

Já s arabskými vůněmi zkušenosti mám a jsem moc spokojená. Smile Konkrétně značky El NAbil a Al Rehab vyrábějí právě maličká balení parfémových olejů. K dostání jsou (včetně vzorků) např. zde: http://www.arabskeparfemy.com/ nebo potom jen Al Rehab zde: http://www.anabis.cz/

Celkově klidně doporučuju projít i jiné značky a zkusit pro začátek objednat vzorky, arabské vůně jsou (některé) jiné než ty evropské, ale v mnoha ohledech mi přijdou prostě lepší... Konkrétně řeba v práci s ovocem - arabské ovoce je božské, kdežto v evropských vůních mi ovoce většinou vůbec nevoní.

A pokud byste měl někdo zájem, tak mám doma spoustu olejíčků (vonných a éterických) a jako vánoční dárky měly velký úspěch mnou vyráběné olejové parfémy. Byla bych třeba schopná po dohodě něco zkusit namíchat na míru přímo pro vás. Smile
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 4:43 pm    Předmět: Citovat

Nemáte nějaký tip na jasmínové vůně? Smile Pak ještě růže Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 2:30 pm    Předmět: Citovat

Nekupujete si některá vůně od Elizabeth Arden? Sháním Red door a fyzicky jsem ji v Liberci nikde nesehnala, koukám, že ji mají mít v Douglasu, ale nevím, nevíte, zda ji mají v Praze? Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 1:37 pm    Předmět: Citovat

Znáte/měly jste někdy vůni z Intimissimi? Mě teda nenapadlo, že by tam vůně prodávali, když je to obchod zaměřen na spodní prádlo, ale mamka donesla asi měsíc zpátky flakon, konkrétně se jmenuje Innocente (mají totiž dokonce více druhů). A musím říct, že jsem nadšena, jak už dlouho ne Shocked Více k tomu zde http://www.arome.cz/parfemy/intimissimi/innocente/. Jestli budete mít někdo kolem cestu, tak běžte očichat, zajímají mě vaše názory Smile Když mi to máti dala čichnout, tak jsem zprvu myslela, že má na sobě Chanel no. 19, je to fakt krásná pudrová vůně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2015 9:09 am    Předmět: Citovat

A jakou má výdrž? Já bych byla trošku skeptická, ale zase na druhou stranu, třeba Marks and Spencer má taky kvalitní vůně s dobrou výdrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2016 10:03 am    Předmět: Citovat

Dostala jsem od tchyně Celebré od Avonu ...a hned jsem se po něm osypala. Mad Jsem docela zklamaná: svého času jsem s Avonem docela dobře vycházela a nostalgicky si připomínám, že první toaletku jsem měla právě odsud. To ale zřejmě na etiketě ještě bylo "made in UK" a ne "made in Poland". Confused

Aktuálně jsem nejspokojenější s Les Fleurs de Bach (Présence) z květových esencí a s pánskou Manufakturou. Smile (Obojí má taky slušné certifikáty...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2016 7:07 pm    Předmět: Citovat

Astrid, nemusí to být tím. V poslední době se kvůli změně předpisů musela spousta parfémů reformulovat a v současnosti vyráběná a prodávaná verze často ani nevoní stejně jako ta stará, původní. Netvrdím vůbec, že je tohle ten případ, ale vůbec bych se nedivila, kdyby změnili složení...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2016 3:13 pm    Předmět: Citovat

Připouštím, ta možnost tu je. Confused Avon by v tomhle nebyl první, ani poslední.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.