vlasy na sváteční příležitost/účes na ples
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=df70ae55a14ac682d8648eb57e701c43Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 9:41 am    Předmět: Citovat

Nejlepší slavnostní účes, který sama jednoduše zvládnu, jsou rozpuštěné vlasy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miki7
41-80
41-80


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 11:06 am    Předmět: Citovat

Laughing U toho právě vždycky skončím. Chtělo by to něco jednoduché, přitom elegantní Wink Asi se shodneme, že právě rozpuštěné splňují obě kritéria Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

Ono asi taky záleží, kam vyrážíš. Na silvestrovský ples se třeba hodí jiný účes než do klubu, že jo.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 3:32 am    Předmět: Citovat

me vubec nenapadlo, ze se tohle resi nejak specialne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mautycka
0-7
0-7


Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 1:02 pm    Předmět: Citovat

Já si chytím většinu vlasů do drdolu obyč skřipcem, jen vpředu nechám viset dva volné prameny (nejlíp hezky dohladka narovnat a jen lehce podtočit konce). Celé zastříknu třpytkama ve spreji a jdu vládnout večeru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tulipanek
41-80
41-80


Založen: 4.11.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 6:20 pm    Předmět: účes na ples... prosim pomoc Citovat

Ahoj, za tyden v patek mam ples a chci si sama vycesat vlasy. Mam sata ke krku se stojackem dost elegantni a tak to chce i nejaky elegantni uces. Jenze chci, aby bylo videt i zepredu, ze mam nejaky vyces a ne aby to vypadalo jako culik (zepredu). Vlasy mam dlouhe pod lopatky. Moc prosim o pomoc a zaroven dekuju vsem, co odepisou. Chci neco famozniho Smile, aby si kazdy rekl: "ty brdo, ta ma krasny uces". Diky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 8:56 pm    Předmět: Citovat

No tak si ty vrchní vlasy musíš natupírovat a některé prameny hoď volně kolem obličeje. Ostatní spíchni do drdolu nebo "banánku". Takhle se to líbí i mi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Pimpa má v galerii velmi hezký účes, není sice vyčesaný, ale na ples by se určitě hodil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

Já osobně bych prolezla obrázky na googlu, něco si vybrala a pak podle toho zaimprovizovala... Určitě se dají z tvé délky udělat i nějaké vysoko vyčesané drdoly nebo něco podobného, a když třeba ještě dobře zkombinuješ nějaké vlasové ozdoby se šatama, tak bys mohla oslnit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 9:13 pm    Předmět: Citovat

Lahoda napsal:
Já osobně bych prolezla obrázky na googlu, něco si vybrala a pak podle toho zaimprovizovala... Určitě se dají z tvé délky udělat i nějaké vysoko vyčesané drdoly nebo něco podobného, a když třeba ještě dobře zkombinuješ nějaké vlasové ozdoby se šatama, tak bys mohla oslnit Smile


OT - ať to tady nezasedimentuji něčím, co Tulipankovi k jejími dotazu nepatří, i když možná tak trošku ano - na googlu jsem si našla moc hezký účes, vypadal lehce, návod taky fajn, NICMÉNĚ - skončila jsem se zakudlaným kartáčem ve vlasech v koupelně s hlavou vytočenou...ještě, že jsem nebyla doma sama, stála bych tam doteď Laughing Laughing Laughing ale je pravda, že to je leckdy nejlepší nápad, najít účes a upravit si to pro své vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.