vlasy na sváteční příležitost/účes na ples
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a5b9c204cdf994b5de988cb690db27ddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so březen 09, 2013 8:52 pm    Předmět: Citovat

... tak mě čeká letošní poslední ples v úterý a jsem bezradná, co si učesat z vlasů, respektive přemýšlím, že si je nechám rozpuštěné, nosím je na jedné straně v tom případě, nebudu s nimi dělat vůbec nic, jen je umyju a nechám přirozeně navlnit, ale bojuji s tím, že mi to přijde jako málo slavnostní účes, ale zase schovávat je do drdolu? Confused Tak jenom procházím youtube a hledám osudový účes, pro který bych se nadchla. To je hrůza, konečně mám dost dlouhé vlasy na česání a přitom remcám, když si vzpomenu, jak jsem byla smutná před pár roky, když jsem měla krátké vlasy a šla jsem na ples Very Happy Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: so březen 09, 2013 9:43 pm    Předmět: Citovat

chasmet napsal:
... tak mě čeká letošní poslední ples v úterý a jsem bezradná, co si učesat z vlasů, respektive přemýšlím, že si je nechám rozpuštěné, nosím je na jedné straně v tom případě, nebudu s nimi dělat vůbec nic, jen je umyju a nechám přirozeně navlnit, ale bojuji s tím, že mi to přijde jako málo slavnostní účes, ale zase schovávat je do drdolu? Confused Tak jenom procházím youtube a hledám osudový účes, pro který bych se nadchla. To je hrůza, konečně mám dost dlouhé vlasy na česání a přitom remcám, když si vzpomenu, jak jsem byla smutná před pár roky, když jsem měla krátké vlasy a šla jsem na ples Very Happy Rolling Eyes


Tak si sepni jenom horní vlasy (nebo po stranách) a zbytek nech volný. A nebo nech volné všechno a pořiď si nějakou hezkou slavnostní čelenku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendy_23
41-80
41-80


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 4:48 pm    Předmět: Citovat

Tak mám po maturáku a vyřešila jsem to následovně - na všechno jsem se vykašlala...xD Bála jsem se že po jakémkoliv pokusu o zvlnění mi vlasy do hodiny slehnou a jen budou vypadat hnusně, tak jsem je nechala v normálním stavu... xD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 9:37 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:


Tak si sepni jenom horní vlasy (nebo po stranách) a zbytek nech volný. A nebo nech volné všechno a pořiď si nějakou hezkou slavnostní čelenku Wink


rozhodla jsem se pro pokládanou vlnu a drdol Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Riema
21-40
21-40


Založen: 12.2.2012
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 10:17 pm    Předmět: Citovat

citace:
Tak si sepni jenom horní vlasy (nebo po stranách) a zbytek nech volný. A nebo nech volné všechno a pořiď si nějakou hezkou slavnostní čelenku
Jsem včera na promoci měla tu první variantu. Z horních vlasů jsem si udělala drdol a spodní jsem nechal volně rozpuštěné a moc se to líbilo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: so leden 04, 2014 10:26 pm    Předmět: Citovat

Tenhle účes mě okouzlil. Krásný, přírozený, princeznovský až skoro vílí. Moje první myšlenka "Tak přesně tenhle chcu na svou budoucí svatbu!" Laughing . Většina těch slavnostních účesů se mi nelíbí a když už jo, tak mě děsí ta představa toho laku, aby to vydrželo přišpendlené k hlavě a pak následného rozčesávání Very Happy.

Tak kdyby si někdo nevěděl rady, tak aspoň takhle je možnost oživit a zkrášlit vlásky Smile .

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so leden 04, 2014 10:31 pm    Předmět: Citovat

Nojo, ale jak tohle spáchat? To vypadá na kulmu, bo nevím, jak bych to dala na natáčky tak, aby To bylo nahoře tak rovné. Líbí se mi to ale enormně... Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: so leden 04, 2014 10:34 pm    Předmět: Citovat

Bych řekla, že to je nějaká širší kulma a hooodně, hooodně trpělivosti a zručnosti Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: ne leden 05, 2014 1:16 am    Předmět: Citovat

Když si natočím vlasy ponožkovým drdolem, tak je mám nahoře také rovné. Asi to nebude vypadat až tak pravidelně a upraveně jak na fotce, ale podle mě by to též šlo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne leden 05, 2014 10:00 am    Předmět: Citovat

Keyt - to můžu odepsat. Já nedělám ponožkáč tím způsobem, jak to roluješ všecko dovnitř. A) nemám všecky vlasy stejně dlouhé a b) je mám dlouhé tak, že by mi asi upadly ruce. Takže když tam dam fusku, zagumičkujupřehodím vlasy zagumičkuju, upletu ze zbytku cop a ovinu ho kolem.

Ale tu kulmu jsem pravda uz párset let nepoužila.. Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.