Cylindr
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e5a9b82760adabf05b395140d0a1dc1fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 7:01 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Kopretina napsal:
Lyndo,jestli jsi přímo z Plzně,tak si zajdi do Divadelní půjčovny kostýmů v Divadelní ulici (je to v centru,pod národní bankou),taková velká budova,oni tam dělají i kulisy... tam ti cylindr určitě půjčí..mám ten pocit,že za 50kč + záloha kdyby se s tim něco stalo....Já do téhle půčovny dlouhý čas chodila vypůjčovat šaty na kankán, až se mě paní kostymérky ptaly,jestli si ty šaty nechci radši koupit Laughing Laughing


Kopretinko, ty jsi tančila kankán? Kde?


Smile Úplně poprvé s dramaťákem v prváku na plese střední školy a pak už se to nějak táhlo vlastně celé čtyři roky...a skončilo to ve čtvrťáku na mém maturáku....jetli vyhrabu fotku tak ji sem dám,ale upozorňuju,že se asi strháte smíchy... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 7:07 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
ilona napsal:

Kopretinko, ty jsi tančila kankán? Kde?

Smile Úplně poprvé s dramaťákem v prváku na plese střední školy a pak už se to nějak táhlo vlastně celé čtyři roky...a skončilo to ve čtvrťáku na mém maturáku....jetli vyhrabu fotku tak ji sem dám,ale upozorňuju,že se asi strháte smíchy... Laughing


Na tu fotku se těším!!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynda
21-40
21-40


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 8:03 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Lyndo,jestli jsi přímo z Plzně,tak si zajdi do Divadelní půjčovny kostýmů v Divadelní ulici (je to v centru,pod národní bankou),taková velká budova,oni tam dělají i kulisy... tam ti cylindr určitě půjčí..mám ten pocit,že za 50kč + záloha kdyby se s tim něco stalo....Já do téhle půčovny dlouhý čas chodila vypůjčovat šaty na kankán, až se mě paní kostymérky ptaly,jestli si ty šaty nechci radši koupit Laughing Laughing


Já bohužel nejsem z Plzně, jsem z Klatov a to je 40km od toho, během týdne se tam málokdy dostanu, ale uvidíme, něco s tím přeci musím udělat x))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynda
21-40
21-40


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 8:04 pm    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
Ještě to můžeš zkusit v obchodě s karnevalovými kostýmy.
Co tenhle http://www.ohnostrojemorava.cz/zb-cilindr-plst-extravysoky


Asi jsem moc náročná, ale ten se mi zdá stále nízký Confused Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynda
21-40
21-40


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 8:06 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
cilidr vypada bajecne,jen nejlepsi by byl asi od zkuseneho kloboucnika udelany na miru(driv se to tak delalo)zaruci to stoprocentni eleganci a smrnc Wink zkus se poptat po kloboucnikach Wink
A uces rozhodne vsechny tri zde zminene,francouzsky cop,drdulek v tyle a nebo rozpustene Wink Very Happy


A nevíš kolik tak stojí takovýto cylindr na míru? Rozhodně se ale půjdu u nás poptat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 3:04 pm    Předmět: Citovat

Dost často prolízám bazary a cylindry tam občas mívají, napiš mi kdyžtak obvod hlavy, minimální výšku a "přiměřenou" cenu, porozhlídnu se ti po Praze.

Klobouk na míru být nemusí, stačí aby seděl obvod, plsť se dá dobře napařit a natvaovat na hlavu tak, aby sedl i tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 10:06 am    Předmět: Citovat

na miru se to delavalo driv kdyc kloboucnictvi kvetlo a hlavne u cilindru to povazovali za dulezite aby sedel jak ma a myslim ze uz tehdy to byla velmi draha zalezitost Embarassed a dnes urcite,zajimal se o to muj tygrik a jde to do tisicu Embarassed Confused
Ale pokud to mas jen na ples tak je dobre bud si zajet do te plzne (40km)neni zas tak moc Wink v divadelnich kotymech mivaji kvalitni vecicky a nebo ja ti radi bonemina Very Happy Wink v antikach se daji obcas najit,jen ja vzdy mela kliku jen na ty obrovske(jako hodne siroke) a nebo hodne znicene Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.